Utility

pšššt! je to snadný způsob, jak zjistit šablony/témata wordpress jiných lidí

Zde je návod, jak zjistit šablony/témata WordPress jiných lidí. Můžete okamžitě zjistit šablony blogů nebo webových stránek jiných lidí a všechny jejich pluginy.

Už jste někdy byli zaneprázdněni surfováním po internetu, přistáli jste na blogu/webu, jehož šablona je opravdu skvělá. Pak se stanete zvědavými a chcete znát téma. Nebojte se, Jaka vám řekne, jak zjistit šablony/témata WordPress jiných lidí.

K provedení tohoto úkolu se budeme spoléhat na novou webovou aplikaci s názvem Co je to za téma WordPress? Jak?

  • Blogger vs WordPress, co je lepší?
  • Zde je návod, jak zkontrolovat cenu webových stránek, kolik přibližně stojí Google?
  • 7 nezbytných aplikací pro bloggery na Androidu, zdarma a snadno se používají!

Jak zjistit šablony/témata WordPress jiných lidí

Jak používat jaké téma WordPress to je?

Chcete-li zjistit, která témata blogu WordPress používají ostatní lidé, je tato metoda velmi snadná, pouze jednou klikněte. Zde je postup:

  • Nejprve navštivte What WordPress Theme Is That? Můžete použít prohlížeč na vašem PC nebo použít prohlížeč na vašem smartphonu.
  • V dalším kroku zůstanete kopírovat vložit adresu blogu/webu založeného na WordPressu, u kterého chcete znát šablonu/téma, které používají.
  • Klikněte na hledat a nečekejte dlouho, můžete okamžitě zjistit témata WordPress ostatních lidí.

Poznámka: Okamžitě zjistíte, že šablony blogu nebo webových stránek jiných lidí jsou založeny pouze na WordPressu. Pokud se data blogu/webu nezobrazí, znamená to, že používají své vlastní téma nebo nepoužívají Wordpress.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Zobrazené informace

Zobrazené informace o šabloně/tématu jsou zcela úplné. Počínaje názvem motivu, vývojářem, odkazem na web vývojáře a motivem, popisem, verzí, licencí a snímky obrazovky jeho vzhledu.

Tak se to pozná šablony/témata Ostatní Wordpress okamžitě. Ach ano, kromě informací o tématu získáte také podrobnosti o všech pluginech, které používají.

Opravdu skvělé, že? Určitě vám to pomůže vytvořit blog/web, který není o nic méně cool. Ano, pokud je obsah král a šablony/témata jsou královnou. Co myslíš?

Přečtěte si také články o WordPress nebo psaní z Lukman Azis jiný.