Sociální sítě a zprávy

snadný způsob, jak znovu zveřejnit příběhy jiných lidí bez aplikace!

Chcete znovu zveřejnit příběh svého přítele na Instagramu? Zde je snadný způsob, jak znovu zveřejnit příběhy Instagramu bez potřeby dalších aplikací. (Android a Iphone)

Instagramové příběhy nebo Stories je funkce Instagramu, která uživatelům umožňuje sdílet fotografie a krátká videa. Příspěvky budou uloženy pouze po dobu 24 hodin.

Viděli jste příběh někoho jiného a máte zájem ho znovu umístit do vašeho příběhu?

Jaka má pro vás tipy, jako je tento jak znovu odeslat příběh přítele na Instagramu bez aplikace na android a iphone.

Zde je návod, jak znovu odeslat Instastory bez aplikace

Instagram Story je nyní jedním z médií pro sdílení mnoha lidí děti v dnešní době. Slavní lidé nebo celebrity často sdílejí svůj zajímavý obsah na Instagram Stories.

Museli jste narazit na zajímavý příběh Instagramu a chtěli jste ho znovu odeslat do svého příběhu na Instagramu? Ale můžete?

Instagram Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

Instagram nyní také Funkce repostování příběhu na Instagramu víš chlapi. Bohužel můžete znovu zveřejňovat pouze příběhy od lidí, kteří ve svých příspěvcích označili váš účet.

Takže zatím nemůžete znovu zveřejňovat příběhy na Instagramu všech.

Pokud nevíte, jak repostovat příběhy jiných lidí na Instagramu, Jaka vám to řekne celý.

Proces je také velmi jednoduchý chlapi, trvá to jen pár kroků. Sledujte to hned.

Krok 1 – Otevřete oznámení

Když vás přátelé nebo jiní lidé označí ve svých příspěvcích Instagram Story, obdržíte upozornění prostřednictvím DM nebo přímá zpráva.

Nyní prvním krokem k opětovnému odeslání příspěvku je otevřít oznámení a poté klepnout na možnost Přidejte toto do svého příběhu.

Krok 2 - Upravte instastory

Poté vstoupíte do nabídky úprav Instagram Story. Velikost můžete upravit podle dvojí poklepání a přesuňte jej, jak chcete.

Pokud jste dokončili úpravy, klepněte na ikonu Tvůj příběh v levém dolním rohu, abyste mohli pokračovat v procesu opětovného zveřejnění příběhu přítele na Instagramu.

Krok 3 – Hotovo

Nyní je proces dokončen a přítelův příspěvek příběhu na Instagramu vstoupí na vaši stránku příběhu na Instagramu.

Příspěvek bude také automaticky označte účet přítele že přepošlete. Vypadá to takto:

Tak to je on chlapijak znovu odeslat příběh přítele na Instagramu bez aplikace od Jaka. Doufejme, že v budoucnu Instagram přidá nové funkce, abychom mohli znovu zveřejňovat příspěvky ostatních lidí na Instagramu bez potřeby značek. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Instagramové příběhy nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.