Nejlepší

takto zjistíte, kdo často navštěvuje váš profil Whatsapp

Byli jste někdy zvědaví na někoho, kdo rád pepoinuje váš profil WhatsApp? Jaka má způsob, jak to zjistit, mrkněte na to.

V této moderní době můžeme dělat všechno, technologie jsou po ruce. Můžeme dokonce vědět, co lidé dělají online pomocí speciální aplikace. Přemýšleli jste někdy, komu se líbí váš profil WhatsApp?

Pokud jste zvědaví, Jaka ví, jak to zjistit chlapi. Tady vám to Jaka řekne jak zjistit, kdo si rád otevírá profil whatsapp my. Metoda je velmi praktická, uvidíme se.

  • 100% výkonný! Zde je návod, jak sledovat stav WhatsApp, aniž byste to věděli
  • Jak se přihlásit do WhatsApp bez ověření, stále funguje v roce 2021?
  • 3 způsoby, jak změnit témata WhatsApp bez aplikace a kořene, zkusili jste to?

Zde je návod, jak poznat lidi, kteří často ukazují váš profil WhatsApp

Chcete-li zjistit, kdo rád otevírá váš profil Whatsapp, potřebujete pouze několik jednoduchých kroků, chlapi. Stačí si nainstalovat speciální aplikaci a je to ZDARMA.

Krok 1: Nainstalujte aplikaci Who Viewed My WhatsApp Profile

Kdo si prohlížel můj WhatsApp je k dispozici zdarma v obchodě Google Play. Tato aplikace má velikost pouze 6 MB, takže nebude zvyšovat zátěž na výkon vašeho smartphonu. Můžete si jej také stáhnout prostřednictvím odkazu níže. Po dokončení procesu instalace jej můžete okamžitě používat.

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

Krok 2: Zjistěte, kdo má rád vaše body Whatsapp

Tato aplikace bude automaticky fungovat, aby zjistila, kdo rád otevírá váš profil Whatsapp chlapi. Takže co musíte udělat, otevřete aplikaci a Počkejte. Při otevření této aplikace není vyžadována žádná registrace. Po dokončení procesu načítání můžete okamžitě vědět, kdo chce otevřít váš profil Whatsapp prostřednictvím karty Návštěvník.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

V této aplikaci, kromě toho, že můžete zjistit, kdo si rád otevírá náš profil Whatsapp, můžete také zobrazit kontakty Whatsapp na kartě WhatsApp Kontakty a kdo jste nedávno navštívili v tab Navštíveno.

Tak chlapi tipy od Jaka, jak na to jak zjistit, kdo rád otevírá váš profil Whatsapp. Můžete to zkusit sami a zjistit, komu se líbí vaše body.

Přečtěte si také články o Whatsapp nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.