Out Of Tech

Doporučení na 7 nejlepších životopisných filmů, které musíte vidět, inspirující!

Chcete se podívat na film s biografickým žánrem, který není o nic méně vzrušující? Zde vám Jaka dává několik doporučení na nejlepší životopisné filmy, které mohou být alternativou, gangu.

Nejen hororové či dramatické filmy, které mají mnoho fanoušků, filmy o životním příběhu postavy nebo o tom, co obvykle známe pod jménem životopisný film neméně zájem o lidi, víte, gang.

Obvykle postavy, jejichž příběhy jsou zpracovány do životopisných filmů, jsou ty, které mají inspirativní příběhy, jsou široce známé veřejnosti nebo mají velký vliv.

Pro ty z vás, kteří hledají nejlepší životopisný film nebo životopisný film, vám v tomto článku Jaka dá několik doporučení, gangu.

Nejlepší biografické filmy

Nabízí příběh, který je neméně zajímavý a vzrušující, zde je několik doporučení na nejlepší životopisné filmy, které pro vás mohou být možností, jak se podívat.

1. Bohemian Rhapsody (2018)

Už z názvu filmu možná někteří tuší, kdo je postavou, která inspirovala vznik tohoto filmu.

Staňte se jedním z nejvýdělečnějších hollywoodských filmů podle skutečných příběhů, filmů Bohemian Rhapsody vypráví příběh o cestě jedné z legendárních britských kapel Queen.

Tento film nejen představuje příběh o cestě kapely Queen, ale také ukazuje příběh zpěváka Freddieho Mercuryho jako energické postavy, která později zemřela na AIDS.

InformaceBohemian Rhapsody
Recenze (počet recenzentů)8.0 (379,540)
Doba trvání2 hodiny 14 minut
ŽánrŽivotopis


Hudba

Datum vydání2. listopadu 2018
ŘeditelBryan Singer
HráčRami Málek


Gwilym Lee

2. The Imitation Game (2014)

Inspirováno skutečným životním příběhem britského matematika jménem Alan Turing, Imitační hra je historické drama biografický film vydaný v roce 2014.

Tento film sám o sobě vypráví Alan Turing (Benedict Cumberbatch), absolvent Cambridgeské univerzity, který velmi rád prolamuje tajné kódy.

Kolem roku 1941, kdy vypukla druhá světová válka, se Turing připojil k tajné misi, aby dekódoval německý stroj na zprávy Enigma.

Samotný stroj Enigma sloužil k odesílání kódovaných zpráv nacistickým vojákům, kteří byli v té době hlavním nepřítelem Velké Británie.

Ale bohužel, kombinace strojového kódu zpráv se mění každý den, takže je nemožné to udělat lidskou rychlostí.

To je důvod, proč Turing dostal nápad vytvořit stroj, který by dokázal rozluštit kód Enigmy, kde byl tento stroj předchůdcem počítačové technologie, která je v současnosti široce používána.

InformaceImitační hra
Recenze (počet recenzentů)8.0 (630,421)
Doba trvání1 hodina 54 minut
ŽánrŽivotopis


Thriller

Datum vydání25. prosince 2014
ŘeditelMorten Tyldum
HráčBenedict Cumberbatch


Matthew Goode

3. Vlk z Wall Street (2013)

Vydáno v roce 2013, Vlk z Wall Streetu je americká kriminální komedie životopisný film adaptovaný podle stejnojmenné knihy Jordana Belforta.

Tento film s hollywoodskými herci a herečkami vypráví příběh života Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio), úspěšný bývalý burzovní makléř přezdívaný Vlk z Wall Street.

Nicméně kvůli krizi na Wall Street, která nastala v roce 1987, Jordánsko skončilo pracovat v penny stocks a setkalo se s Donnie Azof (Jonah Hill), jeho nový přítel.

Jordan s Donniem založil podvodnou makléřskou firmu Startton Oakmont a zbohatl na provizích z obchodování s akciemi.

InformaceImitační hra
Recenze (počet recenzentů)8.2 (1,057,595)
Doba trvání3 hodiny
ŽánrŽivotopis


Drama

Datum vydání25. prosince 2013
ŘeditelMartin Scorsese
HráčLeonardo DiCaprio


Margot Robbie

4. Teorie všeho (2014)

Zajímá vás životní příběh slavného fyzika Stephena Hawkinga? Pokud je to ten film Teorie všeho Tohle musíte vidět, bando!

