Aplikace

12 bezplatných a legálních aplikací pro sledování filmů pro telefony Android

Tento seznam bezplatných aplikací pro sledování filmů může být možností pro ty z vás, kteří jsou zmateni hledáním služeb sledování filmů. Stáhněte si aplikaci zde!

Aplikace pro sledování filmů se nyní stala jednou ze zábavních aplikací pro ty z vás, kteří chtějí filmy sledovat doma sami, nebo s těmi nejbližšími.

Sledování filmů je skutečně tou nejvhodnější aktivitou k odpočinku, ale pokud sledujete filmy v kině každý den, Páni, mohl by to být kismin, gang.

Naštěstí nyní můžete sledovat nejnovější a nejlepší filmy v kině snadno prostřednictvím aplikace, ke které máte přístup na svém telefonu Android.

Neboj se! Doporučení bezplatná aplikace pro sledování filmů níže lze získat legální přístup, opravdu! Zajímá vás, jaký je seznam? Pojď, podívej!

Pro ty z vás, kteří rádi sledují filmy on-line zdarma, musel vědět, že se stránky líbí IndoXXI, LK21, a podobné jsou již zablokovány, že?

Místo toho, abyste navštívili stránky sledování a stažení filmy zdarma na internetu, které jsou jasně nelegální, je to lepší stažení bezplatné aplikace pro sledování filmů, jako jsou následující, gang.

Mějte však na paměti, že ne veškerý filmový obsah v aplikaci si můžete užít zdarma. potřebuješ zaplatit předplatné odemknout všechny prémiové funkce aplikace.

Nyní pojďme rovnou k hlavnímu bodu tohoto článku, kterým je aplikace proud nejlepší filmové filmy se super kompletní sbírkou.

Je tam něco? Podívejte se na všechny podrobnosti níže, správně, gang!

1. Netflix (nejlepší aplikace pro sledování filmů 2021)

Netflix je poskytovatelem služeb proud Největší filmový a televizní seriál na světě. Existuje tolik skvělých filmů a seriálů, které si můžete vychutnat prostřednictvím Netflixu.

Nejen, že Netflix poskytuje filmy a seriály, Netflix dokonce vyrábí své vlastní filmy a televizní seriály, které se zobrazují výhradně na plošina tento.

Své oblíbené filmy můžete sledovat zdarma po dobu 30 dní s Zkušební verze zdarma registrací prostřednictvím kreditní karty v aplikaci pro sledování filmů na tomto notebooku a mobilním telefonu.

Poté se můžete svobodně rozhodnout, zda se chcete přihlásit k odběru Netflixu nebo ne.

PodrobnostiNetflix
VývojářSpolečnost Netflix, Inc.
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení500 000 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stažení Aplikace Netflix zde:

Apps Entertainment Netflix, Inc. STAŽENÍ

2. Cinema Box

Další bezplatná filmová aplikace pro kino je Cinema Box. Nejen pro sledování, ale Cinema Box je také aplikace stažení filmy zdarma.

Pokud chcete aplikaci pro sledování bezplatných filmů bez kvóty v systému Android a sledování online, offline, můžete si nejprve stáhnout filmy a sledovat je, aniž byste se museli obávat vyčerpání kvóty.

Ve skutečnosti lze říci, že tato aplikace je podobná YouTube, protože poskytuje kanál zejména pro ty, kteří se rádi dívají Hudební videa (MV) slavných zpěváků nebo kapel.

PodrobnostiCinema Box
VývojářKontejner
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení500 000 a více
Hodnocení3.7/5 (Google Play)

Stažení Aplikace Cinema Box zde.

3. iflix

Pokud chcete najít aplikaci pro sledování legálních indofilmů jako Netflix, můžete se zkusit podívat na aplikaci s názvem iflix, gang.

iflix uzavřel partnerství s výrobní dům několik filmů promítat výhradně své filmy. Například filmy Noví bohatí lidé, Milostný dopis Starle, a mnohem víc.

Tato indonéská aplikace pro sledování filmů vám umožňuje sledovat několik filmů, aniž byste museli platit. Pro neomezený přístup si však musíte zakoupit prémiovou verzi.

Podrobnostiiflix - Filmy, TV seriály a zprávy
Vývojářiflix Sdn Bhd
Minimální OSAndroid 4.3 a vyšší
Velikost24 MB
Stažení50 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stažení aplikace iflix zde:

Aplikace Zábava iflix Sdn Bhd KE STAŽENÍ

4. Genflix 2.0

Dále je zde bezplatná a legální filmová aplikace s názvem Genflix 2.0. Tato aplikace je ve srovnání se všemi aplikacemi v tomto článku stále relativně nová.

