Nejlepší

miluji sotoy! to je rozdíl od xls, xlsx, xlsm a xlsb v aplikaci Microsoft Excel

Jaka vám poskytne informace o rozdílech mezi XLS, XLSX, XLSM a XLSB v aplikaci Microsoft Excel. Pro ty z vás, kteří tomu nerozumí, si můžete přečíst tento článek, abyste pochopili rozdíl.

Pokud jste studentem účetnictví, obvykle nejste nikdy odděleni od výpočtů a Microsoft Excel. Ve skutečnosti poznáte rozdíl mezi XLS, XLSX, XLSM a XLSB. Víte však, jaký je mezi nimi rozdíl?

ApkVenue vám proto všem poskytne informace o rozdílech mezi XLS, XLSX, XLSM a XLSB v aplikaci Microsoft Excel. Pro ty z vás, kteří tomu nerozumí, si můžete přečíst tento článek, abyste pochopili rozdíl.

  • Dávej si pozor! Stačí otevřít Microsoft Word na Windows, může být hacknut!
  • Různé způsoby, jak převést PDF do Wordu z vašeho oblíbeného gadgetu, opravdu snadné!
  • 66 Zkratek aplikace Microsoft Word, které musíte znát, abyste byli chytřejší

Miluji Sotoy! Toto jsou rozdíly od XLS, XLSX, XLSM a XLSB v aplikaci Microsoft Excel

1. XLS

Soubory ve formátu XLS jsou prvním formátem Microsoft Excel. Tento formát je výchozím formátem listu aplikace Excel pro verze 2003 a nižší.

Zajímavé je, že programátoři dříve používali tento formát pohodlněji, protože byli schopni kombinovat makra VBA s Visual Basicem.

2. XLSX

Novější verzí je formát XLSX. XLSX je formát, který se zrodil v Microsoft Office v roce 2007. Tento formát můžete použít i v Microsoft Office 2007, 2010 a 2013. Bohužel tento formát nemůžete otevřít pomocí Ms. Excel v roce 2003.

Kromě toho se také nedoporučuje ukládat makra VBA z důvodů špatného zabezpečení. Tak to ani nezkoušej.

3. XLSM

Formát souboru XLSM je formát, který můžete použít v Microsoft Office 2007, 2010 a dokonce až do roku 2013. Kde je tedy rozdíl oproti formátu XLSX? Pokud používáte formát jako je tento, můžete dělat věci, které XLSX neumí.

Co může dělat? Ano, XLSM je schopen ukládat makra VBA. Tímto způsobem, pokud jste editor nebo editor, můžete tento formát použít k ukládání souborů maker VBA.

4. XLSB

Formát XLSB je formát, který se příliš neliší od XLSX a XLSM. Tento formát je postaven na bázi XML podobně jako XLSM výše. Jaké jsou tedy výhody formátu XLSB?

Výhodou tohoto souboru je, že můžete použít binární kód, který váš oblíbený počítač rozpozná mnohem rychleji. Ve skutečnosti je také mnohem efektivnější, pokud používáte data aplikace Excel, která mají tisíce řádků a sloupců.

To je rozdíl od XLS, XLSX, XLSM a XLSB v aplikaci Microsoft Excel. Už tomu všemu rozumíš?