Out Of Tech

7 nejsilnějších anime postav všech dob, opravdu těžké je překonat!

Nejen, že se proslavil svým ikonickým vzhledem nebo akcí, ale jeho velká síla je také schopna přimět tuto sérii anime postav do paměti jeho fanoušků.

Kdo opravdu rád sleduje anime filmy?

V každém anime, které sledujete, musí být 1 postava, která velmi silný a těžko porazit. Buď je tato postava antagonistou nebo nepřítelem nebo dokonce samotnou hlavní postavou.

Mnoho z nich se díky své síle a zdatnosti stalo jedním z anime maskotů, které jejich fanoušci následovali.

Nejsilnější anime postava všech dob

Chcete vědět, které anime postavy jsou v něm obsaženy? No, tentokrát bude diskutovat Jaka 7 nejsilnějších anime postav všech dob.

kdo myslíš? Místo zdržování se podívejme na následující recenze!

1. All Might – My Hero Academia

Kdo viděl anime My Hero Academia? Pro ty z vás, kteří sledují průběh tohoto anime od začátku do konce, musíte být obeznámeni s postavami All Might.

Skutečným jménem Toshinori Yagi, All Might se stal 8. osobou, která zdědila legendární pojmenovanou sílu Jeden za všechny.

Říká se, že kdokoli získá tuto moc, bude mnohem impozantnější a mocnější, dokonce silnější než jeho předchůdce.

To je také to, co dělá Katsuki Bakugo soutěžit s Izuku Midoriya. Říká se, že Midoriya se stala 9. osobou, která získala tuto sílu poté, co byla zděděna All Might.

V budoucnu bude soutěž mezi těmito dvěma nejlepšími anime soupeřením, které je rozhodně zábavné sledovat!

2. Natsu Dragneel - Fairy Tail

Tento kudrnatý chlapík s růžovou barvou je pověstný tím, že to umí manipulace s ohněm a udělat z toho velmi silnou zbraň, gangu.

Bez legrace, v každé bitvě, kterou vidíte, vždy vydává oheň z různých úderů, kopanců, dokonce i přes ústa!

Není divu, že je často přezdíván jako dračí oheň. Jeho síla je však legendární i ve světě Fairy Tail.

Nejen to. Je také schopen rychle a přesně analyzovat pohyby nepřítele. Fairy Tail je sice zařazen do nejhoršího oblíbeného anime, ale navždy zůstane v paměti jako ikonická postava, která posilovač nálady Dokončit!

3. Alucard - Hellsing

Pro ty z vás, fanoušky anime série Hellsing, musíte tohoto legendárního upíra znát.

Alucard známý jako upír se superschopnostmi. Své tělesné buňky dokáže velmi rychle regenerovat, takže při zásahu šípem nebo výstřelem se okamžitě vzpamatuje.

A nejen to, má prý také miliony duší a spoustu krve. Není divu, je kategorizován jako anime postava, která nemůže zemřít, gang!

To je také důvod, proč se ho jeho oponenti bojí. Alucard také neváhal rozřezat tělo svého nepřítele poté, co ho zabil. Hrozné, co?

4. Saitama - One Punch Man

Určitě znáte anime postavy, které jsou popisovány jako plešatí superhrdinové s plochými tvářemi?

Kromě anime zobrazení, které vás rozesměje, je tato anime postava známá jako velmi tvrdá a silná, víte!

saitama slavný tím, že umí zasáhnout soupeře se superschopnostmi. Tak silný, nepřítel je schopen odrazit až desítky metrů.

Byl také schopen porazit různé druhy nepřátel v sérii One Punch Man. Tak silná pak vyvstává otázka, kdo je anime postava? schopen porazit Saitamu?

5. Opice D. Luffy - One Piece

Ve skutečnosti má tato anime postava One Piece pouze 1 hlavní sílu, kterou je možnost volně prodlužovat své končetiny. Víš, jen to jméno Gumový muž, že jo?

No protože Luffy Luffy, ochoten naučit se rozvíjet svou sílu, je konečně schopen porazit i své nejtvrdší nepřátele.

Jeho síla bude také narůstat s délkou cesty, kterou absolvuje, zejména proti nepřátelům. Později se stane nejsilnějším a nejbohatším pirátským králem na světě.

Chcete sledovat příběh, který je napínavější? Tento příběh můžete stále sledovat prostřednictvím řady stránek pro čtení komiksů Jeden kus v indonéštině, lol!

6. Uzumaki Naruto - Naruto

Kdo je věrným fanouškem jednoho z nejlepších akčních animáků všech dob? Určitě dobře znáte tohoto ikonického ninju z Konoha Village.

Zrozen z různých bolestivých procesů života a učení Naruto se stal jedním z nejmocnějších shinobi všech dob.

Jedním z nich je rychlost a síla jeho mnoha a rozmanitých útoků. Je také schopen se proměnit v Kyubi no Kurama aka silná a mocná lasička s devíti ocasy.

7. Son Goku - Dragon Ball

Kdo jako dítě opravdu rád čekal dračí koule na televizní obrazovce? Kromě toho, že je Son Goku oblíbencem generace 90. let, je také známo, že je velmi silný.

Jeho síla je tak velká, že dokáže dokonce snadno zničit planety několika mírnými údery, víte!

Nejen to, Goku je také schopen vydávat Saiyan síly na vysoké úrovni na různých úrovních, od Super Saiyan dokud Super Saiyan 4. Proto je nazýván jednou z nejsilnějších postav všech dob.

Toto je 7 nejsilnějších anime postav všech dob. Mimochodem, která postava je vaše oblíbená? Nebo možná máte jiné názory než výše uvedené?

Pojďte, nezapomeňte napsat svůj názor nebo naději do sloupce komentářů níže. Uvidíme se v dalším článku Jala!

Přečtěte si také články o Anime nebo jiné zajímavé články z Diptya.