Out Of Tech

3 způsoby, jak získat spoustu lajků na Instagramu zdarma!

Jak přidat lajky na Instagram, musíte udělat, pokud chcete, aby se vaše příspěvky na IG staly virálními a získaly spoustu lajků. Pojďte, níže sledujte, jak získat spoustu IG lajků!

Jak získat hodně lajků na Instagramu je řešení pro ty z vás, kteří chtějí, aby se každá nahraná fotka nebo video stalo virální, protože se to líbí mnoha lidem.

Ti z vás, kteří hrají tato oblíbená sociální média, musí být velmi rádi, pokud příspěvek získá hodně lajků a komentářů od sledujících, že?

Máte pocit, jako byste na pódiu vystupovali jako zpěvák a publikum vám zpívalo a tleskalo, bando!

Pokud ale vaše příspěvky na IG vždy získají malý počet lajků, nenechte se zatím odradit. Protože, Jaka zkontroluje jak přidat lajky na instagramu pod tímto!

Jak získat hodně lajků na Instagramu

I když lajky nebo sledující na Instagramu nejsou všechno, lidé mají z popularity a ocenění rozhodně velkou radost.

Navíc se nyní mnoho lidí stalo slavnými a bohatými díky Instagramu alias celebgramu. Můžete získat doporučení a stát se ambasadory produktové značky.

Kdo by nechtěl být takovou celebritou Anya Geraldine? Podmínkou je, přidáním lajků na Instagram, a samozřejmě IG sledujících, gang.

V tomto článku vám ApkVenue některé prozradí jak získat spoustu lajků na instagramu zdarma. Zvědavý, že? Podívejte se na následující diskuzi, ano!

Koukni na to!

Zřeknutí se odpovědnosti

1. Jak přidat lajky na IG pomocí webu pro přidávání lajků

Nejprve vám ApkVenue řekne, jak nakupovat lajky na Instagramu pouze pomocí internetového prohlížeče. Není třeba používat další aplikace.

Ve skutečnosti je tato metoda zdarma. Nemusíte tedy utratit ani korunu. Protože můžete využít dostupné weby, které se líbí Instagramu.

No, v tomto článku vám Jaka řekne, jak používat web služby Instagramu s názvem FollowerGratis.co.id.

V minulosti aplikaci možná využívalo mnoho lidí InstaLike. Bohužel nyní aplikace již neexistuje a byla nahrazena placenou stránkou InstaLike.

Krok 1: Navštivte FollowerGratis.co.id Situs

  • Otevřete aplikaci prohlížeče na svém mobilním telefonu nebo počítači. Pak dál adresní řádek, zadejte adresu webu FollowerGratis.co.id.

Krok 2: Přihlaste se k účtu Instagram

  • Klikněte na Přihlásit se v pravém horním rohu. Pak, přihlásit se pomocí svého účtu na Instagramu.

Krok 3: Vyberte možnost Přidat Líbí se

  • Po úspěšném přihlášení je na stránce mnoho možností. Počínaje přidáváním lajků, přidáváním sledujících, přidáváním komentářů a přidáváním zhlédnutí. Můžete také vidět, kolik sledujících, sledujících a počet vašich příspěvků.
  • Chcete-li přidat hodnocení Líbí se, můžete kliknout na tlačítko + To se mi líbí. V průměru dostanete 2 až 7 lajků v 1 příspěvku.

Krok 4: Vyberte Příspěvky

  • Stisknutím zeleného tlačítka s nápisem vyberte příspěvek, který chcete přidat do hodnocení IG +Líbí se napravo od sloupku.

Krok 5: Počkejte na další lajky

  • Chvíli počkejte, pak se vám příspěvek líbí. Samotnému Jakovi se podařilo získat 2 IG autolikes zdarma.

Mějte na paměti, že funkce na tomto webu lze využívat pouze v maximální možné míře 1x za půl hodiny prostě. Musíš být trpělivý, bando!

I když je to málo, můžete vyzkoušet tento způsob pravidelného přidávání IG lajků, aby vaše příspěvky získaly hodně lajků.

2. Jak získat lajky na Instagramu s aplikací lajk na Instagramu

Kromě webů, jako je ten výše, existuje také způsob, jak přidat lajky na IG IG auto jako aplikace k dispozici v Obchodě Google Play, víte.

