Out Of Tech

nejlepší čas zveřejňovat příspěvky na sociálních sítích ig, fb a další

Chcete vědět, kdy je nejlepší čas zveřejňovat příspěvky na Instagram, Twitter, Facebook a další sociální média? Jaka má odpověď, hotovo!

Nejlepší čas pro zveřejnění na sociálních sítích, ať už je to Instagram, Twitter, Facebook nebo jiné, není to náhodné, víte, gang!

Existují nejlepší časy, které jsou považovány za nejvhodnější a optimální pro zveřejňování obsahu na sociálních sítích. Nebo jak se běžně říká hlavní vysílací čas.

Musíte tomu věnovat pozornost, abyste se zlepšili angažovanost a upoutat pozornost ostatních uživatelů. Navíc, pokud jste specialista na sociální média nebo jen toužíte stát se celebritou.

Abychom nepřispívali ve špatnou dobu, proto vám tentokrát Jaka prozradí tajemství, kdy je nejlepší čas zveřejňovat na všech sociálních sítích. Koukni na to!

Nejlepší čas zveřejňovat příspěvky na sociálních sítích

Vlastně, co se tím myslí nejlepší čas na sociálních sítích? Nejlepší čas znamená čas, kdy přítel nebo následovníci my on-line na sociálních sítích.

Nicméně, každé sociální médium má jiný vzor, ​​gang. Takže nejlepší čas pro postování na Instagramu se bude určitě lišit od optimálního času na Facebooku.

Zejména z různých zdrojů Sprout Social, níže jsou nejoptimálnější časy pro zveřejňování příspěvků na sociálních sítích!

Nejlepší čas zveřejnit Instagram

zdroj fotografií: sproutsocial

Instagram je stále jedním z nejpopulárnějších sociálních médií, jehož počet uživatelů každým dnem roste.

Navíc Instagram už také není jen médiem, které existuje, ale novým pracovním místem pro sběr rupií jako celebrity.

K získání spousty lajků na Instagramu však nestačí jen použít skvělý popisek, víte, gang.

Také musíte být opatrní při výběru nejlepších hodin zveřejňování na Instagramu, které mohou zvýšit vaši angažovanost. Chcete-li najít nejlepší časy, kdy můžete sami zveřejnit Instagram 2020, můžete se podívat na body níže:

 • Nejlepší časy příspěvků na IG 2020 s angažovanost nejkonzistentnější je den od pondělí do pátku (všední dny), Start od 9 do 16 hodin.

 • Angažovanost začíná každým dnem klesat před 6 hodinou ranní a po 21:00. Možná je to proto, že většina uživatelů v tu hodinu stále odpočívá a neprovádí aktivity na sociálních sítích.

 • Nejlepší čas pro příspěvky na sociálních sítích na Instagramu je dnes Středa v 11, stejně jako den Pátek od 10 do 23 hodin.

 • Den středa je den s míra zapojení (jako, komentářeatd.) nejvyšší.

 • Na druhou stranu den Neděle je den s míra zapojení Nejnižší. To se může stát, protože většina lidí dává přednost shromažďování a dovolené s přáteli nebo rodinou.

 • Pokud máte zboží, které chcete prodat na Instagramu, ten správný čas zveřejnit prodej na IG je dnes ve středu v 15 hodin.

To je ono, bando! Pokud již víte, kdy je Instagram zaneprázdněn, můžete jej použít k publikování, pak angažovanost se automaticky zvýší.

Nejen to, můžete také vytvořit automatický plán zveřejňování na Instagramu pomocí nástroje jako Buffer, abyste to nepropásli.

Nejlepší čas pro zveřejnění na Facebooku

zdroj fotografií: sproutsocial

Pokud mluvíme o digitální marketing, Průhledná Facebook je nejvhodnějším sociálním médiem se svými aktivními uživateli oslovujícími 2 miliardy lidí.

Každý den se objevují noví uživatelé, kteří si vytvářejí účty na Facebooku pro různé účely, včetně prodeje online.

Ale stejně jako na Instagramu, i Facebook má určitě nejlepší časy pro zveřejňování, aby přilákal více publika, gangu.

Tímto způsobem můžete nejen získat spoustu lajků na Facebooku, ale vy, kteří vlastníte internetový obchod, máte také skvělou příležitost, aby váš produkt vidělo mnoho uživatelů.

Pro ty z vás, kteří chtějí vědět, kdy je nejlepší čas zveřejňovat příspěvky na Facebooku, se můžete podívat na následující body:

 • Den Úterý až čtvrtek, 8:00–15:00 je nejlepší čas pro příspěvky na sociálních sítích na Facebooku, protože ukazuje konzistentní zapojení.

 • V opačném případě, každý den je to dobré před 7:00 nebo po 17:00, zveřejňuje hodiny s angažovanost Nejnižší.

 • Globálně je nejlepší doba pro zveřejňování příspěvků na sociální sítě na Facebooku dnes Středa 11 a 13-14 hodin.

