Tech Hack

7 způsobů, jak otevřít zamčený mobil kvůli zapomenutí špendlíku/vzoru

Jak otevřít zamčený mobil je opravdu snadné, víte! Níže naleznete několik triků, jak otevřít mobilní telefon, který zapomněl celé heslo.

Jak odemknout zamčený mobil určitě to bude mnohem snazší, když budete znát heslo k použití. Ale co když se stane opak? Určitě to bude hodně matoucí, že?

Uzamčení vlastního smartphonu je v dnešní době nutností. Na telefonech s Androidem jsou dostupná hesla značně různorodá, mohou mít podobu vzoru, kombinace číslic a písmen (heslo), PINu nebo snímače otisků prstů.

Bohužel nezřídka uživatelé chytrých telefonů zapomenou heslo HP, které si dříve nastavili, což má za následek nedostupnost HP.

Ale nebojte se! Protože tentokrát má Jaka 7 způsobů, jak otevřít ten nejjednodušší a nejproblémovější zamčený mobil

Jak snadno a bezpečně odemknout zamčený telefon

Mnoho lidí je stále zmateno tím, jak otevřít zapomenutý pin HP, zejména na zařízení Android, které používají.

Ve skutečnosti se někdy s vaším mobilním telefonem mohou vyskytnout chyby a pokud nerozumíte tomu, jak odemknout alternativní mobilní telefon, můžete být ohromeni.

Zde je sedm metod alias, jak otevřít zamčený mobil, pokud jej zapomenete Heslo nebo otisk prstu jsi střední chyba. Ale pamatuj! Tento není to trik, jak otevřít něčí vzor mobilního telefonu, Ano!

1. Pomocí Správce zařízení Android

První způsob, jak otevřít mobil, který zapomněl heslo, je použít Správce zařízení Android, oficiální službu společnosti Google.

Pro přístup k této jediné službě můžete použít prohlížeč na smartphonu Android vašeho přítele nebo notebook.

Také se ujistěte, že jste přihlášeni pomocí stejného účtu Google jako na mobilním telefonu, který zapomněl heslo, a samozřejmě, že je mobilní telefon připojen k internetové síti.

Pro podrobnější způsob můžete postupovat podle těchto kroků:

 1. Navštivte web nebo si stáhněte aplikaci Správce zařízení Android z jiného notebooku, počítače nebo mobilního telefonu.

 2. Přihlaste se pomocí stejného účtu Google jako na svém mobilním telefonu.

 3. Zvolte možnost 'Klíč' nebo 'Zámek'. Pokud má Správce zařízení Android potíže s nalezením vašeho zařízení, klikněte na tlačítko Obnovit prohlížeč několikrát.

 4. Pro potvrzení zadejte nové heslo dvakrát.

 5. Zamčený mobilní telefon můžete otevřít pomocí nového hesla.

Stáhněte si aplikaci Správce zařízení Android zde!

Aplikace Ovladače a chytré telefony Google Inc. STAŽENÍ

2. Použijte Samsung Find My Mobile

Pokud výše uvedená metoda nefunguje a náhodou používáte zařízení Samsung. Můžete vyzkoušet službu podobnou speciálnímu Android Device Manager od Samsungu, totiž Najít můj mobil.

Tato oficiální služba společnosti Samsung je alternativním způsobem, jak otevřít mobilní telefon Samsung, který je uzamčen nejjednodušším a nejbezpečnějším heslem.

Zde jsou kroky, které můžete zkusit provést:

 1. Navštivte web Najít můj mobil (//www.findmymobile.samsung.com/) z aplikace prohlížeče nebo si stáhněte aplikaci níže.

 2. Přihlaste se pomocí svého účtu Samsung nebo si vytvořte nový účet, pokud jej nemáte.

 3. Klepněte na tlačítko "Zamknout obrazovku" v levém panelu.

 4. Zadejte nový PIN a klikněte na tlačítko 'Zámek'.

Za minutu nebo dvě, heslo lockscreen měl by být úspěšně změněn na nový PIN, který jste zadali a který jste použili k odemknutí zařízení.

Stáhněte si aplikaci Samsung Find My Phone zde!

Aplikace Nástroje Samsung STÁHNOUT

3. Použijte funkci Zapomenutý vzor

Pokud na vašem zařízení stále běží operační systém Android4.4 KitKat nebo nižší, můžete funkce stále používat Zapomenutý vzor.

Pokud jde o použití funkce Zapomenutý vzor, ​​můžete vidět následující:

 1. Zadejte heslo HP správně náhodný 5krát nebo dokud není splněn maximální limit a neobjeví se zpráva „Zkuste to znovu za 30 sekund“.

 2. Zvolíte menu 'Zapomenuté vzory' jako způsob odemknutí hesla HP.

 1. Vyberte požadovaný způsob zapomenutí hesla.

Obecně jsou k dispozici dva způsoby, a to zodpovězení bezpečnostních otázek nebo přihlášení pomocí účtu Google.

Pokud zvolíte druhou možnost, Google vám zašle e-mail s gestem pro odemknutí nebo jej můžete ihned změnit.

4. Použijte ADB k odstranění hesla

Tento další způsob otevření mobilního telefonu, který zapomněl vaše heslo nebo vzor, ​​bude fungovat pouze v případě, že jste jej dříve aktivovali Ladění USB.

Nejen to, jak otevřít zapomenutý pin HP, můžete udělat pouze v případě, že máte počítač připojený ke smartphonu přes ADB.

