Tech Hack

jak smazat a deaktivovat twitterový účet [novinka 2020]

Už vás nebaví hrát na Twitteru? Chcete smazat účet Twitter, aniž byste se museli přihlašovat? Zde je návod, jak trvale smazat/deaktivovat účet Twitter.

Už vás nebaví znovu hrát na Twitteru, protože už jste instagramové dítě? Nevíte ale, jak smazat účet na Twitteru?

Vlastně by se dalo říct, že Twitter je nejlepší sociální médium roku 2018. Existuje tedy způsob, jak Twitter trvale smazat!

Pokud opravdu chcete smazat svůj Twitter účet, existuje několik způsobů, jak to udělat. Můžeš smažte svůj Twitter účet na PC i na mobilu vy. Obojí je pro vás také velmi snadné!

Jako bonus vám ApkVenue také řekne, jak smazat účet Twitter, který zapomněl heslo!

Soubor způsobů, jak trvale smazat účet Twitter

Vzhledem k tomu, že většina lidí má internetovou gramotnost, jsou nyní digitální záznamy tratě stále důležitější. Není divu, že mnoho lidí maže své účty na sociálních sítích, jako je Facebook, aby si zachovali svou image.

Než ti řekne, jak trvale deaktivovat Twitter, Jaka ti chce říct pár věcí, které musíš vědět, bando!

Pokud váš důvod pro smazání Twitteru je, že máte problémy se svým účtem, pak deaktivací a opětovným zapnutím nic nevyřešíte.

Příkladem problému s Twitterem, který může nastat, je přítomnost tweety ztracená, částka následovníci nebo Následující špatně, dokud tam není Přímé zprávy podezřelý.

Pokud opravdu chcete smazat svůj Twitter účet, postupujte podle níže uvedených kroků!

Jak smazat účet Twitter na PC/notebooku

Nejprve vám ApkVenue řekne, jak smazat účet Twitter na PC nebo notebooku. Předtím se ujistěte, že máte účet na Twitteru, OK!

Zde jsou kroky:

1. Přihlaste se k účtu Twitter, který chcete smazat

Přihlaste se nebo se přihlaste ke svému účtu Twitter jako obvykle a poté v pravém horním rohu Klikněte na svou malou profilovou fotku.

2. Přejděte do Nastavení

Po kliknutí na svou profilovou fotku se zobrazí několik řádků nabídek souvisejících s nastavením vašeho účtu Twitter. Vybrat Soukromí a nastavení.

3. Přejděte do nabídky Účet

Po vstupu do Nastavení vyberte nabídku Účet a vyberte Deaktivujte svůj účet.

4. Deaktivujte účet Twitter

Pokud jste provedli všechny výše uvedené kroky, stiskněte tlačítko Zakázat jako na obrázku výše. Nejprve si přečtěte pár důležitých věcí o deaktivaci účtu na Twitteru, abyste toho nelitovali.

Později budete v rámci procesu ověření účtu požádáni o zadání hesla. Mějte na paměti, že váš nový účet po 30 dnech zcela zmizí.

Twitter bude v té době stále uchovávat všechna uživatelská data. Nová data se vymažou po uplynutí 30 dnů.

Během této doby můžete svůj účet znovu aktivovat, pokud si to rozmyslíte. Pokud jej chcete znovu smazat, musíte počkat dalších 30 dní.

Jak smazat účet Twitter na mobilu

Ne každý má notebook nebo počítač, takže Twitter může používat pouze ze smartphonů, které vlastní Android i iOS.

Pokud jste jedním z nich, postupujte podle níže uvedených kroků, Jaka vám řekne, jak trvale deaktivovat Twitter přes HP!

1. Stáhněte si aplikaci Twitter

Nejprve se ujistěte, že máte na svém smartphonu aplikaci Twitter. Stahovat můžete přes odkaz níže:

Aplikace Sociální sítě a zprávy Twitter STÁHNOUT

2. Přejděte do Nastavení

Poté prosím proveďte proces Přihlásit se nejprve pomocí účtu, který chcete smazat. Pokud jste zadali, klikněte na profilovou fotku který je v pravém rohu.

