Produktivita

to je, jak udělat animaci z aplikace pohyblivých fotografií na Androidu

Vytváření animací z pohyblivých fotografických aplikací je vlastně snadné a můžete to udělat pouze pomocí smartphonu Android. Zde je Jakova úplná recenze speciálně pro vás.

Animace Samozřejmě se líbí mnoha lidem, protože má své kouzlo. Ve skutečnosti, pouze vyzbrojeni chytrým telefonem se systémem Android, již můžete vytvářet animace pomocí pohyblivé fotografické aplikace.

No, tady Jaka bude recenzi v plném rozsahu jak vytvořit animaci pomocí aplikace pro pohyblivé fotografie na Androidu. Uvidíme!

  • Ne méně než Disney! Těchto 7 animovaných filmů od dětí národa, které musíte vidět
  • 8 aplikací pro vytváření animovaných videí na Androidu a PC, snadné a 100% zdarma
  • Těchto 8 animovaných filmů je známkou toho, že vaše dětství bylo šťastné bez telenovel o lásce

Loopsie Cinemagraph, aplikace Motion Photo pro vytváření jedinečných animací

Jaka tentokrát použije aplikaci tzv Loopsie Cinemagraph, Living Photo vyvinutý společností GameLounge. Pro kroky k vytvoření jedinečné animace jsem zde dal kompletní návod speciálně pro vás.

Kroky k animaci pomocí aplikace Moving Photo na Androidu

Krok 1

Poprvé si samozřejmě musíte stáhnout a nainstalovat aplikaci Loopsie Cinemagraph, Living Photo, kterou si můžete vyzkoušet na odkazu, který Jaka uvedla níže.

Aplikace Fotografie a obrázky GameLounge STÁHNOUT

Krok 2

Poté otevřete tuto pohyblivou fotografickou aplikaci a najdete úvodní obrazovku, kterou můžete přeskočit začít. Chcete-li začít, nejprve namiřte fotoaparát na objekt, který chcete animovat. Stiskněte a podržte tlačítko Evidence uprostřed pro zahájení nahrávání.

Krok - 3

Po dokončení se Loopsie Cinemagraph automaticky spustí stabilizovat video které jste zaznamenali. Pokud je proces dokončen, klepnout na spodní obrazovce začněte upravovat pohyblivou fotografickou animaci, kterou vytvoříte.

Krok - 4

V úpravě animace pak najdete 2 možnosti, a to Animovat pro výběr animované oblasti a Zmrazit ve stacionární oblasti. Dělat výpad na obrazovce pro zahájení úprav. Červená část obrazovky je nehybná část, zatímco ta, která je vymazána, je animovaná. Po dokončení úprav stiskněte tlačítko vpravo dole.

Krok - 5

Nakonec můžete animaci, kterou jste vytvořili, sdílet na různých sociálních sítích. Můžete jej také uložit do vnitřní paměti popř klepnoutVytvořit nový vytvořit novou pohyblivou fotografickou animaci.

Konečný výsledek

No, zhruba taková bude animace pohyblivé fotoaplikace z produkce Loopsie Cinemagraph chlapi! Dobře, nemyslíš?

No, to je, jak udělat animaci s pohyblivou fotografickou aplikací na Android pomocí Loopsie Cinemagraph, Living Photo. Nemusíte se o to starat, zvládnete to sami chlapi. Doufejme, že užitečné a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Animace nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.