android (software)

jak ukrást cizí data smartphonu Android úplná a tajná

Čím sofistikovanější smartphone Android používáte, tím zranitelnější je jeho zabezpečení. Je zřejmé, že dosud existuje mnoho případů hackování nebo krádeží dat na zařízeních Android.

Tentokrát vám to řekne Jaka jak ukrást data smartphonu Android ostatní do vašeho smartphonu Android.

  • Facebook ukradl vaše data? Zde je snadný způsob, jak to zkontrolovat
  • Jak snadno obnovit ztracená data paměťové karty
  • Soubor způsobů, jak zkontrolovat ID karty přes internet | Ujistěte se, že váš občanský průkaz je pravý nebo falešný!

Jak ukrást data smartphonu Android jiných lidí

Ne. Jaka vás nechce naučit být zločincem krádeží dat. ApkVenue poskytuje tyto tipy s cílem, abyste znali jeden z režimů nebo metod krádeže dat prostřednictvím Androidu a mohli zabránit tomu, abyste se stali obětí krádeže dat.

Produktivita aplikací SuperTools Corporation KE STAŽENÍ

K tomu potřebujete pomoc aplikace tzv KLONUJTE. Můžete použít aplikaci stažení přímo na odkaz které ApkVenue poskytlo výše. CLONEit je vlastně aplikace, která slouží k přesunu všech dat z jednoho Android zařízení do druhého. To je to, co někdo obvykle dělá, když mění HP.

Bohužel to mohou nezodpovědní lidé zneužít. Abyste věděli a mohli být více ve střehu, zde jsou kompletní kroky, jak ukrást další data smartphonu Android:

  • Abyste to mohli udělat, ujistěte se, že oba smartphony již mají aplikaci CLONEit. Na obrázku níže je smartphone oběti krádeže (vlevo) a smartphone pachatele (vpravo) již oba nainstalovány s CLONEit.
  • Současně vyberte smartphone oběti jako Odesílatel, zatímco chytrý telefon pachatele ano Přijímač.
  • Pokračujte připojením obou zařízení tak, aby bylo možné je přímo propojit a umožnit přenos dat.
ZOBRAZIT ČLÁNEK
  • Stav na obrázku níže ukazuje, že dva smartphony Android jsou již připojeny. Chytrý telefon pachatele (vpravo) si může přímo vybrat, jaká data chcete ukrást.
  • Pokud jste si vybrali, pachatel pak jen stiskne Start. Velikost dat a předpokládaná dodací lhůta jsou napsány v popisu v aplikaci. Data ze smartphonu oběti budou odeslána podle odhadovaného zapsaného času.

To je jak ukrást něčí data smartphonu Android snadno a rychle. Jaka vám opět dává tyto tipy ne pro zlé účely, ale proto, abyste byli více ostražití. Dobře se starejte o svůj smartphone nebo zařízení Android, aby se nedostalo do nesprávných rukou, ano? chlapi!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.