Software

jak odstranit aplikace pro Android, které nelze smazat

Často vás otravují aplikace pro Android, natož reklamy, které na Androidu nelze odstranit? Vyzkoušejte, jak odstranit aplikace Android, které nelze odstranit, následovně.

Google Play obchod poskytuje nespočet aplikací, které můžete stáhnout a nainstalovat. Ale nezřídka najdete falešné aplikace pro Android, které skutečně obsahuje reklamy a je těžké smazat alias odinstalovat.

Takže, pokud je to váš případ, jak to řešíte? Uklidněte se, tady bude Jaka recenzi jak odstranit aplikace, které nelze smazat na chytrých telefonech Android.

  • Jak trvale smazat účet Gmail/Google, aby nebyl napaden!
  • Jak rychle smazat všechny příspěvky na Instagramu najednou

Jak odstranit Android Nelze odebrat aplikace

Protože povoleno více nastavení, někdy se aplikace pro Android odmítne spustitodinstalovat alias odstraněn z vašeho smartphonu. Zde je několik způsobů, jak to můžete zkusit odebrat aplikaci pro Android tvrdohlavý.

Apps Cleaning & Tweaking HANDSOME COMPANY (c) STÁHNOUT

Jak odstranit aplikace Android pomocí správce zařízení

První způsob, jak můžete udělat, když narazíte na tento problém, je prostřednictvím nastavení na Správce zařízení. Můžete to udělat taky bez stahování dodatečná aplikace.

Zde je několik kroků, které musíte podniknout, chlapi.

  • Ujistěte se, že máte správnou aplikaci pro Android nelze smazat. Znak je viditelný v nastavení aplikace Pomocný dotek, knoflík Vynucené zastavení a Odinstalovat nelze použít.
  • Nejprve otevřete nabídku Nastavení pak vyberte Bezpečnostní. Svitek dolů a poté vyberte Správce zařízení otevřete zobrazení nastavení.
  • Klepněte na aplikaci, kterou chcete odstranit, a poté vyberte Deaktivovat pro deaktivaci nastavení. Poté se ujistěte, že šek chybí v aplikaci, která má být odstraněna.
  • Po provedení výše uvedených kroků nyní nastavení Vynucené zastavení a Odinstalovat znovu aktivovat, aby bylo možné aplikaci odstranit nebo odinstalovat.

Jak odstranit aplikace pro Android pomocí obnovení továrního nastavení

To však neznamená, že předchozí metoda nebude nutně úspěšná při odstraňování aplikací pro Android, které nelze odstranit. Existují určité aplikace, které obsahují adware a malware, které mohou pouze odstraněno obnovením továrního nastavení lol.

Zde je několik kroků, které můžete podniknout.

  • Než to uděláte obnovení továrního nastavení, musíte pochopit, že provedení tohoto kroku znamená, že bude smazat všechna data na chytrých telefonech. Radši zálohování dat ty první, chlapi.
ZOBRAZIT ČLÁNEK
  • Můžete přejít do menu Nastavení, pak přejděte na tabOsobní. Zde si pouze vyberete menu Zálohovat a resetovat pro spuštění obnovení továrního nastavení.
  • V nabídce Zálohování a reset vyberte Obnovení továrních dat. Budete předem varováni. Pokud jste si jisti, stiskněte tlačítko Resetujte zařízení k zahájení procesu.
  • Nakonec musíte zadat bezpečnostní kód používaný na smartphonu Android. Počkejte, až bude proces dokončen, a smartphone zpět do původního stavu.

No, to je jak odstranit obnovené aplikace na smartphonu Android. Tato metoda funguje téměř ve všech aplikacích. Máte stejný problém? Neváhejte a vyzkoušejte podíl vaše zkušenosti v kolonce komentářů ano!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.