Software

jak zlepšit kvalitu videa bez dalších aplikací

Výsledky vašeho nahrávání videa jsou roztřesené alias chvění? Tímto způsobem jej můžete snadno stabilizovat bez jakékoli další aplikace pro úpravu videa!

Většina smartphonů se systémem Android je nyní vybavena vysoce kvalitními fotoaparáty, které dokážou vytvářet fantastické snímky. Nejen fotografie, ale kvalita fotoaparátů smartphonů je nyní také schopna produkovat super čisté video záznamy, jako je videokamera vysoká třída.

Čím vyšší FPS (snímků za sekundu), které lze zaznamenat kamerou chytrého telefonu, tím lepší bude výsledné video. Dobré specifikace fotoaparátu bohužel nezaručují produkci dobrých videí. Schopnost rekordéru také ovlivňuje výsledky videa. Výsledkem je často množství pohybu a nestabilita při držení fotoaparátu nejistý aka třást.

Nebojte se, špatné výsledky videí na vašem Androidu můžete velmi snadno opravit. Není potřeba dalších aplikací pro úpravu videa, tentokrát se ApkVenue podělí o tipy ohledně jak zlepšit kvalitu videa na Androidu. V tomto případě, jak stabilizovat video nejistý alias shake alias hodně otřesů.

  • Jak odebrat zvuk videa na všech Android
  • Více brutální! YouTube Odstranit všechna natáčená videa
  • 10 nejlepších aplikací pro videohovory 2020, vhodné pro online setkání!

Jak zlepšit kvalitu videa na Androidu bez dalších aplikací

Zdroj fotografií: Zdroj: RS-Tech

Že jo. K vylepšení videa nepotřebujete aplikaci pro úpravu videa ani jiné doplňkové aplikace nejistý. Jednoduše můžete využít jednu z funkcí ve Fotkách Google. Ano, výchozí aplikace, která je určitě na vašem Androidu, má funkci, která může zlepšit a zlepšit kvalitu videa. Postupujte podle následujících kroků:

  • Otevřete aplikaci Fotky Google který je samozřejmě již k dispozici na vašem smartphonu Android.
  • Vyberte video nejistý které chcete opravit alias stabilizovat.
  • Jakmile je video otevřené, vyberte nebo klepněte na ikonu podobnou hamburgeru, která je uvedena v červeném poli na obrázku níže.
  • Vybrat STABILIZOVAT.
  • Aplikace spustí proces stabilizující. V této fázi stačí počkat, až se vaše video stabilizuje.
  • Vaše video bylo úspěšně stabilizováno, stav videa se změnil na STABILIZOVANÝ.

To je jak zlepšit kvalitu videa na Androidu, tj. stabilizovat video nejistý bez použití dalších aplikací pro úpravu videa. Nyní si můžete vychutnat sledování videí obsahujících vzrušující momenty v lepší kvalitě, protože již nejsou k dispozici nejistý znovu. Snadné, že? Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.