Hardware

rozdíl mezi originálními ps sticky, strojními originály, továrními originály, kw a repasem

Když už mluvíme o pirátském zboží, jednou z položek, které jsou často pirátské, jsou herní hůlky pro PS2, PS3 a PS4. To je rozdíl mezi Original PS Stick, Machine Original, Factory Original, KW a Refurbish. Co to znamená? Uvidíme!

Není žádným tajemstvím, že většina elektroniky na světě se vyrábí v Číně. Kde je samotná Čína proslulá pirátstvím a kvalita produkce stále chybí.

Když už mluvíme o pirátském zboží, jednou z položek, které jsou často pirátské, jsou ovladače PS2, PS3 a PS4. Mnoho lidí k tomu používá termíny Original, Machine Original, Factory Original, KW a Refurbish. Jaký je v tom rozdíl? Uvidíme!

  • Báječné! Takto můžete okamžitě vytvořit originální skladbu na pozadí
  • 6 faktů, proč jsou původní hry lepší než pirátské
  • 100 tisíc kapitálu, můžete získat nejnovější originální hru ze steamu!

Rozdíl mezi originálními PS Sticks, Machine Originals, Factory Originals, KW a Refurbish

Zdroj fotografií: Obrázek: Daily Express

Ať je to originál nebo kw a další, funguje to stejně. Funkce je sice stejná, ale chuť je velmi odlišná. Abyste tedy sehnali kvalitní zboží, podívejte se na vysvětlení rozdílů mezi originálními PS sticky, strojními originály, továrními originály, kw a repasem.

Originální PS Stick

Zdroj fotografií: Obrázek: Dual Shocker

Hokejky PS Original jsou hokejky nejvyšší kvality vůbec. Obvykle doprovázeno tučnou cenou, která se pohybuje kolem 500 tisíc Rp.

Důvodem je, že tato hůl je vyrobena původně od Sony, kde ji Sony vytvořilo jako zálohu pro majitele konzolí Playstation.

Originální stroj na PS stick

Zdroj fotografií: Obrázek: Geek Photography

Hokejky PS Original Machine mají stejně dobrou kvalitu jako originální hokejky. Důvodem je, že tato hůl je také původně vyrobena společností Sony.

Chcete-li získat tuto hůl, musíte si nejprve zakoupit herní konzoli PlayStation. Výchozí hůl, která je pouze jednou jednotkou, se běžně nazývá Machine Ori.

Originální tovární PS Stick

Zdroj fotografií: Obrázek: OLX

Tento Factory Original PS stick je vlastně KW stick, jen je kvalita o něco lepší. Obvykle se na trhu prodává v rozmezí 150 až 250 tisíc Rp.

Ve skutečnosti použití slova Ori Factory Jaka nesouhlasí, někdy to mate kupující. Mnozí si myslí, že hokejky Factory Ori jsou originální od Sony, ale není tomu tak.

PS KW hůl

Zdroj fotografií: Obrázek: Rip Belle

Už z názvu je jasné, PS KW sticks jsou hole, které nevyrábí Sony a nemají žádné originální licence. O kvalitě docela různorodá. Některé jsou docela dobré, některé velmi špatné.

Obvykle se na trhu prodává v rozmezí 50 až 250 tisíc Rp. Pokud chcete nakupovat, je lepší to nedělat online, ale kupovat přímo. Důvodem je, že si to můžete nejprve vyzkoušet.

Repasovat PS Stick

Zdroj fotografií: Obrázek: Pins Daddy

Společnost Sony nikdy neopravovala své příslušenství, takže můžete říci, že tato hůl PS Refurbish je výsledkem oprav techniků.

Problém je, jsou to původní hůlky opravené nebo KW? Pokud je hůl Original, možná se stále vyplatí používat. Ale pokud je to KW hůl, neměli byste ji kupovat.

Poté, co si přečtete Jakovo vysvětlení výše, Jaka doporučuje, abyste používali PS Original a Machine Ori stick. Funkce je sice stejná, ale chuť je velmi odlišná. Doufám, že je to užitečné! Ach ano, nezapomeňte si také přečíst články související s PS4 nebo jiné zajímavé články od Putra Andalas.

Bannery: ShutterStock

ZOBRAZIT ČLÁNEK