Software

5 software pro zjištění výkonu baterie vašeho notebooku

Baterie je jednou z nejdůležitějších podpůrných součástí. Bez schopné baterie nebudete moci notebook bez elektrické zástrčky volně používat. Chcete-li zjistit, jaký je stav baterie vašeho notebooku?

Jako uživatel notebooku je baterie jednou z nejdůležitějších podpůrných součástí. Bez schopné baterie nebudete moci notebook bez elektrické zástrčky volně používat. Představte si například, že jste v kavárně a děláte důležitou práci. Baterie náhle vypadne a vy jste daleko od elektrické zásuvky.

Proto jako jednu z důležitých součástí je také velmi důležité znát stav baterie notebooku, kterou používáte. Není neobvyklé, že lidé ignorují stav baterie notebooku, který používají. Ve skutečnosti se stav baterií notebooků v průběhu času dále zhoršuje v závislosti na jejich používání. Chcete-li zjistit, v jakém stavu je baterie vašeho notebooku, existuje několik aplikací, které lze použít a mohou zobrazovat přesné informace.

  • Udělejte těchto 5 věcí, pokud chcete dlouhotrvající baterie do smartphonů a notebooků!
  • Mám vyjmout baterii z notebooku, aby vydržel?
  • Tipy, jak zajistit, aby baterie notebooků vydržely a rychle nevytékaly

Aplikace pro zjištění stavu baterie notebooku

1. BatteryCare

BatteryCare je aplikace, která dokáže optimalizovat využití baterie notebooku. Tato aplikace může monitorovat cyklus vybít baterie, aby mohl svým uživatelům poskytovat informace o výdrži baterie. Tato aplikace má poměrně kompletní funkce. Kromě sledování cyklu vybít, BatteryCare může také zobrazit všechny kompletní informace. I tato aplikace dokáže při použití číst teplotu CPU a pevného disku. Když tedy uvidíte, že teplota začíná nepřirozeně stoupat, můžete okamžitě vypnout notebook, který používáte.

2. BatteryInfoView

Stejné jako u předchozí aplikace. BatteryInfoView je také jednoduchá bezplatná aplikace vytvořená speciálně pro notebooky nebo notebooky. BatteryInfoView dokáže zobrazit kompletní informace o stavu používané baterie notebooku. Informace v této aplikaci jsou ve formě názvu baterie, názvu výrobce, sériového čísla, zbývající výroby do stavu napájení a aktuální kapacity baterie. Jedinečným způsobem zobrazení, které se objeví na BatteryInfoView, je režim deník baterie nebo záznamy o používání baterie. Můžeme tedy podrobněji vidět, kolik energie vydává baterie notebooku.

Produktivita aplikací 2Easy Team STÁHNOUT

3. BatteryBar

BatteryBar je lehčí aplikace než ostatní. Vzhled BatteryBaru skutečně nevypadá složitě a uceleně ve srovnání s ostatními. BatteryBar vypadá mnohem jednodušeji, protože zobrazuje informace o baterii prostřednictvím panelu nástrojů. Pokud používáte Windows, na panelu nástrojů je obvykle indikátor baterie, který zobrazuje informace o stavu napájení. Bohužel tyto ukazatele nejsou kompletní. BatteryBar je navržen tak, aby tyto informace doplnil. Stačí ukázat kurzor a jednou na něj kliknout. Informace o baterii se zobrazí automaticky.

4. Battery Logger

Záznamník baterií velmi užitečné pro detekci a prohlížení podivného chování baterie notebooku. Pomocí této aplikace můžeme vidět, jak je spotřeba energie notebooku, který používáme. Kromě toho může tato aplikace také zobrazit indikátor, který indikuje vybitou baterii. Tato aplikace zkontroluje každou aktivitu baterie notebooku a kdykoli dojde k chybě, tato aplikace se automaticky objeví a vytvoří upozornění obsahující protokoly chyb.

Produktivita aplikací DU APPS Studio STÁHNOUT

5. BatteryMon

BatteryMon dokáže zobrazit přesné údaje o stavu baterie notebooku. Tato aplikace poskytuje grafy využití baterie a úrovně baterie vybít notebooky. BatteryMon zobrazuje informace o stavu baterie snadno srozumitelným způsobem a reálný čas a přesné. Výhodou navíc je, že tato aplikace může poskytovat informace několika způsoby, a to prostřednictvím widgetů až po e-mail, pokud údaje o využití překročí limit.