Sbírka filmů je zde poměrně velká. Od indonéských filmů, hollywoodských filmů, thajských filmů až po fotbalové přenosy, které si můžete vychutnat zdarma.

Zaplacením IDR 49 tisíc měsíčně, můžete si vychutnat veškerý obsah bez reklam, stažení filmy zdarma, a to i pomocí účtů na třech různých zařízeních.

PodrobnostiGenflix 2.0
VývojářUdržitelný festival Citra
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost7,4 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení3.1/5 (Google Play)

Stažení Aplikace Genflix 2.0 zde:

Aplikace Festival produktivity Citra Lestari KE STAŽENÍ

5. Viu (korejská aplikace pro sledování filmů)

U čísla 5 je Viu což může být možnost pro ty z vás, kteří rádi sledují korejská dramata. Ve skutečnosti Viu také poskytuje řadu dalších japonských a asijských dramat.

Nejen to, Viu také poskytuje několik populárních seriálů a filmů ze sousedních zemí, jako je Malajsie po Indii. Tato nejlepší aplikace pro sledování filmů je legální, opravdu.

Viu také obsahuje aplikaci pro sledování thajských filmů s Indo sub, která také poskytuje bezplatný obsah asijských filmů a dramat. Jde o to, že musíte být prémiovým uživatelem, abyste měli přístup k exkluzivnímu obsahu na Viu.

PodrobnostiViu - Nejnovější korejská a asijská dramata, Indo Sub
VývojářVuclip mobilní video
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost13 MB
Stažení50 000 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stažení Aplikace Viu zde:

Aplikace Zábava Vuclip Mobile Video STÁHNOUT

6. Amazon Prime Video

Amazonka je technologická společnost ze Spojených států, která se zaměřuje na e-commerce. Stejně jako Google se podnikání Amazonu šíří všude.

Od roku 2006 má Amazon službu proud jmenoval Videa Amazon Prime. Tato nejlepší aplikace pro sledování filmů poskytuje spoustu titulů, které můžete sledovat.

Protože pochází z USA jako Netflix, cena předplatného této aplikace je poměrně drahá, gangu. I tak ale cena stojí za tove skutečnosti stejný obsah.

PodrobnostiVidea Amazon Prime
VývojářAmazon Mobile LLC
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stažení Aplikace Amazon Prime Video zde:

Video a audio aplikace Amazon Mobile LLC KE STAŽENÍ

7. Viki

Viki je aplikace pro sledování filmů na iPhone a Android se sídlem ve Spojených státech. Viki je také dceřinou společností společnosti e-commerce japonský obr, Rakuten.

Kromě toho, že je Viki populární jako aplikace pro sledování korejských filmů, zaměřuje se také na nejlepší asijská dramata, od korejských dramat, čínských dramat a mnoha dalších.

Můžete si také vychutnat hudební videa od svých oblíbených skupin K-Pop, víte. Viki lze stále používat zdarma i když není v HD kvalitě a jsou tam reklamy.

PodrobnostiViki: Korejská dramata, filmy a čínská dramata
VývojářViki, Inc
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stažení Aplikace Viki zde:

Apps Entertainment Viki, Inc. STÁHNOUT

Jiný ...

8. CATCHPLAY+

aplikace proud Další indonéský dílčí film je CATCHPLAY+. Tato jedna aplikace má knihovna docela kompletní film, lol.

Počínaje filmem akce, dramatické filmy, komedie a mnoho dalších. CATCHPLAY+ má také neustále dostupnou kolekci filmů aktualizace.

Tato aplikace má ještě jednu výhodu, gang. Můžeš půjčovat filmy pokud máte zájem sledovat pouze určité filmy. Samozřejmě je to levnější než sledování filmů.

PodrobnostiNejnovější CATCHPLAY+ trháky
VývojářCatchplay
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost21 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

Stažení Aplikace CATCHPLAY+ zde:

Aplikace Zábava Catchplay STÁHNOUT

9. GoPlay

Jdi hrát je služba proud nejnovější film z Gojek. Tato služba je určena pro ty z vás, kteří mají rádi proud nejlepší filmy.

Obsahu z GoPlay není tolik jako aplikace proud jiný. Je to opravdu přirozené, protože tato aplikace byla vydána teprve na konci roku 2019, gangu.