 • Zatímco den Neděle považovány za méně než optimální a měli byste se jim vyhnout. Protože s největší pravděpodobností lidé o tomto svátku zřídka otevírají sociální média.

 • Pro komerční účely je dnes ten správný čas na zveřejňování výprodejů na FB Ve středu ve 13 hodin a v pátek v 11 hodin.

 • Každý den před 8:00 a po 17:00 hodnoceno mít míra zapojení ten špatný.

Nejlepší čas zveřejnit příspěvek na Twitteru

zdroj fotografií: sproutsocial

Ve srovnání s jinými sociálními médii možná Cvrlikání je sociální médium, které nám umožní komunikovat s mnoha lidmi, včetně neznámých.

Twitter se nyní vyvinul do plošina sociální média, která uživatelům nejen umožňují vytvářet tweety prostřednictvím statusu nebo přímá zpráva, ale i míjení vlákna nebo dokonce videa.

Můžete si také stáhnout videa z Twitteru nebo jiné mediální soubory, jako jsou fotografie, pokud si myslíte, že by vás to mohlo zajímat.

Proto není divu, že Twitter je dnes považován za jedno z nejlepších řešení pro digitální marketingové aktivity.

Zvláště pokud to uděláte ve správnou hodinu, jako je Jakova diskuse o nejlepších časových bodech pro následující příspěvky na sociálních sítích na Twitteru:

 • Globálně jsou nejlepší hodiny zveřejňování na Twitteru denně Středa a pátek v 9 hodin. Je to proto, že uživatelé s největší pravděpodobností aktivně hledají nejnovější aktualizace zpráv během dané hodiny (ráno).

 • Nebo můžete také zveřejňovat včas s míra zapojení který se považuje za bezpečný, totiž den Pondělí až pátek od 8 do 16 hodin.

 • Celosvětově došlo k nejnižší míře zapojení každý den před 16:00 a po 22:00. Nicméně, den sobota hodnoceno jako nejhorší.

 • Na eCommerce, rušný čas pro účtování tržeb je den Sobota 11 hodin. Nebo ve dne Sobota od 8 do 17 hodin pro míra zapojení což je ještě docela bezpečné.

 • Den pondělí je den s míra zapojení nejnižší pro prodejní účely.

Nejlepší čas zveřejňovat příspěvky na jiných sociálních sítích~

Nejlepší čas zveřejnit LinkedIn

zdroj fotografií: sproutsocial

LinkedIn se jistě staly nejatraktivnějšími sociálními médii pro obchodníky, profesionály a uchazeče o zaměstnání po celém světě. Včetně Indonésie.

LinkedIn, který poskytuje miliony a dokonce stovky milionů volných pracovních míst v různých částech světa, má konkrétnější a jasnější cílové uživatele než jiná sociální média.

Nicméně, ne příliš odlišný od ostatních, LinkedIn se také ukazuje, že má nejlepší čas zveřejňovat příspěvky na sociálních sítích, víte, gang!

Pokud máte zájem, zde jsou body, které je třeba zvážit při používání této aplikace pro uchazeče o zaměstnání.

 • Globálně jsou nejlepší časy pro zveřejňování příspěvků na LinkedIn rozděleny do 3 období; Den Středa od 8-10 hodin a denní světlo, Čtvrtek 9:00 a 13-14 hodin, stejně jako pátek v 9 hodin ráno.

 • Naopak den Neděle je den s míra zapojení celosvětově nejnižší.

 • Mezitím, den Úterý až pátek 08:00 - 14:00 je optimální čas pro sdílení užitečného obsahu míra zapojení což je docela spolehlivé.

 • Každý den před 4:00 a po 8:00 je čas kde počáteční míra zapojení pokles.

Nejlepší čas pro zveřejnění Pinterestu

Zdroj fotografií: Pinterest

Pinterest je další sociální médium vedle Instagramu, který je dnes nejoblíbenějším místem pro zveřejňování fotografií.

Ve skutečnosti můžete také najít spoustu skvělých obrázků v HD kvalitě, které lze použít jako tapety na mobil nebo notebook, gang.

No, pokud jste uživatelem Pinterestu a chcete se zlepšit angažovanost, Následující je nejlepší čas zveřejňovat příspěvky na LinkedIn více.

 • Nejlepší den pro zveřejňování příspěvků na Pinterest je sobota a Neděle.

 • Zatímco nejlepší čas pro zveřejnění je v od 20:00 do 23:00, zejména v sobotu.

 • Nejhorší doba pro přidávání příspěvků na Pinterest je v pracovní době.

Takže tady to máte, gangu, optimální časy pro zveřejnění na sociálních sítích. Tím, že budete sledovat časy, budete auto získat hodně jako.

Ale mějte na paměti, že existují ještě další způsoby, jak to udělat jako tím více dostanete. Stačí otevřít tento článek. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Sociální média nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah