Out Of Tech

Podívejte se na celý film godzilla (2014).

Opravdu se chci dívat na Godzillu (2014), ale nevím, kam jít? Neboj se, bando. Podívejte se na Jakův článek níže, OK!

Godzilla je jedna z legendárních postaviček monster z Japonska, která je populární po celém světě. Godzilla se poprvé objevila v japonských filmech v 50. letech minulého století.

Kvůli legendě o tomto jediném monstru byl film Godzilla několikrát restartován, víte. Nejprve v roce 1998 a podruhé v roce 2014.

Pokud jste fanoušky filmů s tematikou monster, musíte být na film velmi zvědaví Godzilla (2014), prosím? Podívejte se na Jakův článek níže, gangu.

Shlédnout zdarma film Godzilla (2014)

Ishiro Serizawa a Vivienne Grahamová je výzkumník, který navštívil Filipíny, aby studoval velké sesuvy půdy v těžebních oblastech.

Našli 2 velké kokony a také kostru obřího tvora.

Nedlouho poté došlo ke stejnému zemětřesení v oblasti Ujira v Japonsku. Zemětřesení způsobilo sesuvy půdy v jaderné oblasti, takže musela být izolována.

o 15 let později, Ford Brody je ženatý a žije v San Franciscu. Ford a jeho rodina bývali obyvateli sesuvné jaderné oblasti Ujira.

Ford se přitom vrátil do Spojených států Joe Brody, jeho otec, zůstal v Kontakře, aby dohlížel na tamní jaderný reaktor.

Joe věří, že velké zemětřesení před 15 lety nebylo něco přirozeného. Pokračuje ve zkoumání příčin a možností.

Joeova předpověď se ukázala jako správná, bando. Ukázalo se, že zámotek nalezený před 15 lety na Filipínách je zámotkem nebezpečného obřího tvora tzv. Muto.

Zlý Muto začal ohrožovat lidský život na zemi. Lidé nemohou bojovat proti Muto sami, ale Serizawa tomu věří Godzilla může porazit Muto.

Zajímavá fakta o filmu Godzilla (2014)

Před zhlédnutím filmu vás možná bude zajímat některá zajímavá fakta z filmu Godzilla (2014). Tady jsou některé z nich.

  • Tělo Godzilly je pokryto ranami jako v původních filmech Godzilla z 50. let. Jeho původním účelem bylo ukázat rány a utrpení obyvatel Hirošima a Nagasaki kvůli atomové bombě.

  • Zvukový designér Filmy Godzilla používají reproduktory 12 stop vysoké a 8 stop široké, aby byl řev Godzilly realističtější a ozvěnější.

  • Godzilla měla být původně nalezena zamrzlá v ledu na Sibiři, ale nestalo se tak, protože byla totožná se scénou ve filmu Muž z oceli (2013).

  • Film Godzilla (2014) byl propuštěn k 60. výročí původního filmu Godzilla.

Shlédnout zdarma film Godzilla (2014)

InformaceGodzilla
Recenze (počet recenzentů)6.4 (357,056)
Doba trvání2 hodiny 3 minuty
ŽánrAkční, Dobrodružný, Sci-Fi
Datum vydání16. května 2014
ŘeditelGareth Edwards
HráčAaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Bryan Cranston

Máte po zhlédnutí traileru na Godzillu (2014) zájem podívat se na tento akční film? Pokud ano, stačí kliknout na odkaz níže, gang.

>>>Shlédnout zdarma Godzilla Movie (2014)<<<

To je Jakův článek o filmu Godzilla, který vyšel v roce 2014. Jaký další film bys chtěl vidět, bando?

Svou odpověď napište do kolonky komentářů, ano!

Přečtěte si také články o Sledování filmů nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba