Produktivita

žádné potíže! Zde je návod, jak nakupovat online v zahraničí bez kreditní karty

No, teď už se nemusíte bát, protože prostřednictvím tohoto článku vám Jaka prozradí, jak nakupovat mezinárodně bez kreditní karty.

Nakupování je velmi vzrušující činnost. Zejména v dnešní době vyspělých technologií se nakupuje stále jednodušší s online nákupním systémem. Nejen, že je to jednodušší, dokonce i nabízené ceny bývají konkurenceschopné.

Samotné online nakupování lze provést na národní nebo mezinárodní stránky. Chcete-li však nakupovat online na mezinárodních stránkách, musíte obecně použít kreditní kartu. Páni, co když nemáte kreditní kartu? Nyní se již nemusíte bát, protože prostřednictvím tohoto článku vám Jaka prozradí, jak nakupovat v zahraničí bez kreditní karty.

  • 6 nejlepších online platebních alternativ kromě PayPal
  • Nemusíte se obtěžovat, kupte si auto nyní online! Zde je návod
  • Ve zbrani! Objednejte si taxi online, ukáže se, že řidič je úředník!

Jak nakupovat v zahraničí online bez kreditní karty

Patříte k lidem, kteří opravdu rádi nakupují online? Na jakých stránkách nakupujete? Lazada nebo Tokopedia nebo Bukalapak? Přemýšleli jste někdy o nakupování na Ebay nebo Aliexpress nebo Amazon? Protože často je zboží na zámořských internetových stránkách pro nákup a prodej velmi zajímavé.

Stejně jako v předchozím článku Jaka, Intel Xeon 5650, který se může vyrovnat výkonu Intel Core i7 5820K. Pokud si to chcete koupit, ať se vám to líbí nebo ne, musíte si to koupit ze zahraničí. Protože tržní cena 700 tisíc IDR je tržní cena v Americe.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pokud se ukáže, že kreditní karta je bariérou, nyní se již nemusíte bát. Jaka vám řekne 3 způsoby, jak nakupovat online v mezinárodním měřítku bez použití kreditní karty.

1. Použití Doku Wallet

První, pomocí služeb Peněženka Docu. Jaka se jednou pokusil využít služeb účtu Doku Wallet k mezinárodnímu online nakupování na webu Aliexpress. Obrys, tato služba je zdarma. Ale bohužel můžete jen vy utratit maximálně 5 milionů IDR rupií.

Zdroj fotografií: Foto: Doku Wallet

Použití služby Doku Wallet je velmi snadné. Pak stačí navštívit web zaregistrujte se. Poté navštivte web pro online nakupování, jako je například Aliexpress. Pak dál způsob platby vyberte Doku Wallet. Poté už jen potřebujete převést nějaké peníze na bankovní účet Doku Wallet.

2. Použití Doplňte zůstatek VCC Nebo Paypal

Dalším způsobem, jak nakupovat online v zahraničí bez kreditní karty, je použití doplňte zůstatek VCC nebo Paypal. Nejprve se musíte rozhodnout, zda chcete používat VCC nebo Paypal? Oba mají stejný koncept. Ach ano, pro ty z vás, kteří stále neznají VCC, znamená VCC Virtuální kreditní karta. Už z názvu jste museli pochopit, že jde o pseudo kreditní kartu.

Zdroj fotografií: Foto: Blogování Serba Serba

No, Jaka bude diskutovat jen jeden po druhém, dobře? Nejprve, pokud se rozhodnete použít VCC. VCC si můžete koupit na národní nákupní a prodejní místo, jako je Kaskus nebo Tokopedia a další. Obvykle cenové rozpětí 100 tisíc IDR.

Pak už jen potřebujete dát peníze na účet VCC. Uděláte to tak, že se zeptáte prodejce, ale zde samozřejmě musíte zaplatit prodejci podle výše vámi požadovaného směnného kurzu. Poté stačí použít VCC jako běžná kreditní karta.

Zdroj fotografií: Foto: Paypal

Za druhé, pokud se rozhodnete použít Paypal. Na začátku se samozřejmě musíte zaregistrovat na stránce Paypal. Dále je třeba ověřit a toto ověření vyžaduje VCC. Tak to je opravdu daleko efektivnější přímo pomocí VCC stejně, protože nakonec budete potřebovat také VCC.

Pokud máte, stejně jako VCC, vy musíte najít prodejce*, který prodává Zůstatek pro účty Paypal. Kupte zůstatek **podle ceny položky které chcete koupit. Pokud ano, můžete svůj nákup jednoduše zpracovat přes svůj Paypal účet jako obvykle.

3. Použití Unit nebo Individual Export Import Services

Pokud si myslíte, že dvě výše uvedené metody jsou poměrně složité, můžete použít tuto poslední metodu, která je docela snadná. Tedy pomocí individuální nebo individuální exportní importní služby. Obecně lze tuto službu najít na stránkách nákupu a prodeje, jako je Kaskus nebo Tokopedia.

Zdroj fotografií: Foto: PT. Transoceánská námořní doprava

Používáním služby, jako je tato, to budete mít správně. Stačí zaplatit podle ceny stanovené poskytovatelem služby, hotovo. Ale to samozřejmě bude vliv na cenu zboží které chcete koupit. Obecně bude mnohem dražší místo toho, abyste si to koupili sami. Protože tímto způsobem neplatíte jen cenu zboží, ale i cenu služeb.

No, to je jen Jakův článek o 3 způsobech mezinárodního online nakupování bez kreditní karty. Hodně štěstí a šťastné nakupování!

Banner: Papa Semar