Software

tady je! 10 nejlepších špionážních aplikací pro Android

Nejlepší špionážní aplikace pro Android, kterou můžete použít ke špehování lidí a zároveň se chránit před odposloucháváním.

Už vás někdy uchvátila skvělá akce ve filmech? špión (špionů), jako filmy s Jamesem Bondem, "Bourne", "Kingsman" a další? Tyto filmy vyprávějí příběh profesionálních špionů, jejichž činy vás rozesmějí. Není to nemožné, když se podíváte, vaše touha stát se špiónem se nazývá. Pokud ano, pak ApkVenue představuje tipy, jak se stát skutečným špiónem pomocí aplikace pro Android.

Na Androidu jsou některé z nejlepších špionážních aplikací, které můžete použít ke špehování lidí a zároveň se chránit před odposloucháváním. Není legrační být špiónem, ale být sledován ostatními lidmi. Hlášení od Tech Viral, zde je seznam aplikací:

  • Tipy, jak se stát profesionálním špiónem pomocí Androidu
  • Těchto 5 pokročilých technologií vám pomůže vidět neviditelné

Zde jsou nejlepší špionážní aplikace pro Android

1. Spy Camera OS 3 (SC-OS3)

Produktivita aplikací SCOS tým STÁHNOUT

Spy Camera OS 3 (SC-OS3) je jednou z nejlepších špionážních aplikací pro Android. S aplikací špión můžete zachytit okamžik upřímný ostatní lidé dokonale, aniž by si toho dotyčný všiml.

Zajímavé je, že tento OS Spy Camera je schopen běžet na pozadí. Díky tomu můžete zaznamenávat aktivity lidí při provádění jiných činností, jako je procházení nebo povídat si. Takže zaručeně nebudete přistiženi, pokud jste v akci.

2. Ušní agent

Aplikace Přesahující produktivitu Aplikace STÁHNOUT

Nejlepší špionážní aplikace pro Android Ušní špión To je užitečné pro nahrávání hlasů jiných lidí nebo chatování, i když je hlasitost nízká. Pomocí této aplikace můžete dát svůj telefon do jiné místnosti a sledovat jejich konverzaci pomocí sluchátko Bluetooth.

Ve skutečnosti tato aplikace nahrává zvuk a poté zesiluje vaše nahrávky. Poté se zaměřte na zvuk. Jak, docela děsivé, že?

3. IP Cam Viewer Lite

Produktivita aplikací Robert Chou STÁHNOUT

Pro ty z vás, kteří používají CCTV (Closed Circuit Television) sledovací kamery, je tato aplikace IP Cam Viewer Lite bude velmi užitečné. Tato aplikace vám umožňuje špehovat nebo sledovat videozáznamy CCTV, ať už používáte smartphone se systémem Android.

Musíte pouze vytvořit spojení mezi kamerami používanými s touto aplikací IP Cam Viewer Lite. Můžete tak maximalizovat využití CCTV kamer. Můžete také udělat vývozní nebo import všechny druhy CCTV kamer.

4. Automatický záznamník hovorů

Produktivita aplikací Appliqato STÁHNOUT

Jak název napovídá, aplikace Automatický záznamník hovorů automaticky zaznamená každý příchozí telefonní hovor. Dále můžete nastavit, které hovory se mají nahrávat a které ignorovat.

Dále si můžete nahrávku poslechnout, přidat poznámky a sdílet ji. Ach ano, tato aplikace je integrována s Disk Google a Dropbox. Záznamy hovorů tedy můžete ukládat do cloudového úložiště. Nyní ve verzi Pro můžete nastavit automatické ukládání hovorů od určitých kontaktů, dokonce i automatické ukládání do mrak.

6. Anti Spy Mobile

Aplikace Produktivita Anti Spy Mobile KE STAŽENÍ

Pokud je výše uvedená aplikace pro špionáž, aplikace Anti Spy Mobile chrání vás před špehováním. Je to možné, náš smartphone se systémem Android byl nainstalován spyware a my nevíme. Proto je nejlepší způsob, jak to zjistit a ujistit se, nainstalovat si tuto aplikaci. Můžete tedy skenovat a mazat aplikace spyware na vašem Androidu, pokud jej máte.

7. Skryté oči

Produktivita aplikací Technologie Midas Ensemble STÁHNOUT

Přemýšleli jste někdy o tom, kdo se pokusil nakouknout do vašeho smartphonu, když jste byli pryč? Přátelé nebo rodinní příslušníci se možná pokusili odemknout smartphone, i když neznají kombinaci Heslo které jste použili.

Nyní, Skryté oči je nejlepší špionážní aplikace pro Android, která bude fotit lidi, když se snaží odemknout váš telefon. Můžete jej také nastavit tak, aby aktivoval alarm, když se někdo pokusí odemknout telefon bez vašeho vědomí. Velmi cool, že?

8. AppLock

Antivirové a bezpečnostní aplikace DoMobile Lab STAŽTE

AppLock je nejlepší špionážní aplikace pro Android, která se používá k vytváření zámků aplikací pro Android, takže je nemůže otevřít jen tak někdo. Chraňte soukromí pomocí Heslo, vzory, dokonce i otisky prstů. AppLock umí zamknout různé aplikace jako Facebook, WhatsApp, Galerie, Messenger, SMS, Kontakty, Gmail, Nastavení, příchozí hovory a další aplikace. Jde o to zabránit neoprávněnému přístupu a zachovat soukromí.

9. Automaticky skrýt hovory

Aplikace Produktivita Androidream STÁHNOUT

Všechny příchozí a zmeškané hovory od soukromých kontaktů budou automaticky skryty. Proto, Automaticky skrýt hovory posune vaše soukromí na vyšší úroveň. Nikdo vám tedy nebude moci ukrást informace.

9. Truecaller – ID a blokování volajícího

Aplikace Produktivita Skutečný software Skandinávie AB KE STAŽENÍ

aplikace Truecaller Nabízí možnost identifikovat neznámé volající a blokovat nežádoucí hovory. Můžete vidět jména a fotografie lidí, i když nejsou uloženy ve vašem telefonním seznamu.

10. Sledujte polohu SMS hovorů

aplikace Špionážní monitor volání SMS umístění umožňuje vám na dálku špehovat a sledovat příchozí SMS, fotografie, polohu, seznamy hovorů a mnoho dalšího na zařízeních Android. Ano, můžete si jej nainstalovat na Android své přítelkyně, abyste se vždy ujistili, že se nebude motat. Pamatujte, že nemůžete být majetní. Hehehe.

Toto je 10 nejlepších špionážních aplikací pro Android a nejlepších aplikací proti odposlechu na Androidu. Jak, připraven stát se spolehlivým špiónem? Přidejte to do sloupce komentářů, ano, pokud máte špionážní aplikace vaše opora!