Tento film jasně popisuje příběh Hawkingova života od začátku na vysoké škole, až se mu konečně podařilo vytvořit úžasně úžasné teorie.

A nejen to, tento film také vypráví o Hawkingově romantickém vztahu se ženou jménem Jane Wilde (Felicity Jones) a jak se jeho zdraví pomalu zhoršovalo.

Film adaptovaný z knihy tzv Cestování do nekonečna: Můj život se Stephenem Dílo Jane Wilde Hawkingové se na trhu také dobře prodává a na stránkách IMDb má hodnocení 7,7.

InformaceTeorie všeho
Recenze (počet recenzentů)7.7 (367,479)
Doba trvání2 hodiny 3 minuty
ŽánrŽivotopis


Romantika

Datum vydání26. listopadu 2014
ŘeditelJames Marsh
HráčEddie Redmayne


Tom Prior

5. Sociální síť (2010)

Předtím, než sociální média Facebook získala popularitu jako dnes, je tu samozřejmě skvělá postava Mark Zuckerberg, který je tvůrcem a generálním ředitelem této jedné technologické společnosti, gangu.

Film Sociální síť řekni mi o boji Mark Zuckerberg (Jesse Elsenberg), student Harvardské univerzity, kterému se konečně podařilo vytvořit Facebook.

Zuckerbergovy snahy o vytvoření vlastního Facebooku rozhodně nejsou jednoduché, gangu. Ve skutečnosti byl také obviněn z krádeže nápadu svého přítele při vytváření této sociální sítě.

InformaceSociální síť
Recenze (počet recenzentů)7.7 (575,857)
Doba trvání2 hodiny
ŽánrŽivotopis


Drama

Datum vydání1. října 2010
ŘeditelDavid Fincher
HráčJesse Eisenberg, Andrew Garfield, Justin Timberlake

6. 12 Years A Slave (2013)

12 let otrokem je jedním z nejlepších životopisných filmů adaptovaných podle stejnojmenného románu Solomona Northupa a poté vydaný v roce 2013.

Tento film je sám o sobě smutným příběhem Solomon Northup (Chiwetel Ejiofor), černoši, kteří se stali otroky bílých lidí.

Solomon byl svobodný a vzdělaný černoch, ale byl podveden a prodán jako otrok v oblasti New Orleans.

Solomon musel žít hořký život, kde dvanáct let pracoval na plantáži státu Louisiana, než byl propuštěn.

Informace12 let otrokem
Recenze (počet recenzentů)8.1 (586,434)
Doba trvání2 hodiny 14 minut
ŽánrŽivotopis


Dějiny

Datum vydání8. listopadu 2013
ŘeditelSteve McQueen
HráčChiwetel Ejiofor


Michael Fassbender

7. The Intouchables (2011)

Poslední doporučení na nejlepší životopisný film od Jaka je Nedotknutelní, gang.

Samotný The Intouchables je druhým nejúspěšnějším komediálním a dramatickým žánrovým filmem ve Francii, který byl uveden v listopadu 2011.

Tento film je o Phillipe (Franois Cluzet), bohatý obchodník, jehož celé tělo je ochrnuté, takže se nemůže hýbat.

Na druhou stranu, Driss (Omar Sy) jsou černoši, kteří nemají chuť pracovat, ale neustále se snaží získat sociální dávky pro nezaměstnané.

Driss, který doufal, že bude odmítnut na přijímacím pohovoru, aby získal výhody, skutečně dostal práci a pracoval jako chůva u Phillipe.

Postupem času přítomnost Drisse ve Phillipeově životě ve skutečnosti učinila jejich životy barevnější.

InformaceNedotknutelní
Recenze (počet recenzentů)8.5 (690,530)
Doba trvání1 hodina 52 minut
ŽánrŽivotopis


Komedie

Datum vydání2. listopadu 2011
ŘeditelOlivier Nakache


ric Toledano

HráčFranois Cluzet


Anne Le Ny

Takže to byla některá z nejlepších doporučení životopisných filmů, která by pro vás mohla být možností, jak se podívat ve svém volném čase, bando.

Výše uvedené filmy představují skutečné příběhy, které nejsou o nic méně zajímavé než jiné filmové žánry, a jsou ideální pro ty z vás, kteří rádi sledují filmy.

Přečtěte si také články o Nejlepší filmy nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.