Pokud jste to někdy udělali vykořenit nebo nainstalovat vlastní ROM musí být obeznámeni s tímto procesem. Místo toho, abyste byli zvědavější, podívejte se na následující kroky:

 1. Připojte mobilní telefon k notebooku/PC pomocí USB kabelu.

 2. Otevřete program Příkazový řádek a zadejte příkaz CMD adb shell rm /data/system/gesture.key přejděte do instalačního adresáře ADB.

 3. Restartujte váš smartphone a heslo by mělo být zapnuto lockscreen již není k dispozici.

Ztráta tohoto hesla je pouze dočasná, proto se před pokračováním ujistěte, že jste nastavili nové heslo restartovat další.

Ach ano, tento trik lze také vyzkoušet pro ty z vás, kteří hledají způsoby, jak otevřít vzor OPPO HP nebo jiné značky, ano!

5. Použijte nouzový režim

Jak víte, v Obchodě Google Play je k dispozici mnoho aplikací pro zabezpečení obrazovky uzamčení pro Android.

Některé z nich jsou velmi působivé, protože mohou měnit hesla podle libovolné kombinace hodin a minut, data a stavu baterie. Někdy však existují hmyz díky čemuž je vaše HP nedostupné.

Nyní, pokud problém pochází z aplikace třetí strany, můžete to zkusit udělat bota na Nouzový režim jako alternativní způsob otevření uzamčeného vzoru HP.

Metoda se liší v závislosti na typu a značce vašeho smartphonu. Obecně však platí, že pro vstup do nouzového režimu v systému Android můžete postupovat takto:

 1. Stiskněte a podržte tlačítko Napájení dokud se nezobrazí možnost Restartovat nebo Vypnout.

 2. Poté znovu stiskněte a podržte tlačítko Napájení na mobilním telefonu, dokud se nezobrazí možnost Restartujte do nouzového režimu. Poté stiskněte OK.

 3. Prostřednictvím nouzového režimu odinstalujete aplikaci uzamčení obrazovky třetí strany, která tento problém způsobuje.

 4. Po dokončení procesu odinstalace aplikace restartujte mobilní telefon a ukončete nouzový režim.

Můžete také vidět několik dalších způsobů, jak deaktivovat nouzový režim, o kterých ApkVenue diskutovalo v samostatném článku.

6. Make Lockscreen Crash

Tato metoda využívá hmyz na běžícím smartphonu Android 5.0-5.1.1 Lollipop. Kromě toho tento způsob, jak odemknout zamčený mobil pomocí nouzového volání, nemůže fungovat.

Vlastním způsobem můžete postupovat podle následujících kroků:

 1. lis Tísňové volání který se objeví na zamykací obrazovce.

 2. Poté použijte rozhraní dialer a zadejte 10 hvězdiček.

 3. Kopírování a vkládání 10 hvězdiček, dokud se počet hvězdiček nezdvojnásobí.

 4. Opakujte tento postup, zkopírujte a vložte do limitu další znaky.

 1. Dále se vraťte na zamykací obrazovku a otevřete zkratky Fotoaparát.

 2. Stáhněte dolů oznamovací okno a stiskněte ikonu Nastavení, poté budete požádáni o zadání Heslo.

 3. Dlouhé stisknutí ve sloupci vstup a vyberte vložit. Opakujte tento postup několikrát, aby byl zámek obrazovky pád a umožňuje přístup k celému rozhraní smartphonu.

Jak odemknout toto heslo mobilního telefonu lze použít, pokud mobilní telefon, který používáte, stále používá Android Lollipop.

7. Proveďte obnovení továrního nastavení

Pokud jste provedli všechny způsoby otevření mobilního telefonu, u kterého jste zapomněli heslo výše a nefunguje to, konečným řešením je resetování mobilního telefonu na tovární výchozí alias Obnovení továrního nastavení.

Ale bohužel tento trik není pro ty z vás, kteří chtějí způsob, jak otevřít telefon Android bez ztráty dat.

Protože zde se musíte vzdát všech dat uložených ve vaší interní paměti. I tak je Factory Reset nejúčinnějším způsobem, jak otevřít mobilní telefon, který zapomněl heslo nebo vzor.

No, k procesu přihlášení Režim obnovení To se liší v závislosti na typu a značce vašeho smartphonu. Pro větší jistotu můžete procházet podle značky a typu použitého mobilu.

Nebo můžete také postupovat podle níže uvedených kroků, kdo ví podle značky HP, kterou používáte, a funguje to.

 1. Vypněte mobilní telefon a poté jej znovu zapněte stisknutím tlačítka zvýšení hlasitosti + domov + napájení nebo tlačítko zvýšení hlasitosti + napájení zároveň.

 2. Pomocí tlačítek hlasitosti vyberte možnosti Vymazat data/obnovit tovární nastavenía poté jej vyberte stisknutím tlačítka napájení.

Po dokončení procesu vyberte Nyní restartujte systém a váš smartphone je opět v novém stavu. Je hotovo, jak otevřít zamčený mobil touto metodou!

Toto je 7 způsobů, jak odemknout dosud nejvýkonnější zamčený mobil. Vzhledem k mnoha typům a značkám Androidu neexistuje žádná skutečně standardní metoda, kterou by bylo možné použít.

Metoda, kterou ApkVenue sdílela, nemusí nutně platit pro všechny podmínky. Někdy může mnoho faktorů způsobit, že tyto metody nebudou správně fungovat.

Pokud víte o jiném způsobu, můžete se podělit o informace ve sloupci komentářů níže. Ach ano, ještě jednou si vzpomeňte! Nepoužívejte tento trik k tomu, jak odemknout vzor zámku přítele na mobil, OK!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.