Hry

od vraždy po znásilnění! Toto je 5 nejkontroverznějších japonských her

Ne všechny hry vyrobené v Japonsku mají od hráčů nadšené recenze. Následujících 5 her vyvolává kontroverzi, protože jejich hratelnost je považována za deviantní a nestojí za to ji hrát.

Japonsko skutečně známá jako jedna ze zemí, které výrazně přispěly k hernímu průmyslu. Hry vyrobeno v Japonsku poměrně hodně hráčů z celého světa. Není divu, že vývojáři ze State of Sakura často uvádějí hry se vší jedinečností. Dobré pro PC, mobil a herní konzole jiný.

Ne všechny hry vyrobené v Japonsku však získaly nadšené recenze od hráčů. Dokonce nemálo her, které jsou hodnoceny jako špatné vyvolat polemiku. Tak jako Následujících 5 her vyvolává kontroverzi protože hratelnostkterý je považován za odchylný a nestojí za to hrát.

  • 7 malých her pro Android HD s grafikou stejně propracovanou jako konzolové hry
  • Těchto 5 her může být kromě zábavy i zdrojem příjmů, zde je návod, jak...

5 nejkontroverznějších her japonské výroby

1. Simulátor Yandere

Hra od vývojáře YandereDev již vyvolal kontroverzi ještě před oficiálním vydáním a je stále ve fázi vývoje. Jak to? Tato PC simulační hra má skvělou hratelnost a příběh učit špatné věci. V této hře se hráči vžijí do role ženy, která má srdce co dělat únos a vražda aby získala muže, který se jí líbí.

Vražda, která byla spáchána velmi sadistický, kde hráč způsobí, že osoba, kterou zabije, vypadá, jako by páchá sebevraždu. Kromě toho je tato hra také zabalena do pocitu školačky s animací ve stylu anime, která děti zajímá o její hraní.

2. Senran Kagura

Senran Kagura může být většině hráčů již známé. Hry s vizualizace ve stylu anime Tento roztomilý se stal kontroverzním kvůli postavám v bikinách a sexy tělo. Vývojář Senran Kagura navzdory vyvolávající kontroverzi jako by ti to bylo jedno názory lidí.

Osvědčený s vydání různých seriálů této hry. Ve skutečnosti chce vývojář v nejnovější sérii simulovat pocit držení ženské hrudi pomocí joysticku. To samozřejmě dělá tuto hru ještě hodnější, aby byla nazývána hrou nejkontroverznější hra vyrobeno v Japonsku.

3. Tvor Koi Shiyo

Tvor Koi Shiyo vyzvěte ke kontroverzi se super podivným příběhem a citlivým obsahem. Hra, která by měla být nehráno nezletilými to z hráče dělá mužskou postavu, která zamilovat se do kriketu.

Cvrček je velký asi jako člověk a mít křivky která je podobná sexy ženě. Postava této kriketky je stále více kontroverzní svým stylem, který je tak svůdný a příliš vulgární. Některé scény v této hře také posouzeno jako nevhodné zvláště když si hrají děti.

4. Rapelay

Rapelay je jednou z kontroverzních her byl zakázán v různých zemích. Tato simulátorová hra je tak zavádějící, protože staví hráče do role muže, který bez znásilnění dámy. Realistická grafika dělá postavy v této hře tak skutečná aby hráči měli pocit, jako by skutečně obtěžovali.

5. Sweet Pool

Sladký bazén je herní žánr vizuální romány který představuje postavy s pohlednými tvářemi a podsaditými těly. Údajně se tato hra může stát jednou z nejoblíbenějších her díky svému atraktivnímu vzhledu.

Nicméně Sweet Pool ve skutečnosti vyvolává kontroverzi děj, který obsahuje negativní věci. Nejen nedůstojný obsah, ale také milostné příběhy osob stejného pohlaví, které tak vulgární. Jedna z herních postav také vyvolala kontroverzi se scénou, kde menstruoval. Kromě toho musí hráči také určit, jak vytvořit postavu, kterou hrají může zemřít určitým způsobem.

To je 5 nejkontroverznějších japonských her. Co myslíš? Máte zájem o hraní těchto her? Nenechte si vybrat hru, která přináší negativní věci, jako je výše uvedených 5 her, OK!