Hry

7 nejjednodušších her pro Android, které můžete hrát se zavřenýma očima

Ne všechny hry pro Android jsou obtížné, zde je seznam nejjednodušších her pro Android. I proto, že je to tak snadné, můžete to hrát, i když zavřete oči!

Není neobvyklé, že si někdo myslí, že hra je jen ztráta našeho drahocenného času, a co je ještě horší, často vyvolat emoce stáváme se mimo kontrolu. Je to také pravda, protože někdy hry, které hrají, nesou těžké mise.

Ale samozřejmě ne všechny hry jsou těžké hrát. Protože existují i ​​hry, které můžete hrát velmi snadno, i když je to tak snadné, můžete je odlišit při zavírání očí!

Určitě vás zajímá, jaké jsou nejjednodušší hry pro Android? Chcete-li to zjistit jasněji, můžete viz následující recenze Jaka!

  • Jak získat svačinu pomocí smartphonu
  • Rozhodně bohatý! Toto je 6 způsobů, jak získat peníze pomocí internetu
  • Rychle zbohatněte! Těchto 5 aplikací pro Android vám může vydělat miliony

Nejjednodušší hra pro Android

1. Vážený ex

Špatně se smát! Protože upřímně, tato hra je vhodná pro ty z vás, kteří ještě jsou Nepodařilo se jít dál, už jen pohled na název hry je velmi zvláštní. Vážení ex lze kategorizovat jako nejlehčí hra v historii.

Musíte jen pracovat, abyste vydělali peníze, které jsou užitečné dokázat rodičům kdo kdy rozhodoval spojení jsi se svou přítelkyní. Je to tak snadné, že můžete hrát i se zavřenýma očima.

2. Angry Birds

Další nejjednodušší hrou pro Android je Angry Birds. Angry Birds Samozřejmě je to všeobecně známé, není divu, že tato hra je základem pro malé děti, protože poslání je velmi jednoduché a super snadné.

Stačí přitáhnout katapult zabít prase, i když vytáhneme tento katapult, nemusíme se dívat, je jisté, že dokážeme prasata snadno zasáhnout.

Proto hru Angry Birds můžete hrát pouze se zavřenýma očima.

3. Klikačky na soubory cookie

Je to tak jednoduché, že to ani neumíte hrajte se zavřenýma očima! Protože je to tak snadné, že tuto hru můžete hrát i bezhlavě, vaše práce je ve hře Klikačky na soubory cookie není to složité, jen potřebujete klikací pečivo které se objeví na obrazovce smartphonu co nejvíce, dokud nezískáte hodně bodů (jen to).

4. Surfaři v metru

Není to příliš složité, hra Surfaři v metru zadá vám pouze úkol běžet a uhýbat prostě. Tuto hru také velmi často hrají děti, jen je potřeba běžet rychle možná na železniční trati a skočit až do cílová čára. Tato hra je také velmi návyková při hraní.

5. Doodle Jump

Kromě toho, že je tato hra velmi snadná a lze ji hrát při zavření očí Doodle Jump přináší také hratelnost, která je jedinečná a odlišná od ostatních, jako např třesoucím se smartphonem spustit postavu. Způsob, jakým to funguje, je velmi snadný, stačí smartphonem zatřepat vyhrát zápas.

6. Jetpack Joyride

Super snadné! Jetpack Joyride je umělá hra vývojář Halfbrick což je také hra nekonečný běžec nejvíce návyková, protože od velmi jednoduchých misí až po samotné ovládání této hry pohodlné a snadné, například klepnutím na obrazovku se posunete nahoru nebo dolů, poté uvolněním pro pohyb dolů nebo dolů. Každopádně si tuto hru můžete zahrát aniž byste se podívali na obrazovku.

7. Ovocný ninja

Poslední je Ovocný Ninja což je jedna ze starých her pro Android. Tato hra vám dá pouze úkoly drcení ovoce na rozdíl od logických her je Fruit Ninja velmi snadná, i když ji můžete hrát pouze jednou rukou. Způsob, jakým to funguje, je velmi jednoduchý, stačí rozdrtit ovoce až získat nejvyšší skóre.

To je 7 nejjednodušších her pro Android, které lze hrát se zavázanýma očima. Zabavit se nemusí hrát náročné hry, protože konec ve vás vyvolá pouze emoce, hrajte jednoduché hry, abyste se zabavili, když se nudíte.