Podobná aplikace pro Instagram, kterou doporučuje ApkVenue, je To se mi líbí sledující pro Instagram. Tato aplikace může snadno přidávat lajky, zhlédnutí a sledovatele Instagramu.

Chcete-li jej použít, stačí splnit úkol získat mince. Mincemi pak můžete být vy výměnou, abyste získali sledující nebo lajky.

Krok 1: Stáhněte si aplikaci Likes Followers pro Instagram

  • Stáhněte si aplikaci Likes Followers pro Instagram v Obchodě Google Play nebo si jej můžete prakticky stáhnout kliknutím na odkaz níže:

Krok 2: Otevřete aplikaci

  • Po instalaci otevřete aplikaci přihlásit se pomocí svého účtu na Instagramu.

Krok 3: Dokončete misi

  • Na hlavní stránce získáte poslání sledovat a lajkovat příspěvky ostatních lidí. Jak vidíte, Jaka ano 10 mincí. Sledováním této osoby se ApkVenue automaticky dostane 5 mincí.

  • Poté, co nasbíráte hodně mincí, můžete tyto mince vyměnit za následovníky nebo lajky. Pokud máte pocit, že sbírání coinů za nákup lajků na Instagramu je obtížné, můžete okamžitě získat 5 000 lajků.

3. Jak zvýšit lajky na Instagramu bez aplikace

Nechcete se obtěžovat otevíráním stránek nebo aplikací, abyste zvýšili lajky na Instagramu? Nenechte se zmást! ApkVenue má také způsob, jak získat spoustu lajků na Instagramu zdarma bez aplikace, víte!

Ve skutečnosti to, o čem zde ApkVenue bude diskutovat, je trik, který musíte udělat pokaždé, když chcete něco zveřejnit na IG, gangu.

Potom jak jak získat bezplatné a bezpečné lajky na Instagramu? Podívejte se na sbírku triků níže, ano! Zaručeně fungovat, dobře!

1. Nahrajte zajímavý obsah

Tento trik se netýká pouze těch z vás, kteří si chtějí přidat odběratele YouTube, ale má pro vás také velký vliv zvýšit počet lajků na IG.

Před nahráním fotek nebo videí na svůj Instagramový účet se ujistěte, že obsah, který se chystáte nahrát, odpovídá vaší osobnosti a je zajímavější tím, že vylijete svou kreativitu.

Pokud jste zmatení, můžete využít nejlepší aplikace pro úpravu fotografií, které jsou v současné době široce dostupné v Obchodě Play a lze je používat zdarma, přátelé.

Pokud je váš obsah dobrý, ApkVenue si je jistý, že tento způsob přidávání hodnocení Instagramu bude fungovat. Ve skutečnosti je možné, že počet vašich sledujících na IG vzroste.

2. Použijte příslušné hashtagy

Alias ​​hashtag hashtagy může rozšířit dosah vašich příspěvků tak, aby je viděli ostatní uživatelé Instagramu. Ale mějte na paměti, váš účet by neměl býtsoukromé, Ano!

S vhodnými a umírněnými hashtagy humbuk, a navíc zajímavý obsah, váš příspěvek uvidí mnoho lidí, kteří pak vašemu příspěvku dají srdce.

Jak přidat lajky na Instagramu bez hesla To je skutečně docela stará škola, ale tato metoda je zaručeně účinná pro zvýšení lajků na Instagramu, gangu.

3. Věnujte pozornost času odeslání

Podle výzkumu provedeného společností později.com o nejlepších hodinách pro zveřejňování příspěvků na Instagramu se každý den ukáže jako hodiny hlavní vysílací čas nebo různé špičky.

V té době bude mnoho uživatelů Instagramu aktivních na těchto sociálních sítích, takže je pravděpodobné, že lidé uvidí váš příspěvek.

Jak zvýšit lajky na Instagramu bez aplikace a tento hashtag se ukázal jako velmi účinný pro zvýšení Indonéský Instagram líbí takže musíte použít tuto metodu!

O tom je Jakův článek jak přidat lajky na instagramu snadno a určitě zdarma. Abyste nebyli hacknuti, můžete si změnit své IG heslo pokaždé, když použijete výše uvedenou metodu.

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba

Copyright kandynation.com 2022