Vyberte Nastavení a soukromí pro otevření nastavení Twitteru.

3. Přihlaste se k účtu

Vyberte nabídku Účet která se nachází nahoře. Vybrat Deaktivujte svůj účet která se nachází pod sebou samým.

4. Ověření účtu

Nejprve si přečtěte pár věcí souvisejících s deaktivací účtu Twitter. Pokud jste si jisti, stiskněte tlačítko Deaktivovat. Budete požádáni o zadání hesla pro proces ověření.

Stejně jako při smazání Twitteru na počítači musíte počkat 30 dní předem, než bude váš účet trvale ztracen.

Také mějte na paměti, že vyhledávače jako Google mohou vyvolat tweety tvůj starý kdyby dotazodpovídá, i když jej smažete tweety a

I tak, kdo klikne tweety zobrazí se chybová zpráva.

Jak smazat účet na Twitteru bez přihlášení

Pokud jste zapomněli heslo k účtu Twitter a hledáte způsob, jak odstranit pozastavený nebo uzamčený účet Twitter, můžete postupovat podle této metody.

1. Přejděte na „Zapomenuté heslo“

Nejprve otevřete stránku Twitter jako obvykle z počítače, aby byla snazší a flexibilnější. Dále vyberte zapomenuté heslo

2. Zadejte Twitter ID

dálezadejte ID nebo uživatelské jméno Váš Twitter účet, který chcete smazat. Pokud zadáte správné Twitter ID, Zobrazí se vaše Twitter ID plus e-mail, který jste použili jako e-mail. Přihlaste se. Vybrat Pokračovat.

3. Twitter kontakty

Chcete-li kontaktovat Twitter, stačí kliknout nebo vybrat nabídku Stále potřebujete pomoc? Později odešlete e-mail se zákaznickým servisem (CS) Twitter.

4. Odeslat e-mail na Twitter

Další ty MUSÍ odeslat e-mail na Twitter včetně vaší e-mailové adresy. Ach ano, Jaka důrazně doporučuje, abyste poslali e-mail na Twitter v angličtině.

Můžete vidět offline anglický slovník pro překlad vašich slov tak, aby jim CS Twitter snadno porozuměl.

CS Twitter obvykle během několika dnů odpoví na váš e-mail a vyřídí vaši žádost o smazání vašeho účtu Twitter.

Přibližně je to soubor způsobů, jak deaktivovat Twitter, které musíte znát, gangu. Metoda je praktická a zabere jen pár minut.

Bonus: Jak používat stejný e-mail pro nový účet Twitter

Možná budete chtít smazat svůj Twitter účet, protože si chcete vytvořit nový Twitter účet. Může to být proto, že se tam cítíte následovníci velmi otravné nebo dostat teror přes DM.

Například jste smazali svůj Twitter účet, ale stále chcete použít e-mail k vytvoření nového Twitteru, existuje způsob, gang!

1. Přejděte do Nastavení

Po přihlášení přejděte do nabídky Nastavení a soukromí, kterou najdete stisknutím profilové fotografie v levém horním rohu. Vyberte Účet.

2. Změna uživatelského jména

Chcete-li změnit své uživatelské jméno, klikněte na nabídku Uživatelské jméno. Poté změňte e-mailovou adresu umístěnou v nabídce Mobil. Pokud nemáte jinou e-mailovou adresu, vytvořte si ji podle níže uvedeného návodu!

Pokud ano, stiskněte Uložit změny, které se nachází ve spodní části stránky, a zadejte heslo pro proces ověření

3. Potvrďte e-mailovou adresu

Budete požádáni o potvrzení e-mailové adresy, kterou jste právě zadali. Můžete to zkontrolovat prostřednictvím své e-mailové schránky.

Pokud ano, můžete později po 30 dnech od deaktivace použít své staré uživatelské jméno a e-mail pro svůj nový účet. Snadné, že?

Tím pádem jak smazat twitterový účet na PC a mobilu což můžete velmi snadno udělat. Ukázalo se, že je to opravdu snadné, že?

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o Cvrlikání nebo jiné zajímavé články z Naufal.