Vylepšení plochy

jak nainstalovat remix os pro použití android na pc

Chtěli jste někdy vyzkoušet používání OS Android i PC? Pokud ano, nyní je tu Remix OS. Zde je návod, jak nainstalovat Remix OS na váš počítač!

Vzhledem k popularitě Androidu je vždy k dispozici nejnovější smartphone s Androidem, který nabízí řadu nových funkcí. Nejen smartphony, stále se objevují nové aplikace, které uživatelům Androidu usnadňují práci. Bohužel stále existuje několik počítačů, které používají operační systém Android.

Můžete si vyzkoušet používání Androidu na PC s pomocí emulátoru, jako je Bluestacks, ale je to těžké. Tentokrát se ApkVenue podělí o způsob, jak používat Android na PC bez emulátoru. Chtít?

 • Remix Mini, první počítač se systémem Android na světě
 • Jak spustit Android na počítači pouze s flash diskem
 • Jak spustit Android 5.0 Lollipop na počítači
 • Jak spustit Android na PC s Windroye

Remix OS, nový způsob, jak používat Android na PC

Přemýšleli jste někdy o použití Androidu jako hlavního operačního systému na vašem PC? Může koupit Chromebook, ale jsou drahé. No, zkusíme nainstalovat Remix OS na vašem PC. Remix OS je operační systém Android optimalizovaný pro snadné použití na PC, takže je zcela integrován s myší a klávesnicí nainstalovanou na vašem PC. Dokonce to vypadá jako Windows 10, jen je to operační systém Android. Chtít?

Jak nainstalovat Remix OS na PC

Abyste mohli používat Remix OS, existuje několik věcí, které byste měli vědět a potřebovat. Mezitím Remix OS lze použít pouze jako operační systém, který lze nainstalovat přes USB, nikoli jako operační systém, který lze nainstalovat přímo na pevný disk. Takže když je USB odpojeno, Remix OS zmizí.

Věci potřebné k instalaci Remix OS jsou:

 • Soubor Remix OS pro PC. Remix OS pro PC si můžete stáhnout přímo z oficiální stránky Jide zde.
 • USB 3.0 s minimální kapacitou 8 GB. Nutno podotknout, že musíte použít USB 3.0 ano. Protože Remix OS vyžaduje USB, které má minimální rychlost 20 Mb/s. Pokud jde o výsledky, když Jaka používá USB 2.0, výsledky jsou uvízl v flash obrazovka Remix OS.
 • PC s architekturou x86 (protože Remix OS je x86 varianta Androidu).
 • Možnosti PC pro bota z USB.

Pokud je vše připraveno, další krok, který potřebujete, je vytvořit bootovací USB který obsahuje Remix OS. Metoda je následující:

 • Poté zapojte USB 3.0, které jste si dříve připravili, do počítače výpis složku Remix OS, kterou jste si stáhli dříve.
 • Spustit soubor RemixOS USB Tool.exe, pak na kartě ISO vyhledejte soubor RemixOS.iso čím jsi byl výpis.
 • Dále na kartě USB Disk vyberte adresář USB 3.0, který jste připojili dříve. Pak klikněte OK.

Proces tvorby zaváděcí USB chvíli trvá. Počkejte, dokud nebude proces dokončen. Po dokončení můžete ihned používat zaváděcí USB slouží k instalaci Remix OS do vašeho PC.

Jak nainstalovat zaváděcí Remix OS na PC? Pokud je váš počítač schopen bota z USB, stačí zapojit zaváděcí poté USB do PC restartovat a rozhodnout se udělat bota z USB. Způsob vstupu může být přes BIOS nebo stisknutím tlačítka Del + F2 okamžik bota, to závisí na typu počítače, který používáte.

V důsledku toho budete postaveni před 2 možnosti. Bude to bota v Režim hosta nebo Rezidentní režim. Pokud vstoupíte do režimu hosta, všechny nainstalované aplikace pro Android budou po odpojení ztraceny zaváděcí USB. Pokud mezitím zvolíte Rezidentní režim, všechny aplikace a data budou uloženy na USB a lze je používat v budoucnu.

A co vy, máte zájem vyzkoušet Remix OS na PC? Hodně štěstí!