Fintech

jak investovat do akcií online pro začátečníky

Zde je návod, jak investovat do akcií online pro začátečníky. Podívejte se, co je potřeba připravit a jaká je strategie zde!

V současné době existuje mnoho investičních nástrojů, které mají mnoho výhod, jednou z nich je investice do akcií. Pokud máte zájem, přijďte se podívat jak zkontrolovat investici do akcií on-line v tomto článku. Existuje mnoho výhod, lol!

Díky pokroku v technologii lze nyní investovat do akcií kdekoli. Ano, můžeme nakupovat akcie doma, v kanceláři, kdekoli, pokud máme stabilní připojení k internetu.

Místo toho, abyste utráceli své peníze Online nakupování, je lepší být alokován pro investice prostřednictvím akcií on-line. Jak hrát akcie není tak obtížné, jak si myslíte, pokud budete postupovat podle níže uvedených tipů!

Průvodce jak investovat do akcií On-line

Co je vlastně investice do akcií? Pro nechápající, akciová investice je investice, která je na rozdíl od obchodování akcie, které jsou určeny krátkodobě.

Pod pojmem investice do akcií se v zásadě rozumí nákup akcií a jejich držení po určitou dobu, než je znovu prodáte, když se tržní hodnota zvýší. Tímto způsobem můžete získat vysoké zisky.

Velmi zajímavé, že? Bohužel si mnoho lidí myslí, že je to obtížné nebo že riziko ztráty je vysoké, ale není tomu tak vždy. Ve skutečnosti nyní můžete investovat do akcií s malým kapitálem, víte.

V tomto článku ApkVenue vysvětlí, jak investovat do akcií, a také tipy, abyste mohli získat spoustu výhod. Zaručeně, snadno a zvládnou to i začátečníci!

1. Otevřete si akciový účet

Prvním krokem je otevření akciového účtu. Nebojte se, protože otevření akciového účtu není vůbec složité.

Jednoduše se zaregistrujete jako zákazník cenného papíru, abyste mohli nakupovat akcie na Indonéské burze cenných papírů (IDX). Ujistěte se, že jste si vybrali makléře s online obchodní software spolehlivý a snadno použitelný.

Při založení akciového účtu vám navíc nebudou účtovány žádné poplatky. Stačí si připravit níže uvedené dokumenty!

 1. e-KTP
 2. Cestovní pas
 3. NPWP
 4. Ukládání knihy
 5. Kopie rodinné karty
 6. Známka 6 000 Rp

2. Depozitní prostředky

Dalším krokem, jak investovat do akcií, je připravit si vklad finančních prostředků. Pokud je váš akciový účet připraven, obdržíte e-mail obsahující číslo účtu investorského fondu (RDI).

Dostanes uživatelská jména, heslaa PIN pro vložení prostředků do RDI. Stačí provést vklad podle částky, kterou chcete, nebo minimální částky podle ustanovení makléře.

Chcete-li vložit prostředky, můžete přímo provádět transakce prostřednictvím pokladník banka, bankomat, internetové bankovnictví nebo jiné způsoby převodu.

3. Použijte aplikaci Online obchodování Nejlepší

V tomto kroku je potřeba stáhnout software nebo aplikaci online obchodování poskytuje broker, u kterého jste si otevřeli účet.

Obvykle, software Je zdarma a lze jej používat prostřednictvím PC nebo HP. Nyní je jich mnoho online software snadno použitelné obchodování.

Na software stejně jako nejlepší akciové aplikace si můžete poslechnout níže uvedený článek, kde najdete úplné vysvětlení.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Kupujte a prodávejte akcie prostřednictvím aplikace

No, toto je poslední krok v tom, jak investovat do akcií on-line. K provádění transakcí v podstatě používáte aplikaci, kterou jste si stáhli nákup a prodej.

Zde ApkVenue vysvětlí, jak obecně nakupovat akcie pro začátečníky, protože je to v podstatě aplikace obchodování mají stejné nabídky a nástroje.

 1. Vyberte nabídku Koupit, zadejte kód akcie, kterou chcete koupit.
 2. Zadejte cenu akcie, kterou chcete koupit.
 3. Určete počet šarží akcií, které chcete koupit.
 4. zmáčknout tlačítko Poslat.
 5. Chcete-li akcie prodat, stiskněte Prodat.

Jak investovat do akcií je velmi jednoduché, že? Pokud dojde k zisku, prostředky půjdou přímo na váš zůstatek.

5. Tipy na investice do akcií

Samozřejmě nemůžeme jen nakupovat a prodávat akcie, protože to může způsobit ztráty, pokud si nedáme pozor.

Při investování je potřeba zvážit několik strategií. Zde jsou tipy pro hraní akcií, abyste mohli i nadále profitovat!

 • Vyberte si cenné papíry s nízkými transakčními poplatky.
 • Nerozhazujte nákupem akcií, přizpůsobte se svým finančním možnostem.
 • Vyberte akcie uvedené na indexu LQ45 nebo IDX30.
 • Kupujte akcie od bank popř spotřební zboží.
 • Kupujte akcie, když cena klesá, ale přesto zvažte různé aspekty.
 • Čtěte akciová portfolia, vyberte si ta s dobrými a stabilními finančními základy.
 • Vyberte si dlouhodobé investice.

No, to jsou věci, které musíte zvážit při nákupu akcií. Pokud si stále nejste jisti hraním akcií, existují další alternativy, které můžete vyzkoušet, a to podílové fondy.

Na rozdíl od investování do akcií se nemusíte obtěžovat kontrolou svého akciového portfolia jeden po druhém, protože vaše peníze bude spravovat investiční manažer. Stačí se posadit a vložit své peníze!

Samozřejmě je to dnes jedna z oblíbených voleb mezi mileniály. Pro ty z vás, kteří se chtějí o podílových fondech dozvědět více, viz článek níže.

Několik způsobů, jak investovat do akcií on-line od Jaka. Chcete-li začít investovat do akcií, postupujte podle výše uvedených kroků on-line a nezapomeňte držet krok s vývojem trhu, abyste mohli určit nejlepší akciové opce.

Pokud se s tím nechcete obtěžovat, můžete jako alternativu zvážit také podílové fondy. Hodně štěstí!

Přečtěte si články o Podíl nebo jiné zajímavé články z Michelle Cornelia.