Produktivita

jak zvýšit fps (snímky za sekundu) při hraní her na počítači

Chcete-li získat vysoké FPS, samozřejmě vyžaduje vysokou poptávku po _hardwaru_. No, zde ApkVenue sdílí, jak zvýšit FPS i na starých školních počítačích/notebookech.

V dnešní době je hraní her nutností pro každého. Hraní her prokazatelně nejen jako koníček odbourává stres. Pohodlí a zábava jsou hlavními klíči při hraní her. Ve světě hry známý FPS (snímky za sekundu). FPS je bezesporu měřítkem pro pohodlí hraní her, protože čím vyšší FPS získáte, tím plynuleji se hra hraje.

Průměrné FPS, které lze považovat za pohodlné, je 30-60 FPS. Chcete-li získat vysoké FPS, samozřejmě vyžaduje požadavek Hardware vysoký. No, zde ApkVenue sdílí, jak zvýšit FPS i na starých školních počítačích/notebookech.

 • 5 nejlepších karetních her pro Android v Indonésii 2017
 • Line Rush, nejnovější hra od LINE, která je chladnější než Subway Surfer
 • Nejúžasnější hra pro Android, edice září 2016

Jak zvýšit FPS (snímků za sekundu) při hraní her na PC

1. Aktualizujte ovladač VGA

První způsob, jak zvýšit FPS počítačových her, je aktualizace VGA. Tato jedna věc je docela důležitá, protože VGA je jedna z nich Hardware vliv na hraní her jiných než procesor. Ujistěte se tedy, že je váš počítač/notebook nainstalován VGA ovladače nejnovější. Pokud to chcete vědět, můžete to zkontrolovat Správce zařízení pak Displejové adaptéry.

V současné době existují dvě obří společnosti ve VGA Gaming, a to: AMD a také Nvidia. Jestli chceš aktualizace VGA, může být přímo přes jejich oficiální stránky, pro AMD to může být přes AMD Drivers Update a Nvidia může být přes Nvidia Drivers Update. Pokud váš počítač/notebook stále používá Intel Onboard VGA, můžete to zkontrolovat prostřednictvím podpory Intel Driver Support. Pokud však váš počítač/notebook stále používá integrované VGA, ApkVenue doporučuje koupit nový počítač/notebook, protože v současné době mnoho her neexistuje. Podpora VGA na desce.

2. Vylaďte systém Windows

Druhý tip v přidávání FPS do PC her je Tweakování systému Windows. Vyladění systému Windows je pravděpodobně jedním z nejúčinnějších způsobů snížení zpoždění nebo je tato metoda považována za nejoblíbenější pro zvýšení fps. Kromě zvýšení pohodlí při hraní her, ladění může také snížit pomalost PC / notebooku. Tady nějaké jsou ladění které ApkVenue doporučuje k plynulejšímu a pohodlnějšímu hraní her.

Odebrat Animační efekty v systému Windows

 • První krok, otevřete Vlastnosti systému, pak do Karta Upřesnit a vyberte Výkon.

 • Pak zamiřte Karta Vizuální efekty a Upravte pro nejlepší výkon. Potom klikněte na Použít.

Nastavení počtu jader na procesoru

 • Pak Win+R zadejte msconfig, poté se objeví Konfigurace systému.
 • Poté přejděte na kartu Bota a vyberte Pokročilé možnosti.

 • Další v poli Počet procesorů zaškrtněte a vybírejte podle celkového počtu jader procesoru vy. Pokud má 4 jádro pak zvolte číslo 4. Máte-li klikněte na Použít dělat Restartujte na vašem PC/notebooku.

3. Pomocí D3DOverrider

D3DOverrider je software který je dostatečně výkonný na zvýšení FPS. Software používá systém Trojité ukládání do vyrovnávací paměti. Co je trojité ukládání do vyrovnávací paměti? Když hrajeme hry nebo děláme vykreslování určitě potřebuje jméno vyrovnávací paměť. Nyní, vyrovnávací paměť Tato funkce slouží k dočasnému uložení dat do VRAM před zobrazením na monitoru.

Jak je vyrovnávací paměť, automaticky se zvýší výkon notebooku při hraní her. Proto je potřeba Triple Buffering, pokud se hra náhle objeví zpoždění uprostřed hry. Kromě toho se Triple Buffering také osvědčil při zvyšování FPS. Chcete-li provést Triple Buffering, důrazně se doporučuje použít D3DOverrider. Postup je následující:

 • Otevřete aplikaci D3DOverrider a klikněte na obrázek ve tvaru plus, jak je znázorněno níže.

 • Poté vyberte hru, která zvýší FPS (např. PES 2016). klikněte otevřít.

 • Dopis nastavení jako na obrázku níže.

4. Přetaktování hardwaru

Přetaktování je akce ke zlepšení komponenty hodinová frekvence, jinými slovy spustit komponentu vyšší rychlostí než originál. Přetaktování obvykle se provádí pro CPU nebo GPU. Procesor, který má rychlost 2,5 GHz, lze tedy zvýšit až na 3,0 GHz.

Přetaktování lze provést přes BIOS nebo přes software přidání. Jeden z Software pro přetaktování je Rivatuner, SetFSB a MSI Afterburner. Nicméně proces přetaktování To je velmi riskantní, protože to může vyrábět komponenty, které jsoupřetaktování rychle se zahřívá a rychle se rozpadá. I když je tolik lidí ochotno to udělat přetaktování kvůli získání pohodlné FPS.

To byly některé způsoby, jak zvýšit FPS (snímky za sekundu) při hraní her. Kromě výše uvedených metod je schopnost Hardware to, co máte, musí mít také velký vliv na hraní hry. Pokud máte návrhy nebo dotazy, napište je prosím do kolonky komentářů. Doufám, že je to užitečné!