aplikace

jak aktivovat funkci kamery detekce tepla na Androidu

Kamera má několik zajímavých funkcí, jednou z nich je kamera pro detekci tepla. Snadné použití, zde je návod, jak povolit funkci kamery detekce tepla v systému Android.

Technologie fotoaparátu se stále vyvíjí, jedním z nich je kamera pro detekci tepla. Pomocí této funkce můžete dělat různé věci. Počínaje detekcí tělesného tepla, znalostí teploty prostředí nebo dokonce jen pro zábavu.

Při používání smartphonu Android není nemožné, že si tuto pokročilou funkci můžete užít. Vyzbrojeni skvělou aplikací, zde je návod, jak tuto funkci aktivovat kamera pro detekci tepla na Androidu.

  • Jak udělat fotoaparát chytrého telefonu tak sofistikovaný jako bezzrcadlovka
  • Digitální fotoaparát vs fotoaparát chytrého telefonu; Který je lepší?
  • 7 nejnovějších aplikací pro Android Translucent Camera, opravdu?

Jak povolit funkci kamery detekce tepla v systému Android

Abyste mohli aktivovat funkci kamery detekce tepla, musíteNainstalujte aplikace Simulovaná termokamera. Prostřednictvím této aplikace můžete vytvářet efekty, jako byste používali tuto pokročilou technologii. Zvědavý jak?

  • Poprvé, co musíte udělat, je stáhnout aplikaci Simulovaná termokamera od společnosti CIBERDROIX, která je k dispozici zdarma v obchodě Google Play.
CIBERDROIX Photo & Imaging Apps STÁHNOUT
  • Poté můžete otevřít aplikaci Thermal Camera Simulated, která byla nainstalována.Nainstalujte. Když jej začnete otevírat, stačí vybrat tlačítko Spusťte aplikaci v horní části obrazovky přejděte přímo do hlavního zobrazení aplikace.
  • Pak už stačí jen aktivovat povolení pro udělení přístupu fotoaparátu k této aplikaci.
  • Nyní si můžete pohrát s aplikací Thermal Camera Simulated. Chcete-li jej ovládat, můžete použít tlačítko ve spodní části obrazovky. Vlevo je tlačítko pro zapnutí/vypnutí, blesk a aktivační značka. Vpravo můžete nastavit požadovanou intenzitu kamery pro detekci tepla.
  • Konečně můžete také fotografovat s klepnout na ikoně fotoaparátu v horní části. Chcete-li vidět výsledky, zůstaňte klepnout na ikonu složky kluci.

To je způsob, jak aktivovat funkci kamery detekce tepla v systému Android pomocí aplikace Thermal Camera Simulated. S touto zábavní aplikací se tedy můžete pochlubit svým přátelům. Hodně štěstí chlapi!

Přečtěte si také články o Fotoaparát nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.