aplikace

5 nejlepších aplikací odpuzujících komáry pro Android 2019| není hoax!

Komáři se stali naším společným nepřítelem kvůli nemocem, které přenášejí. Za to vám Jaka doporučí nejlepší aplikaci odpuzující komáry pro Android!

Existují lidé, kteří jsou spokojeni s přítomností komárů? Kromě komiksů Jaka nikdy neměl nikoho, kdo by chtěl chránit lidské právo komára na život jako ostatní živí tvorové.

S různými druhy nemocí, které nese, vždy chceme komáry, kteří se k nám dostanou, odpuzovat, a to i pomocí různých druhů nástrojů a léků.

Ale víte, že existujete aplikace odpuzující komáry to se prokázalo? Jaka ti dá 5 nejlepších doporučených aplikací, bando!

Nejlepší aplikace odpuzující komáry 2019

komár (culicidae) je hmyz, který má mnoho druhů. Alespoň tam 41 druhů komárů rozšířila po celém světě.

Některé z nemocí přenášených komáry zahrnují: malárie, horečka dengue, žlutá zimnice, k nemoci elefantiáza.

Lidé používají různé metody k vymýcení populace komárů, od použití požární medicíny, spreje až po použití moskytiér. pleťová voda repelent proti komárům.

S rozvojem technologie můžete odpuzovat komáry svým mobilním telefonem! Samozřejmě si musíte stáhnout další aplikace, které fungují k odpuzování komárů.

1. Protiletový zvuk

První aplikace na odpuzování komárů, kterou vám ApkVenue doporučí, je Zvuk proti letu. Tato aplikace získává od uživatelů poměrně pozitivní ohlasy.

Jak může tato aplikace odpudit komáry? Trik spočívá ve vydávání ultrazvukového zvuku, který bude rušit létající hmyz (komáři, mouchy), ale je bezpečný pro lidi.

Frekvence vyzařovaná touto aplikací se pohybuje od 18 do 23 kHz. Vše, co musíte udělat, je ujistit se, že je zapnuto objem vysoký.

InformaceZvuk proti letu
VývojářFlirtující
Recenze (počet recenzentů)4.4 (16.466)
Velikost3,7 MB
Nainstalujte500.000+
Android minimum4.0.3
StaženíOdkaz

2. Generátor frekvence

Tato aplikace se ve skutečnosti konkrétně nepoužívá k odpuzování komárů. Tato aplikace však umí přenášet frekvence mezi 20 Hz až 20 000 kHz, takže ji k tomu využijete.

Generátor frekvence můžete jej také použít k testování mluvčí svůj mobilní telefon nebo otestujte své sluchové schopnosti.

K odstranění vody z obrazovky můžete také použít vibrace generované touto aplikací mluvčí když byl telefon právě ponořen do vody.

InformaceGenerátor frekvence
VývojářHoel Boedec
Recenze (počet recenzentů)4.4 (3.686)
Velikost2,7 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum4.0
StaženíOdkaz

3. Moskytový zvuk

Z názvu této aplikace možná tušíte, že tato aplikace bude vydávat zvuk komára. Jaká je tedy aplikace? Zvuk komára dokáže odpudit komáry?

Můžete, ale ne pomocí zvuku gangových komárů. Podobně jako předchozí aplikace může tato aplikace produkovat vysokofrekvenční zvuky, které mohou otravovat komáry.

Frekvence produkované touto aplikací jsou v rozsahu 9 kHz a 22 kHz.

InformaceZvuk komára
VývojářJust4Fun
Recenze (počet recenzentů)3.8 (17.797)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte1.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení
StaženíOdkaz

Doporučení aplikací Více . . .

4. Ultrazvuková bariéra

Dále je zde aplikace tzv Ultrazvuková bariéra která je zaměřena na to, aby je slyšela zvířata. Můžete si přímo vybrat, co chcete vyhnat.

Existuje šest možností, které si můžete vybrat, a to: Létat (16 kHz), komár (17 kHz), pes (18 kHz), kočka (19 kHz) a krysa (20 kHz).

Jak to, že je tu jen pět zvířat? Protože jeden se jmenuje Mladík který bude vydávat frekvenci 15 kHz.

InformaceUltrazvuková bariéra
VývojářUSE Engineering Corporation
Recenze (počet recenzentů)3.5 (1.335)
Velikost8,7 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum4.0
StaženíOdkaz

5. Generátor zvukových vln

Poslední aplikací, kterou vám ApkVenue doporučí, je Generátor zvukových vln. Rozsah Frekvence poskytované touto aplikací se pohybují od 1 Hz do 25 kHz.

Tato aplikace má funkce Režim odpuzování komárů k odpuzování komárů. Kromě toho se tato aplikace také často používá ke zlepšení mluvčí problémový mobilní telefon.

InformaceGenerátor zvukových vln
VývojářPožární střelci
Recenze (počet recenzentů)4.5 (260)
Velikost5,2 MB
Nainstalujte10.000+
Android minimum4.0.3
StaženíOdkaz

Tak to je pátý nejlepší aplikace odpuzující komáry verze JalanTikus. Jaka však nemůže na 100% slíbit, že gang uspěje, protože někteří jsou úspěšní a někteří ne.

Co je jasné, musíte svůj dům nebo pokoj udržovat v čistotě, aby se u vás komáři zdráhali zastavit a sát vám krev!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah