Sociální sítě a zprávy

7 z dosud nejbezpečnějších chatovacích aplikací pro Android, proti odposlouchávání!

Zde je 10 nejbezpečnějších chatovacích aplikací pro Android, které můžete použít. Aby obsah zprávy viděl pouze vy a příjemce zprávy.

Nedávno funkce šifrování end-to-end v aplikaci pro zasílání zpráv se stala "povinnou položkou". Předpokládá se, že tato funkce dokáže zajistit, aby vaše chatovací aktivity nebyly odposlouchávány.

Důvodem je, že nikdo kromě vás a příjemce zprávy nemůže vidět obsah zprávy. Zde je proto 10 nejbezpečnějších chatovacích aplikací pro Android, které můžete použít.

  • Snadné způsoby, jak proměnit selfie fotky na chatovací nálepky
  • Těchto 5 chatovacích aplikací pro Android je zábavnější než WhatsApp!
  • SMS VS Chat: Který si vybrat v roce 2017?

Nejbezpečnější aplikace pro chatování pro Android

1. WhatsApp

První nejbezpečnější chatovací aplikace je WhatsApp. S funkcí šifrování end-to-end, bude každá odeslaná i přijatá zpráva zabezpečena.

Je zajímavé, že úroveň šifrování WhatsApp je jedna z nejsilnějších ve srovnání s úrovní aplikace instant messenger další.

Aplikace Sociální sítě a zprávy WhatsApp Inc. STAŽENÍ

2. Posel

Aplikace Facebook Messenger je také jednou z nejbezpečnějších chatovacích aplikací pro Android. S funkcemi Tajná konverzace zprávy odeslané přes Messenger budou zabezpečeny šifrováním end-to-end.

Kromě toho můžete také nastavit čas, kdy může být zpráva zobrazena odesílateli i příjemci.

Facebook Browser Apps, Inc. STAŽENÍ

3. Telegram

Telegram je aplikace povídat si který je v souladu s WhatsApp, nevypadá příliš odlišně od WhatsApp. Jednou z výhod Telegramu je zabezpečení zpráv, které odesíláte, konkrétně funkce Tajný chat, kde budou zprávy zašifrovány a bude je moci číst pouze příjemce.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Existují také funkce sebedestrukce aka automatické mazání zpráv, jakmile jsou přečteny. Zpráva bude navždy ztracena a ztracena a už ji nebude možné žádným způsobem vysledovat.

Aplikace Social & Messaging Telegram LLC KE STAŽENÍ

4. Signál

Signál má také vysoký bezpečnostní systém. Signal vyvinula Open Whisper Systems, hackerská skupina, která pomohla WhatsApp vyvinout jeho šifrování. Stejně jako WhatsApp, i Signal obsahuje funkci šifrování end-to-end na textové zprávy, hlas, soubory a další média.

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv Open Whisper Systems STÁHNOUT

5. Wickr Me

Wickr Me toto je aplikace povídat si Nejbezpečnější Android vyvinutý jedním z hackerů, Nico Sell. Zpočátku byl Wickr Me používán jako médium pro zasílání zpráv oznamovatelům, aby vláda nemohla konverzaci vidět.

Wickr Me prý přichází s šifrováním zpráv na vojenské úrovni. Takže zpráva bude zakódována a nikdo jiný ji nemůže identifikovat.

6. Tichý telefon – soukromé hovory

Li Tichý telefon nabízí šifrované hovory typu peer-to-peer a také videohovory, zprávy a přenosy souborů. Tato aplikace je dostupná pro Android a iOS.

Můžete odesílat důležité soubory ve formátech PDF, DOCX a dalších souborových formátech, aniž byste se museli bát, že na vás někdo klepne. Lze také nastavit načasování dostupnosti zprávy, kterou odesíláte.

7. Viber Messenger

Další nejbezpečnější chatovací aplikací pro Android je Viber, kterou musíte mít nebo možná dokonce používáte, protože má nejúplnější funkce.

Mezi funkce Viber patří end-to-end šifrování, mazání odeslaných zpráv, veřejné chaty, podpora více textových znaků, podpora gifů a převody přes Western Union.

Toto je 7 nejbezpečnějších chatovacích aplikací pro Android na světě. Na jedné straně funkce šifrování poskytuje své vlastní soukromí, ale také ztěžuje vládě a bezpečnostním silám odhalování určitých případů.

Protože zaznamenaná data konverzace nemůže otevřít ani samotný vývojář aplikace. Tato funkce také sklízí klady a zápory, co myslíte, potřebujete funkci šifrování?

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.