Tato nejnovější indonéská filmová aplikace představuje pořady jako Wiro Sableng a další indonéské filmy.

Jednou z unikátů GoPlay je, že je propojena s aplikací Gojek a poskytuje různé atraktivní promo akce, pokud využíváte služby jako např. GoPay, GoFood, a další.

PodrobnostiJdi hrát
VývojářPT. Aplikace dětí národa
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost21 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení2.7/5 (Google Play)

Stažení Aplikace GoPlay zde:

Apps Utility PT. Aplikace dětí národa KE STAŽENÍ

10. HBO GO

Další bezplatné kino aplikace v tomto seznamu jsou HBO GO, tedy servis streamování na vyžádání ve vlastnictví prémiových televizních sítí, HBO.

Pokud rádi sledujete původní televizní seriály HBO, jako Hra o trůny, Strážcinebo Silicon Valley, HBO GO je ta správná aplikace pro vás.

Pokud se nevyznáte, nemusíte se bát ani televizní aplikace on-line poskytuje také filmy hlavní proud ostatní, které se ti určitě budou líbit, bando.

PodrobnostiHBO GO
VývojářAsie HBO
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost9,1 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stažení Aplikace HBO GO zde:

Apps Utility STÁHNOUT

11. MAXstream

Pro uživatele karet se sítí Telkomsel si můžete užít i aplikaci MAXstream s různými vymoženostmi.

Kromě toho MAXstream představuje i další zajímavý obsah jako jsou filmy a seriály z různých kategorií, gangy.

Bohužel k některému obsahu MAXstream se dostanete pouze při použití sítě Telkomsel, nikoli přes WiFi. Takže se připravte na nákup kvóty před sledováním filmu, gangu.

PodrobnostiMAXstream
VývojářTelkomsel
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost38 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení3.8/5 (Google Play)

Stažení Aplikace MAXstream zde:

Aplikace Zábava Telkomsel KE STAŽENÍ

12. Tubi TV

Poslední v APK, kde lze tentokrát sledovat nejlepší filmy, je Tubi TV které ApkVenue doporučuje těm z vás, kteří rádi sledují filmy nebo televizní seriály anti mainstream.

Dá se říci, že Tubi TV poskytuje spoustu pořadů v klasickém stylu, které na této službě najdete jen zřídka proud další, jako je Netflix, HBO GO a další.

Tato aplikace také poskytuje různé funkce, které uživatelům usnadňují, jako je řazení filmů podle data vydání, doby trvání, hodnocení nebo žánru.

PodrobnostiTubi TV – bezplatná televize a filmy
VývojářTubi TV
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost23 MB
Stažení50 000 000 a více
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stažení Aplikace Tubi TV zde:

Aplikace Zábava STÁHNOUT

Výhody sledování právních filmů APK ve srovnání s Streamování Nelegální filmy

Zdroj fotografií: pexels.com (Sledování filmů on-line ve skutečnosti dnes velmi oblíbené u mladší generace)

Přestože k výše uvedeným aplikacím nemáte přístup zcela zdarma, existuje několik výhod, které můžete získat při používání legálních aplikací pro sledování filmů.

Výhody, které získáte, nemusí mít přímý dopad, ale určitě k tomu můžete přispět, jako například:

  1. Podporovat rozvoj filmového průmyslu, je to kvůli zaručeným právům duševního vlastnictví (HaKI) od filmařů. Navíc do služby také nenaléváte peníze proud jako je LK21, u kterého se předpokládá příjem až 80 milionů IDR denně.

  2. Bezpečné a bez útoků malware, protože okamžitě využijete oficiální aplikaci podporovanou vývojářem, která je oficiálně dostupná buď v Google Play Store pro Android nebo App Store pro iPhone.

  3. Už žádné otravné reklamy, i když zvolíte bezplatnou možnost, reklamy se budou stále zobrazovat, gangu. Tato reklama je však samozřejmě bezpečná, na rozdíl od služeb na webu proud nelegální filmy, které jsou většinou pornografické a reklamy na hazardní hry.

To je Jakův článek o doporučeních aplikace pro sledování filmů nejlépe zdarma a legálně. Ještě dnes rádi sledujete pirátské filmy?

Už nemusíte utrácet peníze, abyste šli do kina, opravdu. Vy si jen užíváte bezplatný nebo placený obsah poskytovaný ve sbírce aplikací výše.

Uvidíme se zase u dalších Jakových zajímavých článků. Nezapomeňte zanechat stopu ve formě svého názoru v uvedeném sloupci komentářů, gang.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba.