Produktivita

10 nejlepších aplikací pro barvení na Androidu pro dospělé

Barvení je účinnou aktivitou ke zmírnění stresu. Zde je 10 nejlepších barvicích aplikací pro Android pro dospělé.

S přibývajícím věkem jistě zjistíte, že životní břemena budou stále těžší. Rušný den s různými aktivitami může způsobit, že mysl není čistá a dokonce může způsobit stres. Chcete-li se toho zbavit, můžete dělat různé činnosti, jako je barvení.

Barvení nyní můžete snadno provést na svém smartphonu Android. Omalovánka pro dospělé že zásahy mohou být účinným řešením pro uvolnění stresu. Zde Jaka doporučuje 10 nejlepších aplikací pro barvení na Androidu pro dospělé. Zkusme to!

  • Chcete být mistrem Photoshopu? Použijte tento gadget pro barevné skenování!
  • Nepropadejte panice, zde je návod, jak opravit červenou barvu na Samsung Galaxy S8
  • Jak udělat barevný status na Facebooku, aby byl aktuální!

10 barvicích aplikací pro dospělé na smartphonu Android

1. App Labs Games

Hry App Labs je jedním z vývojářů, který poskytuje různé barvicí aplikace pro Android, které si můžete zdarma stáhnout. Tento vývojář poskytuje různé motivy omalovánek od rostlin, zvířat, rodiny a fantazie.

2. Omalovánky pro dospělé

Tato barvicí aplikace pro dospělé, vyvinutá společností Color Park, je ideální pro použití při odpočinku. Omalovánky pro dospělé poskytuje různé ilustrace, jako jsou mandaly, zvířata a rostliny. Existují také různé barevné palety, které můžete použít ke kreativitě.

3. Colorfly: Omalovánky

Colorfly: Omalovánky je jednou z nejlepších barvicích aplikací vyvinutých společností Free Coloring Games. Jiná věc je, že katalog barev je rozmanitý a vždy aktualizován. Pro ty z vás, kteří chtějí být kreativnější, je tu také několik ilustrací, které lze zakoupit v aplikaci.

4. Colorfy omalovánky zdarma

Moc krásné, aplikace Barevné jednou vyhrál titul Nejlepší aplikace roku 2016 od Googlu v kategorii Nejkrásnější. Kromě toho, že můžete být kreativní s přáteli a rodinou, můžete svou práci sdílet na Pinterestu a Instagramu.

5. Omalovánka 2017

Omalovánky 2017 představuje celou řadu nových ilustrací, které si můžete vytvořit a samozřejmě zdarma stáhnout. Bohužel tato barvicí aplikace pro dospělé vyvinutá společností Coloring Games Free vyžaduje, abyste si svou práci uložili na Disk Google.

6. Colorfit

Stejně jako App Labs Games, vývojáři Colorfit poskytuje barvicí aplikace pro Android, které si mohou užít děti, dospělí a rodiny. Colorfit přichází s různými motivy, jako jsou zvířata, rostliny, mandaly, pohádky a dokonce i princezny.

7. ColorMe

Kromě toho, že si můžete zdarma stáhnout barvicí aplikace na Android ColorMe poskytuje více než 100 omalovánek s různými tématy, jako jsou rostliny, zvířata, zvěrokruh a tak dále. Překvapivě je tato aplikace pro barvení také bez otravných reklam.

8. Barevné

Nejlepší aplikace pro barvení Barevný vám dá svobodu vybrat si téma ilustrace, kterou chcete vybarvit. Tato aplikace s poměrně jednoduchým ovládáním poskytuje 11 témat s podporou více než 500 obrázků a vzorů, se kterými můžete pracovat.

9. Zdarma omalovánky pro dospělé

S jednoduchým pohledem, Zdarma omalovánky pro dospělé poskytují vůli barvicí zážitek se snadným ovládáním. Ačkoli je to ke stažení zdarma, v aplikaci se objeví některé reklamy, které nebudou příliš otravné.

10. Omalovánka InColor

InColor omalovánky lze říci, že má fantastický výkon ve srovnání s jinými aplikacemi pro barvení pro dospělé. Díky podpoře denních aktualizací podporuje tato aplikace také synchronizaci Disku Google, gradace a nástroj kapátko takže si můžete vytvořit vlastní barvu.

No, to je 10 barvicích aplikací pro dospělé na chytrých telefonech Android. Kromě zmírnění stresu je tato aplikace vhodná pro použití s ​​přáteli nebo rodinou. Máte zájem vyzkoušet jednu z nejlepších aplikací pro barvení výše? Nezapomeň podíl vaše zkušenosti v kolonce komentářů ano!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.