Tech Hack

nejlepší autotune app + jak používat autotune efekty

Chcete zpívat, ale nejste sebevědomí, protože se bojíte, že budete falešní? AutoTune je řešení! Zde je seznam nejlepších aplikací pro automatické ladění a jak je používat!

Téměř každý má koníčka zpívání, ať už je jeho hlas dobrý nebo ne. Není divu, že mnoho lidí rádo stahuje karaoke aplikace na svých mobilních telefonech, aby zpívali a vyjadřovali své výrazy.

Ne všichni si však věří zpívání na veřejnosti. Jedním z důvodů je, že zvuk je považován za méně melodický.

Ale neboj se, bando. Pro ty z vás, kteří rádi zpíváte, ale nejste si jistí svým hlasem, existuje skvělé řešení. Následující jak dát autotune zvukové efekty na telefonech Android, zaručené automatické ladění!

Snadné způsoby, jak poskytnout zvukové efekty AutoTune v systému Android

Automatické ladění je technika, která pracuje na zlepšení hlasu zpěváka opravou not, které nesedí resp mimo hřiště, přičemž působí na zvuk.

Použití Auto-Tune v hudebním světě není tabu ani podivná věc. Mnoho slavných zpěváků používá Auto-Tune. Selena Gomezová, Kanye West, dokonce Rihanna také použijte Auto-Tune, víte.

Dalším příkladem použití automatického ladění je skladba řeči vytvořený youtuberem z Indonésie, Eka Gustiwana. Eka pomocí funkce Auto-Tune promění něčí rozhovor nebo dialog na píseň.

Použití funkce Auto-Tune, kterou často používají hudebníci, je poměrně složité. Potřebuješ výstup vokály a připojené k počítači/notebooku s nainstalovaným mixážním softwarem, jako např Drzost.

Tentokrát ApkVenue poskytne způsob, jak poskytnout automatické ladění zvukových efektů na Androidu prostřednictvím populární aplikace s názvem Voloco. Jak se má průvodce? Podívejte se na následující recenze!

Snadné způsoby, jak poskytnout zvukové efekty AutoTune s Voloco

Jaka vám chce dát tipy, jak snadno nastavit zvukové efekty Auto-Tune v systému Android. Stačí použít aplikaci Voloco které lze stáhnout na Google Play obchod.

Jen pozor, bando!

Krok 1 – Stáhněte si aplikaci Voloco

 • Stáhněte si aplikaci Voloco dostupné na Google Play. Aby to bylo jednodušší, stačí si stáhnout aplikaci dostupnou na JalanTikus níže. Stáhněte si prosím!
Aplikace STÁHNOUT
 • Otevřete aplikaci Voloco, která je nainstalována na vašem smartphonu

 • V hlavní nabídce najdete ve spodní části obrazovky 3 stránky. Strana "Zpívat" pořizovat si vlastní nahrávky, "Nejlepší skladby" je nahrávka někoho jiného a "Moje stopy" obsahuje nahrávky, které jste uložili

Krok 2 – Určete typ záznamu

 • Najdete zde 2 možnosti nahrávání, které můžete využít. Můžete si vybrat nahrávání zvuku nebo videa.

 • Udělte přístup k aplikaci Voloco, abyste mohli používat mikrofon a kameru.

 • Můžete začít nahrávat ihned nebo k nahrávce nejprve přidat doprovodnou hudbu.

Krok 3 – Výběr rytmu nebo doprovodné hudby

 • Zvolte možnost Vyberte rytmus v hlavní nabídce vyberte rytmus nebo doprovodnou hudbu

 • Na výběr jsou 2 možnosti. Vybrat Volco Beats používat vestavěné bezplatné beaty z aplikace Voloco.

 • Pokud chcete použít beat, který jste si stáhli, nebo vlastní hudbu, můžete kliknout Procházet vybrat.

 • Stiskněte logo Vrátit se v levé horní části obrazovky, pokud chcete vstoupit do hlavní nabídky.

 • jako poznámku, Efekty můžete dát pouze hlasovým nahrávkám, které nahrajete pomocí aplikace Voloco.

Krok 4 - Výběr efektů pro záznam zvuku

 • Po výběru zadní stopa co chceš, vyber si Začít zpívat pro zahájení nahrávání zvuku nebo videa.

 • V dolní části obrazovky jsou 4 nabídky, které si můžete vybrat, aby nahrávce poskytly zvukové efekty.

 • V nabídce Klíč, můžete nastavit tóninu, měřítko a tempo vaší hudby.

 • V nabídce Účinek Můžete si vybrat efekt, který chcete použít. Můžete použít pouze efekt nastavení Startér. Pro další efekty setu si musíte zakoupit plnou licenci.

 • V sadě efektů "Starter" vyberte Hard Tune nebo Přirozená melodie abyste svému hlasu dali efekt automatického ladění. Natural Tune zlepší tón vašeho hlasu přirozeněji.

 • Vyberte nabídku Mixér k další organizaci vašich hlasových nahrávek dle libosti.

 • Jídelní lístek Mastering má 3 možnosti, a to Kompresor, Ekvalizér, stejně jako Reverb. Tyto tři možnosti mají funkce pro zlepšení kvality zvuku a poskytnutí dalších efektů.

Krok 5 - Nahrajte zvuk a uložte

 • Klepněte na tlačítko Hrát si modrá v pravém dolním rohu obrazovky, abyste mohli přehrávání doprovodné skladby nebo doprovodnou hudbu, kterou jste si vybrali.

 • Poté klikněte Tlačítko nahrávání červená a začněte nahrávat zvuk nebo video.

