android (software)

jak změnit hlas na něčím telefonu na android

Změnit svůj hlas na hlas opačného pohlaví a můžete jej použít k žertování lidí na telefonu? Zde vám Jaka řekne, jak změnit hlas v telefonu na Androidu.

Od běžných telefonních hovorů se nyní stále více upouští s ohledem na mnoho vzrušujících způsobů komunikace, jako je např povídat si a videohovor. Telefon však za určitých okolností zůstává možností, natož naléhavou.

Jaka bude mluvit o telefonu, vrátí se a poskytne vám vzrušující tipy. Co takhle tentokrát jak změnit hlas při telefonování se systémem Android.

  • Jak rozhýbat selfie fotky a vydávat zvuky
  • Jak změnit hlas na Androidu, může být robot a mimozemšťan Loh!

Jak změnit hlas v telefonu na Androidu

Svůj hlas můžete změnit na hlas opačného pohlaví pouze pomocí aplikace pro Android s názvem Voice Changer. Můžete si jej přímo stáhnout snadno a zdarma prostřednictvím odkazu, který Jaka uvedla níže.

Video a audio aplikace STAŽTE

Jak tedy aplikaci používat? Postupujte podle níže uvedených kroků:

  • Ujistěte se, že váš smartphone nebo zařízení Android má nainstalovanou aplikaci Měnič Hlasu Během Volání Muž k ženě.
  • Otevřete aplikaci, poté nahrajte svůj hlas a poté jej přeměňte na hlas opačného pohlaví. Vybrat Začít nahrávat pro zahájení nahrávání.
  • Po nahrání si můžete vybrat jeden z dostupných hlasových znaků. Vyberte ji stisknutím jedné z osmi dostupných ikon.
ZOBRAZIT ČLÁNEK
  • Pojmenujte hlasovou nahrávku a poté ji uložte. Hlas je již uložen a připraven k použití, kdykoli uskutečníte nebo přijmete telefonní hovor.
  • Když provedete odchozí hovor nebo příchozí telefonní hovor, aplikace automaticky otevře hlasový záznam, který byl uložen pro použití v telefonním hovoru.

To je snadný způsob, jak změnit hlas pro telefonní hovory v systému Android. Výše uvedenou metodou se můžete bavit a žertovat své přátele nebo příbuzné. Ale pamatujte, nepoužívejte tuto metodu pro negativní věci, zejména pro zločiny. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.