Hry

7 nejlepších emulátorů android psp v listopadu 2017

PlayStation Portable alias PSP je jednou z nejpopulárnějších přenosných konzolí. Chcete-li si to zahrát, zde je 7 nejlepších emulátorů Android PSP v listopadu 2017.

Přenosný systém PlayStation aka PSP je herní konzole přenosný která byla ve své době velmi populární. Tato herní konzole od společnosti Sony vytvořila řadu her, které ve vás jistě vzbudí nostalgii, abyste si je znovu zahráli.

Uklidněte se, s řadou herních emulátorů, které jsou dnes k dispozici, můžete snadno hrát hry PSP na chytrých telefonech Android. Zde Jaka chce zkontrolovat a dát vám vědět 7 nejlepších emulátorů Android PSP v listopadu 2017.

  • GTA musí být, těchto 7 her pro konzoli je také ÚSPĚŠNÝCH na mobilní verzi
  • Spousta MODů! Těchto 6 důvodů, proč je hraní her na PC lepší než na konzoli
  • 7 malých her pro Android HD s grafikou stejně propracovanou jako konzolové hry

7 nejlepších emulátorů Android PSP listopad 2017

1. PPSSPP - Emulátor PSP

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

PPSSPP dnes pravděpodobně nejpopulárnější emulátor PSP na světě. Kromě toho, že je k dispozici na chytrých telefonech Android, můžete hrát PPSSPP na stolním počítači chlapi. Podle některých kruhů se PPSSPP stala nejpohodlnější emulátor PSP používané a kompatibilní na téměř všech Androidech.

Pro ty z vás, kteří potřebují výkon, lze říci, že PPSSPP je nejvíce silný protože to vždycky vyjde aktualizace nejnovější. Je k dispozici v bezplatné verzi, můžete si ji také zakoupit, abyste se zbavili reklam v emulátoru.

Simulační hry Henrik Rydgard KE STAŽENÍ

2. AwePSP – emulátor PSP

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Pro ty z vás, kteří potřebují jednoduché ovládání, AwePSP můžete se spolehnout. I když se zdá, že napodobuje PPSSPP jako nejlepší emulátor PSP, můžete se spolehnout, že AwePSP díky svému výkonu rozdrtí různé herní žánry.

Kromě toho AwePSP také podporuje různé formáty PSP ROM, jako je .iso/.cso/.elf/.ISO/.CSO/.ELF. AwePSP také nabízí virtuální ovladač s rozložení což je kromě podpory fyzických ovladačů docela dobré.

Produktivita aplikací AweEmulator KE STAŽENÍ

3. Emulátor PSP Pro 2017

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Emulátory PSP Pro 2017 je nejlepší emulátor PSP, který je téměř podobný PPSSPP. Tento emulátor nabízí různé standardní funkce, jako je prohlížeč snímků za sekundu, menu Uložit a zatížení data a tak dále. Emulátor PSP Pro 2017 je aktuálně k dispozici zdarma.

I tak ale při používání tohoto emulátoru stále najdete nějaké otravné reklamy. Není třeba se obávat, protože emulátor PSP Pro 2017 je schopen hrát hry jako Persona 2, Dragon Ball Z až po velká automobilová krádež lol.

Aplikace Produktivita antivirus L.L.C STÁHNOUT

4. Emulátor Matsu - Multi Emu

Zdroj fotografií: Foto: apk-dl.com

Emulátor Matsu nabízí jiný koncept než ostatní emulátory konzole. Tato aplikace poskytuje flexibilitu, abyste mohli hrát na několika herních konzolích najednou. Patří mezi ně PlayStation 1, GameBoy Color, GameBoy Advance a mnoho dalších.

V budoucnu bude Matsu Emulator podporovat několik dalších konzolí, jako je PlayStation Portable, Nintendo DS a Nintendo 64. Pokud používáte tuto nejlepší aplikaci, nebudete se muset obtěžovat výměnou emulátorů.

Apps Productivity Studio MXE KE STAŽENÍ

5. RetroArch

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Pokud máte koníčka ve vylaďování aplikací, RetroArch být jedním z nejlepších emulátorů konzole na chytrých telefonech Android. RetroArch je nejlepší emulátor PSP, který je jedinečný, protože je schopen hrát různé hry plošina různé konzole.

To je samozřejmě podporováno systémem Libretro vyvinutý pro aplikaci RetroArch. Tento emulátor Android je ideální pro první vyzkoušení, protože je k dispozici zdarma bez reklam a podpory open source.

Aplikace Produktivita Libretro KE STAŽENÍ

6. Emulátor Sunshine pro PSP

Zdroj fotografií: Foto: apk-dl.com

Emulátor Sunshine by mohla být alternativou pro ty z vás, kteří jsou zvyklí používat PPSSPP. Ale v zásadě Sunshine Emulator přebírá základnu PPSSPP, což je skutečně open source a přidal některá vylepšení v aplikaci.

Tento emulátor nabízí nejlepší herní zážitek nastavení grafiky což je docela dobré. Sunshine Emulator lze použít na různých zařízeních Android a hrát hry PSP s viditelnou hratelností hladký.

Apps Productivity ExpertArts Studio STÁHNOUT

7. Emulátor raketového PSP

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Emulátor raketového PSP by mohlo být řešením pro ty z vás, kteří potřebují emulátor PSP, ale na chytrém zařízení s nízkými specifikacemi. Rocket PSP Emulator je také založen na PPSSPP s různými změnami.

Vyvinuté aplikace Společnost Emul World Ltd. nabízí skvělý herní zážitek hladký spolu se schopným grafickým zpracováním. Navíc lze říci, že kvalita zvuku na Rocket PSP Emulator je na různých zařízeních docela realistická.

Apps Productivity Emul World Ltd KE STAŽENÍ

Toto je 7 nejlepších emulátorů Android PSP v listopadu 2017. S touto aplikací si můžete připomenout různé hry PSP na svém smartphonu i tabletu Android. Jakou hru jsi hrál jako první? Pojď podíl s Jakou ve sloupci komentářů.

Přečtěte si také články o Emulátory nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.