Out Of Tech

7 nejlepších herců catwoman všech dob, nejen vzhledu!

Ačkoli to není hlavní postava, Catwoman je postava, kterou je docela těžké hrát. Zde je 7 nejlepších obsazení Catwoman všech dob

Bat-man je jedním z nejznámějších superhrdinů z franšízy DC Universe. Batman, vyzbrojený gadgety a inteligencí, dokáže porazit všechny své nepřátele.

Jedním z nejznámějších Batmanových nepřátel je kočičí žena. Žena v kostýmu kočky vlastně taky není padouch.

Role Catwoman je ve filmech o Batmanovi pokaždé jiná, někdy mazaná, jindy dobrá. Z mnoha obsazení Catwoman jsou samozřejmě ti nejlepší, prosím.

7 nejlepších obsazení Catwoman všech dob

Sama Catwoman je hbitá zlodějka a také dobrá v sebeobraně. Batman byl několikrát ohromen, když viděl tuto jednu kočičí ženu.

Catwoman se objevila desítkykrát téměř ve všech filmech a seriálech o Batmanovi. Všichni v obsazení Catwoman jsou slavné a krásné herečky, víte.

V tomto článku vám ApkVenue poví o 7 nejlepších obsazení Catwoman všech dob. Nejen vítězný vzhled, ale i herecké výkony jsou dobré.

1. Michelle Pfeiffer – Batman se vrací (1992)

Michelle Pfeiffer je role Catwoman ve filmu Batman se vrací který byl propuštěn v roce 1992. Byl hodnocen jako nejlepší herec Catwoman, víte.

Důvodem, Michelle se podařilo změnit image Catwoman aka Selina Kyleová která je nemotorná a ovlivnitelná, se stává nezávislou ženou, která je navíc chytrá.

Michellino herectví je také opravdu skvělé, víte. Dokáže velmi dobře zahrát postavu antihrdiny, která se chová jako kočka.

2. Julie Newmar - Batman TV seriál (1966)

2. místo v nejlepším obsazení Catwoman všech dob získává Julie Newmarová. Julie Newmar hrála Catwoman v televizním seriálu z roku 1966.

Julie hrála Catwoman, když poprvé vstoupila na malou obrazovku. Ve své době měla Catwoman rozmazlenou postavu.

I tak se Julii podařilo ztvárnit roli Catwoman, která byla půvabná a chovala city k Batmanovi velmi dobře.

3. Adrienne Barbeau - Batman: Animovaný seriál (1992)

Kdo by řekl, že na 3. místě v žebříčku nejlepšího obsazení Catwoman byl hlasový herec? Adrienne Barbeauové je hlas kočičí ženy v kresleném filmu Batman z roku 1992.

Hlas Adrienne Barbeau dokonale zapadá do smyslné osobnosti Catwoman. Adrienne je považována za schopnou rozlišit svou roli, když vyjadřuje Selina a Catwoman.

V této animaci můžeme také vidět, jak se vztah mezi Batmanem a Catwoman, která byla původně jen kolegyní, nakonec do sebe zamiloval.

Další nejlepší obsazení Catwoman...

4. Eartha Kitt - Batman TV seriál (1977)

Eartha Kitt hraje Catwoman ve 3. sezóně televizního seriálu Batman a nahrazuje Julii Newmar. Opět super, Eartha je první černoškou, která hraje Catwoman.

Eartha dokázala hrát Catwoman a dala své postavě sebevědomou osobnost. Nejen muži, ale i mnohé ženy jsou ohromeny jejich sebevědomím.

Na rozdíl od mnoha jiných obsazení Catwoman, Eartha je schopna ukázat, že Catwoman není jen extra postava, která nemá ve filmu významnou roli.

5. Lee Meriwether – Batman: The Movie (1966)

Lee Meriwether je role Catwoman ve filmu Batman: Film která vyšla v roce 1966. Tento film je založen na seriálu s Julií Newmar v hlavní roli.

Ve svém herectví Lee hrál Catwoman, která se stala jedním z padouchů ve filmu. V té době byly ženské darebáky pouze sladidla, ale ne s Lee Meriwetherem.

Lee dokázal podat vynikající herecký výkon spojením Catwomaniny sexy a důvtipu, aby jeho ďábelský plán vyšel.

6. Anne Hathaway - Temný rytíř povstal (2012)

Anne Hathawayové dříve populární pro své role v romantických komediích. Mnoha fanouškům Batmana se nelíbilo, když byla Anne vybrána jako drsná Catwoman.

Když se však objevila ve filmu The Dark Knight Rises, Anne Hathaway dokázala, že by mohla být chytrou a smyslnou Catwoman.

Dokonce i jeho Catwoman se může rovnat Batmanovi, víte. Batman byl několikrát ohromen, když čelil verzi Catwoman Anne Hathawayové.

7. Camren Bicondova – Gothamský televizní seriál (2014)

televizní seriál Gotham je Batman prequel, který vypráví příběh toho, co se stalo předtím Bruce Wayne být Batmanem. V seriálu je také mladá Selina Kyle.

Role Camren Bicondová jak se pochybovalo o Selině. Myšlenky fanoušků se však okamžitě změnily o 180 stupňů, protože tato postava byla velmi odlišná od předchozí postavy Catwoman.

Camren je schopen hrát Selinu se vší silou, sebedůvěrou a nezávislostí zabalenou do kriminality mladistvých. Skvělé, bando!

Bonus: Zoey Kravitz - The Lego Batman Movie (2017)

Není to tak dávno, co to veřejnost šokovalo Zoe Kravitzová si ve filmu zahraje Catwoman Batman které se budou vyrábět v blízké budoucnosti.

Mnozí pochybují, že je Zoe schopna zahrát smyslnou, ale i chytrou Catwoman. Ve skutečnosti Zoey také hrála Catwoman v animovaném filmu Film Lego Batman.

I když nedostala velkou porci, Zoe Kravitz dokázala zahrát Catwoman velmi dobře. Uvidíme, zda se Zoe podaří naplnit očekávání diváků.

To je Jakův článek o 7 nejlepších hercích Catwoman všech dob. Kdo podle vás hraje Catwoman nejlépe, gang?

Napište svou odpověď spolu s důvody do příslušného sloupce komentářů, OK!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba