Produktivita

znát techniky hackování hrubou silou a jak jim předcházet

Věda o hackování má několik technik. Jedním z nich je Brute Force. Chcete se dozvědět více o tom, jak tato technika Brute Force vypadá? Stačí se podívat na následující článek JalanTikus!

Hacking je věda, která je mezi IT lidmi velmi oblíbená. Protože díky vědě zvané hacking se zdá, že máme zvláštní autoritu než ostatní. Například se znalostí hackingu můžeme mít speciální přístup k VIP službám.

Když mluvíme o vědě o hackování, samotná věda o hackování má několik technik. Jedním z nich je Brute Force. Chcete se dozvědět více o tom, jak tato technika Brute Force vypadá? Stačí se podívat na následující Jaka článek.

  • Toto je 10 nejnebezpečnějších hackerů na světě (Psst.. Existují indonéští hackeři)
  • Opatrně! Pro hackery existuje nový způsob, jak získat údaje o bankovním účtu přes WhatsApp
  • 100% Anti-Hacker, zde jsou tipy, jak vytvořit světově nejbezpečnější heslo

Seznamte se s technikami hackování hrubou silou a jak mu předcházet

Při provádění toho, čemu se říká hacking, hackeři obecně určitě používají několik technik. Příklady jsou jako Phishing a Hrubou silou. Pokud jde o to, co je phishing, jak mu zabránit. Můžete nahlédnout prostřednictvím následujícího článku Jaka.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Protože Jaka již dříve mluvil o phishingu, tentokrát bude Jaka diskutovat o technice hackování Brute Force.

Hackerská technika Brute Force je metoda hackování hesel vyzkoušením všech možných kombinací v seznamu slov. Tato metoda zaručeně uspěje při nalezení hesla, které chcete hacknout. Proces hackování hesel pomocí této metody však zabere hodně času. (zdroj: Google)

Zdroj fotografií: Foto: ZDNet

Proč se tomu říká Brute Force? Samotný název Brute Force je spojením slov z anglického jazyka, což, pokud jej interpretujete, je energicky.

Pokud se pokusíte pochopit pracovní metodu této techniky, zjistíte, že tato technika je útokem zepředu jen tak. Otevřete si internetovou stránku, zadáte své uživatelské jméno a poté vyzkoušíte hesla od AAA, AAB, AAC až po ZZZ.

Dalo by se tedy říci, že název Brute Force je popisem této techniky, která je velmi nucena vstupovat předními dveřmi.

Zdroj fotografií: Foto: Falešné plakáty

Tato metoda je sama o sobě velmi výkonná. Pomocí softwaru vám umožní automaticky zadávat hesla od AAA, AAB, AAC až po ZZZ. Počet zadaných hesel počínaje písmeny AAA, AAB, AAC až po samotné ZZZ je však velmi velký, heslo musíte zadávat stovkykrát.

Automaticky používá software, ale musíte také počkat, až software zadá všechna možná hesla od AAA, AAB, AAC až po ZZZ. To samozřejmě zabere hodně času.

Bude to trvat déle, pokud se heslo skládá z mnoha znaků, například AAAAAAAAA až ZZZZZZZZZ. Nemluvě o tom, že server, který chcete hacknout, dává pokaždé, když zadáte heslo, 5 minut. Doba zpracování této techniky Brute Force není nemožná může trvat až 100 let.

Ale přesto není vyloučeno, že vás hacker může hacknout pomocí této techniky Brute Force. Proto zde Jaka říká, jak tomu zabránit.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak přežít útoky hrubou silou

Ačkoli tato technika hackování Brute Force trvá velmi dlouho, stále je to mocná a docela známá hackerská technika. Abyste se tedy nestali obětí tohoto útoku Brute Force, zde je návod, jak se s ním vypořádat.

  • Nepoužívejte PIN, pokud možno používejte heslo.
ZOBRAZIT ČLÁNEK
  • Vytvořte heslo o délce alespoň 8 znaků. Použijte kombinaci velkých, malých písmen, čísel a interpunkce. Nepoužívejte heslo, které souvisí se slavným jménem, ​​vaším jménem, ​​názvem vašeho účtu nebo datem narození.

Příklad dobrého hesla: [email protected],##

  • Pokud kvůli takovému heslu často zapomínáte, vytvořte si ho pomocí a Karta hesla.
ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pokud máte pocit, že jste již byli zasaženi útokem Brute Force, zde jsou Jakovy tipy, jak jej překonat.

  • Pokud stále máte přístup ke svému účtu, okamžitě změnit heslo. Není napaden pouze váš účet, ale všechny ostatní účty na internetu.
  • Pokud již nemáte přístup ke svému účtu, sledovat účet a sledovat jeho pohyby. Není vyloučeno, že získáte stopu.
  • Pokud je účet bankovním účtem, okamžitě nahlásit příslušné bance a policii.
  • Okamžitě to řekněte ostatním váš účet byl napaden a veškeré akce související s účtem jsou mimo vaši odpovědnost.

Tak to je Jakův článek o technice hackování Brute Force a jak tomu předejít. Doufám, že je to užitečné! Ach ano, nezapomeňte zanechat svůj názor ve sloupci komentářů, děkuji.

Nezapomeňte si také přečíst články související s Hackem nebo jiné zajímavé články z Putra Andalas.

Bannery: Radware