Hry pro Android

8 her pro dávání dárků na Android vyrobených v Indonésii

Tyto hry pro Android vyrobené v Indonésii mohou hrát všechny kruhy a každý hráč má stejnou příležitost získat různé nabízené ceny. No, chcete vědět, jaké hry? Pojďte, podívejte se na následující recenzi!

Kdo řekl hraní her není žádný zisk? Kromě vyplnění volného času může být hraní her také produktivní, víte! Nemluvíme o spolehlivé hráče kteří mohou hraním her vydělat miliony až miliardy rupií. Ale bavíme se o jednoduchých hrách, které vám mohou poskytnout výhodu.

Nemusíš být profesionální hráč získat zisk hraním her. Protože následující hry poskytnou ceny všem hráčům bez rozdílu. Tyto hry pro Android vyrobené v Indonésii lze hrát všichni lidé a každý hráč má stejnou příležitost získat různé nabízené ceny. No, chcete vědět, jaké hry? Pojďte, podívejte se na následující recenzi!

  • Hra Dangers of Mobile Legends pro zdraví rukou, jak to?
  • 6 věcí, které dělají práci vývojářů her velmi nepříjemnými
  • 10 nejtragičtějších scén v historii videoher

8 oceněných her pro Android vyrobených v Indonésii

1. Pluh Peníze

Ve hře Pluh na peníze, budete pirát, který musí nasbírat co nejvíce peněz, aby získal ceny. Můžete vydělávat peníze roztočením cenového kola, únosem jiných pirátů, útokem a sbíráním mincí. Máte možnost získat ceny v podobě kredit zdarma na špičkové smartphony. Sbírejte co nejvíce mincí, abyste získali exkluzivní dárky z Money Plough každý den.

Stáhněte si fotografii Money Plow

2. Bohatí piráti

Bohatí piráti má víceméně stejná pravidla a hratelnost jako Plow Money. Stanete se také pirátem a pirátem, abyste sbírali mince a získali odměny. Každý den máte možnost získat kredit zdarma k daru sofistikovaného smartphonu. Získáte také mince navíc v případě úspěchu pozvěte přátele ke hře. Čím více mincí nasbíráte, tím větší máte šanci vyhrát ceny.

Stáhnout Pirates of the Tajir

3. Rybářská mánie

Rybářská arkádová hra tento vás zve k soutěži online rybolovu s tisíci dalších hráčů. Musíte sbírat zlaté mince získat ceny ve formě bezplatných luštěnin, které jsou distribuovány každý den. Tady je mnoho druhů ryb které můžete lovit s různými mincemi. Jsou tu také Lucky Spinner což vám umožní získat více mincí a větší šanci na výhru.

Stáhněte si Fishing Mania

4. Výherní zóna

Výherní zóna vás zve ke sbírání lístků hraním různých mini hry které je zábavné vyměňovat za ceny. Existuje mnoho cen, které lze vyměnit za vstupenky, od bezplatných pulzů, chytrých telefonů, fotoaparátů, gadgetů a dalších atraktivních cen.

Každý den tam bude zábavné akce které můžete sledovat s denními pulzními cenami. Čím více nasbíráte vstupenky a mince, tím větší je šance na výhru atraktivních cen.

Stáhněte si výherní zónu

5. Hompimpah

Kdo neví Hompimpah? Musíte být obeznámeni s touto tradiční hrou, že? CaptainGift vytvořte hru inspirovanou hrou Hompimpah s jednoduchou hratelností. Hrajete jen tak, abyste sbírali hvězdy a získali ceny.

Zkuste to vždy vyhrává Ano, abyste měli větší šanci získat kredit zdarma, chytré telefony a další atraktivní ceny. Nezapomeň energetický upgrade takže můžete dělat gambreng nepřetržitě.

Stáhnout Homimpah

6. Super Ceban

Prostřednictvím této jediné hry zažijete společně dobrodružství Pane Cebane který se snaží najít pokladnu svého bohatství ve fantasy světě plném příšer a zla. Můžete si vybrat postavu Mr. Ceban a začněte dobrodružství pro sbírat lístky a vyměnit je za dárky.

Sledujte také denní události takže máte možnost stát se šampionem a získat různé atraktivní ceny od PlayStation 4 až po Nintendo Switch! Tyto ceny můžete získat pouze prostřednictvím 10 000 IDR jen tak dlouho, dokud vše splníte pravidla který existuje.

Stáhnout Super Ceban

7. Prostě Ceban

Moc se neliší od Super Ceban, Prostě Ceban také pro vás nabízí atraktivní ceny jen za 10 000 IDR. V nejnovější aktualizaci Only Ceban přidal kredit 100 000 IDR které lze vyhrát každý den. Nejen to, máte také možnost získat Samsung Galaxy S8, PS4 Gold, iPhone 7, Oppo F3a další skvělé ceny.

Stáhnout pouze Ceban

8. Pool cen

Pool cen nabízí zážitek z rybaření s atraktivními cenami, které můžete získat. Zamiřte a střílejte různé druhy ryb, abyste získali podvodní poklady. Stovky druhů poklad obsahuje atraktivní ceny, které můžete vyměnit za vstupenky získané z rybaření.

Můžete také soutěžit s ostatními hráči o bojovat o ceny. Existují také zábavné mini hry vyzkoušet své štěstí.

Stáhněte si Pool cen

To je on 8 reklamních her, které můžete hrát na Androidu. Nejen, že se hraním her zabavíte, máte také možnost získat atraktivní ceny. Nejdůležitější věcí při hraní výše uvedených her je, že musíte být trpěliví a užívat si. Neváhejte se slíbenými cenami, protože výše uvedené hry mají ohlasy od hráčů, kteří měli štěstí na ceny. Chceš taky? Pojď, hraj hru hned!