 • Pokud ano, klikněte na tlačítko Stop pro zastavení nahrávání, přejdete na další obrazovku.

 • Na obrazovce Náhled, můžeš si poslechnout nahrávky, které jsi udělal, bando.

 • Poté klikněte Uložit ikonu v levém dolním rohu uložíte svůj hlasový záznam nebo záznam videa. Záznam můžete také přímo sdílet kliknutím Ikona sdílení v pravé dolní části obrazovky.

Krok 6 – Hotovo!

Můžete najít video nebo zvukové záznamy, které jste vytvořili Galerie váš smartphone. Je to snadné, že?

Bonus: Nejlepší aplikace AutoTune pro Android roku 2020

kromě Voloco, v systému Android existuje mnohem více aplikací automatického ladění, které můžete použít a použít k vyleštění svého hlasu, abyste byli krásní jako profesionální zpěvačka.

Ve skutečnosti také najdete aplikace pro měnič hlasu a efektor, ale tato aplikace pouze mění tón vašeho hlasu, nezlepšuje výšku a výšku vašich vokálů.

Proto, aniž byste se museli déle zdržovat, zde 7 aplikací AutoTune v systému Android to nejlepší a nejnovější, co vám vyhovuje!

1. Smule

Kdo by neznal Smule? Ukázalo se, že tato nejlepší karaoke aplikace může fungovat také jako aplikace automatického ladění, víte!

Později si v aplikaci můžete upravit a vypilovat svůj hlas co nejlépe a nejhezčí jako profesionální zpěvák.

Samozřejmě nejprve musíte zpívat. Poté existují funkce, které lze použít jako automatické ladění. Tato aplikace ukládá sbírku populárních skladeb až do milionů skladeb, víte! Není divu, že je dodnes populární.

PodrobnostiSmule
VývojářSmule
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost36 MB
Nainstalujte100.000.000+
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Smule pod tímto:

Stáhněte si aplikace prohlížeče Smule

2. StarMaker

Tuto nejlepší a bezplatnou aplikaci automatického ladění můžete také použít ke zpěvu, i když je váš hlas falešný. Jak název napovídá, StarMaker z vás udělá automobilovou hvězdu!

Skvělé je, že o StarMakeru lze říci, že je uživatelsky přívětivý, takže je ideální pro ty z vás, kteří jsou poměrně bezradní, pokud jde o gadgety nebo nové aplikace.

Se sbírkou více než 500 skladeb můžete zpívat své oblíbené písně, od západních po indonéské. Nepravdivé? Neboj se, bando!

PodrobnostiStarMaker
VývojářInteraktivní StarMaker
Minimální OSAndroid 4.3 a vyšší
Velikost68 MB
Nainstalujte50.000.000+
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci StarMaker pod tímto:

Yokee Browser Apps™ STÁHNOUT

3. Rapchat: Vytvořte hit

Máte rádi rap? Tato aplikace je odpověď! Nejen, že se dá použít pro zpěv, Rapchat se také specializuje jako karaoke aplikace pro rappery.

Nejen to, Rapchat je také jednou z nejlepších aplikací pro automatické ladění, protože nabízí funkce automatického ladění, které jsou neméně skvělé a moderní.

Opět super, přes tuto aplikaci si můžete vytvořit i vlastní texty písní. Na co čekáte, staňte se budoucí hvězdou s aplikací Rapchat!

PodrobnostiRapchat: Vytvořte hit
VývojářDataViz
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost10 MB
Nainstalujte50.000.000+
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Rapchat pod tímto:

Stáhněte si Rapchat: Make a Hit Song

4. WeSing

Tato nejlepší bezplatná aplikace automatického ladění nabízí řadu funkcí, které jsou pro její uživatele jistě velmi shovívavé.

Prostřednictvím WeSing můžete své oblíbené písničky zpívat snadno, rychle, pohodlně, kdekoli a kdykoli. Jinými slovy, můžete si zazpívat do sytosti, bando!

Kromě toho můžete také nahrávat své zpěvové video a přitom přidávat efekty video filtrů, jako jsou Sundae, Matcha a tak dále. A co je nejdůležitější, můžete do svých nahrávek přidat vokální efekty, jako je Studio, Stereo, do Old Records!

PodrobnostiZpíváme
VývojářTencent Music Entertainment Hong Kong Limited
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost47 MB
Nainstalujte50.000.000+
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Zpíváme pod tímto:

Prohlížeč aplikací Tencent Music Entertainment Hong Kong Limited KE STAŽENÍ

5. Voloco - Auto Tune + Harmony

Není zábavné, když diskutujeme o tom, jak tuto aplikaci používat, ale nepředstavujeme vám ji, gangu. Tato aplikace automatického ladění je stále jednou z nejlepších hudebních aplikací k dnešnímu dni.

Skvělé je, že tato aplikace je schopna detekovat typ nebo typ vašeho hlasu a automaticky jej upravit, takže se nemusíte obtěžovat s jeho nastavováním.

S celkovým počtem tisíců skladeb můžete s jistotou zpívat své oblíbené písně, ať už západní nebo indonéské, díky funkci automatického ladění, která váš hlas vyleští stejně krásně jako profesionální zpěvák.

PodrobnostiVoloco - Auto Tune + Harmony
VývojářREZONANČNÍ DUTINA
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost14 MB
Nainstalujte50.000.000+
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Voloco pod tímto:

Aplikace STÁHNOUT

To je Jakův článek o tom, jak snadno poskytnout zvukové efekty AutoTune v systému Android spolu s aplikací AutoTune, která vám pomůže krásně zpívat. Máte zájem vyzkoušet? Doufám, že tento článek pomůže, bando!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba.