Produktivita

5 paměťových aplikací pro Android, které nahradí náramky tasbih

Zikr je jedním z dobrých skutků, které můžeme udělat. Chcete-li proces vzpomínání usnadnit, můžete vyzkoušet těchto 5 aplikací pro vzpomínání pro Android, kluci

Zikr je jednou z forem našeho uctívání, abychom si pamatovali Alláha. Jednou z forem vzpomínání je zmínit a chválit jméno Alláha. Recitace dhikr může být ve formě vět thayyibah tak jako modlitební korálky, tahmida takbir.

Když lidé dělají dhikr nebo recitují tasbih, obvykle používají modlitební korálky s korálky 33 nebo 99. Ale teď už nemusíte kupovat náramek tasbih chlapi, stačí si stáhnout aplikaci do telefonu Android. Zde je doporučení 5 aplikací pro počítadlo android tasbih.

  • 10 nejlepších aplikací pro rozvrh modliteb pro Android a PC 2020, uctívání běží hladší!
  • 10 nejlepších a nejúplnějších aplikací indonéského Koránu 2020
  • 10 nejlepších aplikací Imsak Schedule pro Android 2020 | Anti-Suhoor!

Zde je 5 aplikací Tasbih pro Android, které nahradí váš korálkový náramek

1. Tasbih

Aplikace STÁHNOUT

Tato aplikace má jednoduchý displej počítadla tasbih. Můžete také aktivovat zvuk čtení tasbih při modlitbě. kromě počítadlo tasbih Tato aplikace také obsahuje denní modlitby a kalendář důležitých islámských dat.

2. Digitální počítadlo Tasbih

Tato aplikace má podobu digitální počítadlo tasbih které teď hodně vidíme. Můžete použít dvě tlačítka. Jeden pro počítání modlitebních korálků a jeden pro resetování.

3. Jednoduchý Tasbih

Vzhled této aplikace je velmi minimalistický, ale působí elegantně. Pouze jedno tlačítko pro počítání tasbih, to vám usnadní práci použít bez koukání MOBILNÍ TELEFON. Kromě svého mobilního telefonu můžete tuto aplikaci používat i na jiných zařízeních jako např chytré hodinky.

Aplikace STÁHNOUT

4. Tasbeeh

Tato aplikace udržuje náramek z modlitebních korálků jako originál. To znamená, že nestisknete tlačítko, ale posunete digitální korálek, abyste počítali tasbih. Pokud se cítíte nepohodlně, můžete také změnit režim stisknutím tlačítka.

5. Tasbih - Dhikr Counter

Můžeš přidat cíl vzpomínkového čtení vás do 5 kategorií, které byly poskytnuty. Počínaje vyznáním, durood, jména Alláha, písmena v Koránu a všeobecná vzpomínková recitace.

Aplikace STÁHNOUT

Tady je chlapi Jakovo doporučení pro 5 paměťových aplikací pro Android, které nahradí náramky tasbih. Technologický pokrok, pokud je správně používán, je velmi užitečný, jedním z nich je pro nás snazší uctívání. Doufám, že je to užitečné!

Přečtěte si také články o Aplikace Zikr nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.