Nejlepší

100% funkční! jak vidět a opravit přehřívající se notebook

Jak tedy vidíte přehřívající se notebook? Jak tedy opravit přehřívající se notebook? Buďte trpěliví, Jaka vám důkladně vysvětlí, jak na to.

Každý elektronický předmět bude při používání určitě horký, včetně notebooků. Teplo je normální, ale může být nepřirozené a nakonec se nazývá přehřátí. Při přehřátí může dojít k fatálnímu poškození notebooku.

Jak tedy vidíte přehřívající se notebook? Jak tedy opravit přehřívající se notebook? Buďte trpěliví, Jaka vám důkladně vysvětlí, jak na to.

  • YouTubeři musí používat videa v rozlišení 4K, protože...
  • Apple MacBook Pro 2016 dokáže spustit 4 4K monitory najednou
  • ASUS GL502, tenký a lehký 4K herní notebook

100% práce! Jak vidět a překonat přehřátý notebook

Zdroj fotografií: Foto: HWiNFO

Jak zkontrolovat teplotu přehřívajícího se notebooku je vlastně snadné. Stačí si stáhnout software HWiNFO. Zde uvidíte podrobně teplotní charakteristiky každého prvku vašeho počítače.

Můžete tak sledovat a sledovat teplotu notebooku. Jak tedy opravit přehřívající se notebook?

1. Podtaktování VGA

Zdroj fotografií: Foto: MSI

Chcete-li překonat přehřívání notebooku, raději podtaktujte herní VGA. Tento proces bude trvat přibližně dvě minuty. Můžete to udělat pomocí softwaru, jako je MSI Afterburner. Tímto způsobem můžete snížit intenzitu tepla.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Změňte režim výkonu v systému BIOS

Zdroj fotografií: Foto: VRForums

Většina dnešních notebooků je sofistikovaná. Důvodem je, že můžete změnit režim výkonu procesoru vašeho notebooku. Trik, můžete to udělat tak, že přejdete do systému BIOS a poté přejdete do režimů výkonu CPU a ventilátoru. Hotovo, notebook se vrací do normálu.

3. Vyčistěte oblast výfukového ventilátoru

Zdroj fotografií: Foto: Augustapcrepair

Obvykle musí být po stranách notebooku ventilátor, který odvádí teplý vzduch, který je uvnitř. No, většina už je špinavá, v důsledku toho se notebook přehřívá, protože horký vzduch nevychází úplně ideálně. Buďte proto při jeho čištění pečliví.

Tak vidíte přehřívající se notebook a jak se vypořádat s přehřívajícím se notebookem. Ujistěte se také, že čtete články týkající se notebooků nebo jiných zajímavých spisů od Jofinna Heriana.