Hry

5 nejlepších her RPG pro Android z dubna 2017

Existují různé RPG hry, které lze hrát přímo na chytrých telefonech Android. Jaké jsou nejlepší RPG hry z dubna 2017 v Obchodě Google Play, které lze hrát

RPG hra nebo zkratka Hra na hrdiny je jedním z nejoblíbenějších herních žánrů. Tato hra je vybavena atraktivní grafický displej a velmi vzrušující dobrodružství, kde zdokonalíte svou schopnost hrát role s imaginárními postavami a spolupracovat na hře.

Nyní je k dispozici různé RPG hry které lze hrát přímo na chytrých telefonech Android. Jaké jsou nejlepší RPG hry dubna 2017? Google Play obchod které lze hrát přímo na Androidu? Tady je recenze.

  • Musíš vidět! Zde je 7 nejlepších anime s tematikou RPG právě teď
  • 10 nejlepších RPG her pro Android, které byste měli vyzkoušet
  • 5 účinných způsobů, jak být profesionálem při hraní RPG her

5 nejlepších Android RPG her nejvíce vzrušujících duben 2017

1. Sedm rytířů

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Sedm rytířů je hra pro Android Hry Netmarble. V této hře budete hrát za statečného rytíře, který bojuje proti Bohu zkázy, aby obnovil mír ve světě. Tato hra je již nainstalována více než 5 milionůkrát.

2. Final fantasy: Statečný Exvius

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Final fantasy Brave Exvius je pokročilá RGP hra SQUARE ENIX Co., Ltd. Tato hra má řadu zajímavých funkcí, které můžete hrát, včetně mnoha jedinečných hrdinů, zajímavých misí a úkolů, vývoje postavy a mnoho dalšího. Doposud byla nainstalována hra Final Fantasy Brave Exvius více než 5 milionůkrát v obchodě Google Play.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Strážci fantazie

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Další RPG hra je Strážci fantazie. Hra vyrobena Dreamer Limited Má krásnou japonskou vysoce kvalitní grafiku stejně jako v říše divů. Budete rozmazlení mnoha krásnými krajinami, jako jsou louky, zelené lesy, sopky, starobylé ruiny a mnoho dalšího.

Protože tato hra má grafiku vysoké rozlišení, velikost dat téměř 1 GB. Proto se doporučuje poskytnout prostor Dostatečná vnitřní paměť z vašeho zařízení Android. Aktuálně je nová hra Guardians of Fantasy nainstalována cca 10 tisíckrát.

4. Kingdom Warriors

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Kingdom Warriors je vytvořená RPG hra Snail Games USA Inc. V této RPG hře můžete vyzkoušet různé zajímavé funkce, včetně hraní s přáteli, s více než 40 vojáky, hratelnost snadné a mnohem více. Tato hra je již nainstalována více než 1 milionkrát.

5. Magic Rush: Heroes

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Poslední RPG hra je Magic Rush Heroes. Tato hra je strategická hra RPG, která má velmi vzrušující dobrodružnou hratelnost. Hra vyrobena Elex má řadu jedinečných funkcí, včetně velkého počtu mezinárodních hráčů, barevné grafiky, snadného ovládání, velkého výběru postav a mnoho dalšího. Magic Rush Heroes se také stala jednou z nejoblíbenějších RPG her prodávat dobře, k dnešnímu dni bylo nainstalováno více než 10 milionkrát.

Vezměte prosím na vědomí, že Magic Rush Heroes lze stáhnout a hrát zdarma, nicméně některé herní položky lze také zakoupit. Pokud tuto funkci nechcete používat, prosím nastavit ochranu heslem pro nákupy v nastavení aplikace Obchod Google Play. A také podle našich podmínek služby a zásad ochrany osobních údajů musíte minimálně 13 let hrát nebo stáhnout tuto hru Magic Rush.

To je nějaký doporučení nejlepších RPG her které můžete hrát na svém smartphonu Android. Pokud máte nějaké další tipy na hry, nezapomeňte podíl ve sloupci komentářů. Hodně štěstí!