Produktivita

snadný způsob, jak vyvolat informace o příponách souboru v systému Windows

K překonání tohoto problému poskytuje Jalan Tikus informace o tom, jak snadno vyvolat přípony souborů ve Windows. Tato metoda je velmi účinná..

Měli jste někdy otevřenou špatnou věc? Přípony souborů? V důsledku toho se soubor, který otevřete, stává divným. Proto je pro nás důležité vědět o Přípony souborů. Přípony souborů jsou poslední písmeno za tečkou názvu souboru. Přípona souboru slouží k označení obsahu nebo formátu souboru. Máte například soubor s názvem "KAPITOLA IV.doc".

Přípony souborů ".doc" V souboru "KAPITOLA IV.doc", což znamená, že formát souboru "CHAPTER IV.doc" je dokumenty vytvořený aplikací Microsoft Word. jestli ty otevřít soubor je to v jiné aplikaci, např. otevřete soubor "KAPITOLA IV.doc" v poznámkovém bloku, obsah bude samozřejmě chaotický. Protože je toto rozšíření důležité, ApkVenue vám řekne, jak snadno vyvolat soubory rozšíření ve Windows. Tato metoda je velmi účinná při zabránění nesprávnému otevření souboru rozšíření. Podívejme se, jak na to!

  • Word Flow, oficiální klávesnice společnosti Microsoft speciálně pro psaní jednou rukou
  • Různé způsoby, jak převést PDF do Wordu z vašeho oblíbeného gadgetu, opravdu snadné!
  • Jak otevřít soubory PDF, PowerPoint, Excel a Word na telefonu Android

Jak snadno zobrazit přípony souborů ve Windows

1. První cesta

  • Krok 1 – Ovládací panely

Chcete-li automaticky zobrazit popis přípony souboru, můžeme: nastavit přes Ovládací panely. Chcete-li to provést, otevřete ovládací panel v počítači nebo notebooku.

  • Krok 2 – Klikněte na Vzhled a přizpůsobení

Po otevření ovládacího panelu klepněte na Vzhled a přizpůsobení.

  • Krok 3 – Klikněte na Zobrazit skryté soubory a složky

Po zobrazení vzhledu a přizpůsobení klikněte na Zobrazit skryté soubory a složky.

  • Krok 4 – Zrušte zaškrtnutí políčka Skrýt přípony pro známé typy souborů

Po zobrazení Možnosti složky Zrušte zaškrtnutí políčka Skrýt přípony pro známé typy souborů a klepněte na OK. Konečně se objevila přípona souboru automaticky aniž byste museli otevírat Vlastnosti.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Druhá cesta

  • Krok 1 – Klikněte na Možnosti

Zobrazení popisu přípony souboru automaticky, můžete kliknutím Možnosti.

  • Krok 2 – Klikněte na Zobrazit

Po zobrazení Možnosti složky otevřít, kliknout Pohled.

  • Krok 3 – Zrušte zaškrtnutí políčka Skrýt přípony pro známé typy souborů

Jakmile se zobrazí pohled ze sekce Možnosti složky Zobrazit, nekontrolovat Skrýt přípony pro známé typy souborů a klepněte na OK. Konečně se objevila přípona souboru automaticky aniž byste museli otevírat Vlastnosti.

No, jak? Je to velmi snadné a výkonné, že, jak vyvolat tento popis přípony souboru? Co myslíš? Máte jiný způsob? Nezapomeň podíl ve sloupci komentářů ano.