Software

ani to nezkoušej! 6 způsobů, jak vypnout počítačový virus

No, tentokrát vám ApkVenue řekne nějaký software, který se často používá k vytváření virů. Přečtěte si další informace!

Počítačový virus je počítačový program, který může duplikovat nebo kopírovat sám sebe sama. Poté se virus rozšíří vložit svou kopii do jiného programu nebo dokumentu.

Jak vyrobit smrtelný počítačový virus způsobující ztráty, například zničením dat v dokumentu, což způsobí, že se uživatelé počítačů budou cítit rušeni, nebo nezpůsobí vůbec žádný efekt. Zajímá vás ale, jak na to? No, tentokrát vám to řekne Jaka nějaký software, který se často používá k vytváření virů. Přečtěte si další informace!

  • 10 příznaků, kdy je váš počítač infikován viry a malwarem!
  • 10 nejlepších antivirových aplikací pro Android 2016

6 způsobů, jak vytvořit smrtící počítačový virus

1. Terabit Virus Maker

Pomocí toho můžete vytvořit virus s libovolným názvem a příponou (.exe, .vbs, .fla a další) s software tento. Takže stačí zaškrtnout jakýkoli efekt který bude použit pro virus, který jste vytvořili.

Antivirové a bezpečnostní aplikace Terabit Virus Maker KE STAŽENÍ

2. Virus Maker

Musíte vědět, že tento software je schopen udělat virus s příponou (.vbs) nebo nazývaný virus vbs. Použití tohoto softwaru snadno pochopitelné protože používá jednoduché rozhraní.

Antivirus & Security Virus Maker Apps KE STAŽENÍ

3. JPS Virus Maker

Stejně jako ostatní počítačové viry, které mají schopnost vypnout regedit, správce úloh, konfigurace MS, zakázat antivirus, wordpad, poznámkový blok a skrýt jednotky, soubory a tlačítka jako vypnutí, restart, odhlášení. Vytvořením tohoto smrtícího počítačového viru můžete samozřejmě vytvořit virus podle libosti.

Aplikace Antivirus a zabezpečení JPS Virus Maker STÁHNOUT

4. Shadow Batch Virus Generator

Mezi schopnosti virů, které vytvoříte prostřednictvím této aplikace, patří: infikovat různé přípony souborů, aktivovat virus při spuštění, provést nový administrátorský účet, změnit heslo správce, automaticky vypnout počítač a automaticky stahovat soubory.

Aplikace Antivirus & Security Shadow Batch Virus Generator STÁHNOUT

5. Pinch 2 Pro Builder

Musíš to vědět štípnout může vytvářet trojské viry. Bez potřeby znalostního kapitálu programovací jazyk, dokonce i nováček může vytvořit trojský virus s tímto. Trojan sám o sobě je synonymem vzdálená plocha. Aby autor mohl ovládat napadený počítač na dálku.

Antivirové a bezpečnostní aplikace Pinch 2 Pro Builder STAŽTE

6. FFE (Fast Firus Engine)

FFE je jedním ze způsobů, jak vytvořit nejlepší smrtící počítačový virus. Tento software používá vizuální základní jazyk. Výhodou této aplikace jste tedy vy není třeba psát hodně kódování a samozřejmě komplikované. Stačí zadat jméno autora, název viru a zprávu, kterou chcete sdělit, a pak zůstat klikněte na generovat, pak je hotovo.

Aplikace Antivirus a zabezpečení FFE (Fast Firus Engine) KE STAŽENÍ

To je jak vypnout počítačový virus. Mějte na paměti, že ano, nevytvářejte virus k poškození. Viry, které jsme vytvořili jen proto, aby antivirus dokázal zjistit jeho slabiny. Také se ujistěte, že víte, jak se vypořádat s virem, který jste vytvořili. Doufám, že je to užitečné!