Software

jako dívat se? Toto je 9 nejlepších přehrávačů videa pro Android, které musíte mít

V tuto chvíli vám poskytnu seznam přehrávačů videa / přehrávačů videa pro Android, které již podporují zobrazování titulků, abyste mohli sledovat pohodlněji a snadněji.

Jako další alternativu ke sledování filmů v kinech a také kvůli hospodárnosti si je musíte stáhnout z internetu, ne? Měli jste někdy při sledování filmů z Androidu pocit, že váš Video Player není vhodný pro sledování filmů?

V tuto chvíli poskytnu seznam nainstalovaných přehrávačů videa pro Android Podpěra, podpora ukázat titulky takže můžete sledovat pohodlněji a srozumitelněji. co to je? Další informace najdete v tomto článku.

  • Snadné způsoby, jak sledovat 3D videa na notebooku
  • 6 nejlepších aplikací pro Android VR Video Player
  • Jak snadno vytvořit stop motion videa na Androidu!

9 nejlepších přehrávačů videa pro Android, které musíte mít

1. Přehrávač AC3

Tento Android Video Player má standardní funkce, jako je schopnost přehrávat různé video formáty a podporuje titulky. Jednoduchý a snadno ovladatelný displej je hlavní využití pro ty z vás, kteří nechtějí být komplikovaní při přehrávání videí.

2. BS Player

Aplikace Android Video Player Přehrávač BS může být pro vaše uši novinka, ale tato aplikace je již kvalifikována jako dobrá aplikace pro přehrávání videa pro filmy, protože má standardní funkce, jako je podpora titulky a podporuje různé formáty videa.

3. DX přehrávač

Aplikace Android Video Player DX přehrávač má standardní funkce jako ostatní, jen má jedinečnou vlastnost, která je Zámek aplikace který dokáže uzamknout požadované video, aby ho ostatní neviděli. Tato aplikace má také funkci pro skrytí videí, aby se nezobrazovala a neskrývala, a má také tu výhodu, že můžeme upravit zvuk bas nebo ztrojnásobit volně.

4. Přehrávač GOM

Aplikace pro přehrávání videa Přehrávač GOM může být často slyšet v našich uších, ale někdy psaní této aplikace nepoužívá abecedu, aby lidé tuto aplikaci nepoznali. Výhody této aplikace jsou téměř stejné jako u ostatních, totiž že podporuje různé formáty a funkce podporují soubory s titulky.

GOM Media Player Android Video & Audio aplikace STAŽTE

5. KMPlayer

Výhody aplikace KMPlayer je podporovat mnoho typů video souborů, které jsou velmi kompletní až po soubory, které je někdy obtížné stáhnout.hrát si jako může být webmhrát si v této aplikaci. Stejně jako u jiných aplikací pro přehrávání videa, jmenovitě podporují soubory s titulky. Tato aplikace je velmi oblíbená uživatel ke sledování filmů nebo běžných videí.

6. Přehrávač MX

Aplikace pro přehrávání videa MX přehrávač kromě schopnosti přehrávat různé typy video formátů a podporovat titulky, může také zobrazit barvu titulky díky čemuž je sledování někdy pohodlnější. Tato aplikace je také velmi lehká a dokáže plynule přehrávat videa s kodekem H.265/High Efficiency Video Coding (HEVC), který se nyní široce používá k vytváření videí s velikost malý, ale přesto jasný obraz.

Interaktivní video a audio aplikace J2 STÁHNOUT

7. Skutečný hráč

Výhody aplikace Android video přehrávač Pravý hráč kromě podpory různých video formátů a titulky, může také vyhledávat videa online on-line z YouTube nebo Bingu. Tato aplikace má také výhody, jako je schopnost ovládat přehrávání když je náš Android uzamčen.

8. Video přehrávač Perfektní

Jako všechno ostatní, aplikace Perfektní video přehrávač podporuje také různé formáty videa a titulky. Ale tato aplikace není o nic menší než ostatní, protože tato aplikace je jednoduchá a dokáže plynule přehrávat HD videa.

9. Přehrávač VLC

Tato aplikace pro přehrávání videa vám musí být známá, zejména těm, kteří často sledují videa na počítači. Verze pro Android je také dostatečně dobrá, aby se na ni dalo spolehnout, pokud jde o přehrávání videí. Tato aplikace má hlavní funkce jako ostatní a má další výhody, jako je možnost zamknout obrazovku, aby nikdo nemohl manipulovat se sledovaným videem, takže sledování je ještě pohodlnější.

VideoLabs Video & Audio Apps STÁHNOUT

Chcete-li zjistit další výhody, je dobré si aplikaci sami vyzkoušet a vyjádřit svůj vlastní názor, protože názory lidí jsou někdy různé. To je vše, co mohu říci, že to může být užitečné. Uvidíme se později!