Software

jak zamykat a odemykat aplikace pomocí obličeje

Samotné použití zámku obrazovky nestačí. Musíte také poskytnout další vrstvu zabezpečení, konkrétně zamykáním důležitých aplikací jednu po druhé. Zde je návod, jak zamykat a odemykat aplikace pomocí obličeje.

Každá aplikace nainstalovaná do chytrého telefonu v něm samozřejmě ukládá citlivá data. Navíc aplikace sociálních médií, digitální poznámkové bloky, bankovnictví a další.

Samotné použití zámku obrazovky nestačí. Musíte také poskytnout další vrstvu zabezpečení, konkrétně: uzamknout důležité aplikace jednu po druhé.

  • Jak otevřít obrazovku uzamčení Android pomocí E-KTP! Nevím, že?
  • Zde je návod, jak automaticky změnit PIN zámku obrazovky
  • Skvělé způsoby, jak odemknout obrazovku pomocí gest rukou

Jak uzamknout aplikace pomocí obličeje

Bojíte se problémů? ApkVenue nabízí zábavný způsob, jak otevřít uzamčené aplikace. Ne s Heslo, PIN, popř vzor, ale používat svůj obličej. Chcete vědět jak? Přečtěte si tento článek až do konce.

Stáhněte si aplikaci IObit Applock

Aplikace Antivirus a zabezpečení Tým IObit Applock STÁHNOUT

IObit Applock je aplikace, která umožňuje zajistit důvěrnost soukromých aplikací. Uzamčením určitých aplikací, ať už pomocí gesta, kódu PIN nebo Face Lock založené na umělé inteligenci.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Už se nemusíte starat o osobní údaje ve svém smartphonu, dokonce se nemusíte starat ani o osobní účty, které obvykle využívají online transakce, díky bezpečnostní aplikaci od tým IObit.

Jak otevírat aplikace pomocí Face Lock

V aplikaci IObit Applock můžete uzamknout Heslo různé, aby se nedaly snadno rozbít. Jeden z nich Odemknutí obličejem což bezpečnostním úřadům umožňuje rozpoznat obličej vlastníka za účelem otevření aplikace. Zde je návod!

  • za prvé stažení Aplikace IObit Applock na JalanTikus.
  • Když otevřete IObit Applock poprvé, musíte nastavit heslo ve formě vzoru nebo PIN. V případě, že zapomenete heslo, můžete zadat svůj e-mail.
  • Pro ty z vás, kteří používají Android 5.0 Lollipop nebo novější, musíte povolit oprávnění v „Přístup k datům o používání“. Klikněte na otevřít jen dovnitř vyskakovat který se objeví a povolte „Povolit přístup k použití“.
  • Nyní, když můžete používat IObit Applock, otevřete možnost Face Lock.
  • Zaznamenejte svůj obličej a postupujte podle pokynů. Poté vyberte aplikaci, kterou chcete zamknout.

Tak to je tedy ono! Zamykání a odemykání aplikací pomocí obličeje je tak snadné. Doposud byl proces odemykání docela hladký.

I když někdy také nedokáže použít Face Lock a musí jej otevřít pomocí PIN nebo vzoru, který jste nastavili. Dále si to prosím vyzkoušejte sami.

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.