Intermezzo

volný, uvolnit! takto lze zvýšit rychlost internetu až na 500 Mb/s

ApkVenue tentokrát probere podrobný návod, jak zdarma zvýšit rychlost internetu až na 500 Mbps. Čtěte více, ano.

V současné době má internet stát se základní potřebou pro každého jednotlivce. Protože díky technologiím se dá dělat téměř cokoliv. To je hlavní důvod rychlého celosvětového používání internetu. V jistém smyslu není nadbytečný internet hrát nejdůležitější roli pro technologický růst v dnešním technologickém životě. Problém se však objevuje na internetu být velmi pomalý.

Tady je existuje mnoho způsobů, jak to udělat získat vysokorychlostní internet na vašem zařízení. Tentokrát bude ApkVenue diskutovat o podrobném průvodci jak zvýšit rychlost internetu až na 500 Mbps zdarma. Čtěte více, ano.

 • Ping Vysvětlení, to je to, co dělá váš internet stabilní!
 • Jak stabilizovat připojení k internetu v počítači pomocí příkazového řádku

VOLNÝ, UVOLNIT! Zde je návod, jak zvýšit rychlost internetu až na 500 Mbps

Vysokorychlostní internet s Rabb.it

Stále přemýšlíte, jak získat vysokorychlostní internet? Jak můžete získat O 500 Mbps rychlejší internet. Co lze použít, je program spuštění který začal před několika lety jmenoval Králičí si klade za cíl poskytovat kvalitní konverzační zážitek pro všechny své uživatele. Můžete použít tento Rabb.it jako prohlížeč procházet celý internet vysokou rychlostí.

Navíc povídat si, tato stránka vám také umožňuje používat webové kamery pro videohovor. Můžete tam dělat téměř všechny internetové aktivity a ještě jedna úžasná věc, s kterou můžete surfovat po internetu vyšší rychlost protože všechny stránky budou načítá docela rychle v krátkém čase.

Můžete si také vychutnat svá oblíbená videa YouTube, Netflix, Hulu, a další. Vše si můžete užít i bez zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti.

Jak používat Rabb.it s vysokou rychlostí 500 Mbps

Postupujte podle jednoduchých kroků níže, abyste zvýšili rychlost svého internetu.

 • V první řadě navštivte králičí na vašem PC nebo notebooku a dost klikněte na přihlásit se vytvořit nový účet.

 • Nyní se musíte zaregistrovat na stránce s vyplňte všechny údaje jako je jméno, e-mail a heslo.

 • Poté potvrďte svůj účet kliknutím odkaz které jste obdrželi v e-mailu.

 • Můžete se dokonce přihlásit pomocí svého účtu na Facebooku, pokud jste příliš líní vyplnit údaje!

 • Po přihlášení se zobrazí zpráva "Jak chceš Králíka?" na obrazovce. Stačí jej vybrat "Pouze zprávy*".

 • Poté se dostanete na další obrazovku, kde musíte kliknout na „Rozhodněte se, co budete sledovat".
 • Po kliknutí na to, vyskakovat Zobrazí se malé pole, kde musíte vybrat jednu z vašich oblíbených stránek, které jsou zde uvedeny. Nebo můžete zadáním adresy URL webu které chcete prozkoumat.
 • Takhle to vypadá v prohlížeči. Pokud se vám nelíbí kvalita videa, můžete změnit z LD na HD v dolní části stránky.
 • Nyní jej můžete používat jako svůj vlastní počítač a zacházet s ním! Tato metoda funguje jako Soukromá virtuální síť. Toto virtuální zařízení má operační systém Linux a nemůžete multitasking jako na PC obvykle ty.

 • Toto je nejlepší způsob, jak sledovat videa na YouTube s HD kvalitou i na rychlém připojení, bez přerušení.

 • Můžete si stáhnout libovolný soubor a nahrát jej do služby mrak tak jako Disk Google nebo Dropbox v krátkém časovém úseku.

Nedostatek Rabb.it

Jednou z největších chyb Rabb.it jsi ty nelze nic stáhnout přímo do PC nebo váš notebook. Můžete si jej stáhnout na OS Linux a můžete jej nahrát Disk Google nebo Dropbox pomocí virtuálního PC.

Nezískáte vysoce kvalitní obsah nebo videa, i když existuje možnost kvality HD. Kromě toho tato stránka ukládá vaše masivní data a můžete používat internet vysokou rychlostí.

Tady je jak zvýšit rychlost internetu až na 500 Mbps zdarma. Není to těžké? Zkoušeli jste to někdy? Pokud ano, neváhejte se podělit o své zkušenosti ve sloupci komentářů níže.