Hry

5 účinných tipů pro hraní simulační hry oblékacího deníku

Pro ty z vás, kteří se chtějí rychle zdokonalit v hraní Dress Up Diary, zde jsou tipy na hraní Dress Up Diary, které JalanTikus shrnul.

Hraní her nedělají jen kluci. Mnoho dívek tuto hru hraje, zvláště pokud je to hra téma simulace randění.

Ještě jeden příklad seznamovací simulační hry hity v poslední době je Oblékací deník. Pro dívky samozřejmě tuto hru od Maingames znáte.

No, pro ty z vás, kteří chtějí se rychle zdokonalit ve hře Dress Up Diary se tentokrát postará tým JalanTikus několik tipů pro hraní Dress Up Diary.

  • 10 anime s herní tématikou, které musí hráči sledovat
  • Tvrdit, že jste skutečný hráč? Zkuste uhodnout, kdo jsou následující herní postavy!

Tipy pro hraní Dress Up Diary

1. Absolvování etapy se 3 podmínkami stylu

Chcete-li projít etapa v Příběh módního zdobícího deníku, musíte být schopni splnit požadavky styl v každé fázi. Obvykle existují 1-2 podmínky, které musíte splnit, ale nezřídka i 3 podmínky. Nenechte se zmást! Jaka má tipy, abyste mohli projít podobnými fázemi, aniž byste dostali závrať.

Můžete přímo filtrační oblečení co máte kliknutím na tlačítko "Vyhledávání“ nebo „Hledat“. To vám může ušetřit čas při hledání oblečení, které chcete. Tam lze přímo filtrovat maximálně 2 typy stylů.

Pak už jen hledejte se stylovou směsí, která je požadavkem.

Je to snadné? Tímto způsobem máte jistotu může projít etapou což se rychle zdá složité!

2. Vyhrajte na Star Stage

Tipy pro hraní dalšího oblékacího deníku vítězstvím ve hvězdné fázi. co to je Hvězdná scéna? Hvězdná scéna je Vlastnosti Módní přehlídka mezi hráči. Takže ostatní hráči Dress Up Diary mohou mezi sebou soutěžit, aby určili, který z nich je nejlepší! Hvězdná scéna se objeví každé 2 týdny na celých 7 dní. Takže pozor na období jeho vzhledu, ano!

V každém období bude Star Stage je 8 témat. No, musíte být chytří ve výběru správného oblečení, které si vložíte do kufru, než budete soutěžit. První kufr obsahuje 32 přihrádek na oblečení které si můžete vybrat.

Po výběru jděte rovně klikněte na tlačítko "Zápas“ nebo „Výzva“! V 1 hře budou 3 kola. První a druhé kolo si vyberete vy a váš soupeř. Vybráno poslední kolo náhodně z Systém. Vyberte vhodný atribut oblečení za méně než 1 minutu v každém kole.

Nebuďte smutní, pokud prohrajete, máme tipy, abyste v budoucnu mohli vyhrát! Tipy, stačí věnovat pozornost atributům oblečení používá váš protivník Kdo vyhrává. Díky výběru oblečení může získat vyšší body než vy.

3. Získejte mnoho položek ze Sky Tower

Ve funkcích Sky Tower, můžete získat dobré druhy oblečení. Metoda? První je dokončením etapy ze Sky Tower.

Vyberte si oblečení podle daného tématu a získejte hruď obsahuje kostýmy a diamanty!

Každý den existuje také Truhly zdarma které můžete otevřít na určitou dobu! Takže čím pilněji budete hrát ve Sky Tower, tím více budete tím více získáte cenu!

4. Zvyšte lajky svého přítele

Existuje opravdu jednoduchý způsob, jak zvýšit oblíbenost chlapců v Dress Up Diary, jmenovitě milovat dezert jejich oblíbená. Pokaždé, když tam dáte dárek klukům, věnujte pozornost tomu, kolik lajků dostane. Ukázalo se například, že princi Reinhardovi se to opravdu líbí Kokosový pudink!

Dávejte jim dárky často, tak je budou milovat víc.

5. Vyberte správnou odpověď při seznamování

Ptejte se často svého přítele! Vyberte si vhodné datum a čas.

Vyzkoušejte kombinovaný experiment na správném místě, který umíspustit speciální akce!

No, obvykle během speciálních akcí budou otázky na které musíte správně odpovědět. Odtud také může zlepšit miluj svého chlapa! Pokud je odpověď špatná, jeho sympatie se jen mírně zvýší nebo se nezvýší vůbec.

Buďte pilní v seznamování, abyste mohli získat speciální událost! Psst, taky ze speciální akce může získat CG lol!

To jsou tipy pro hraní Dress Up Diary od JalanTikus. Máte nějaké další tipy? Přímo podíl ve sloupci komentářů ano!

Pro ty, kteří nikdy nehráli, ty musí zkusit hrát s tisíci dalších hráčů právě teď!

Hru si můžete stáhnout tady: Dress Up Diary Android nebo Dress Up Diary iOS. Nezapomeň jako Facebook fanpage a následovat Instagram ano!

Simulační hry Hlavní hry KE STAŽENÍ

Nezapomeňte si také přečíst související články Hry nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.