Produktivita

7 funkcí wifi, které jste možná nikdy nezkusili

Kromě přenosu internetových signálů se ukazuje, že existuje funkce WiFi, o které možná mnoho lidí neví!

Funkce WiFi u vás doma samozřejmě většinou slouží pouze k přenosu sítě do smartphonů a notebooků, které používáte. Ve skutečnosti existuje několik dalších výhod signálu WiFi, které vám také pomohou.

Pokud nevíte, jaké funkce WiFi můžete využít pro svůj každodenní život, tentokrát StreetRat se o to s vámi podělí. Tuto funkci ale nikdy nepoužívejte na bezplatné WiFi síti. Protože existuje Těchto 5 nebezpečných věcí při používání bezplatného WiFi.

  • Jak získat bezplatný WiFi hotspot
  • Jak zobrazit heslo WiFi v systému Windows 10, nejjednodušší a nejpraktičtější!
  • 15 nejjednodušších způsobů, jak posílit signál WiFi, plynulé streamování!

Funkce WiFi, které jste pravděpodobně nikdy nezkusili

1. Synchronizujte HP s notebookem bez kabelu

Pokud jste v minulosti museli používat USB kabel, pokud jste chtěli přenášet data ze smartphonu do notebooku nebo naopak, nyní můžete jako prostředníka využít WiFi. Jsi docelastažení různé aplikace dostupné na Google Play, jako je WiFi File Explorer, Dazzboard, Awesome Drop, Xender a mnoho dalších.

2. Proměňte svůj smartphone na dálkové ovládání

Pomocí stávajícího WiFi připojení můžete svůj smartphone proměnit v dálkový ovladač pro váš PC a notebook. Je to velmi snadné, zůstaň stažení jen aplikace Gmote na Google Play. Jak to spustit, můžete si přečíst Jak ovládat počítač přes HP.

3. Tisk bez kabelu

Pokud máte tiskárnu, která poskytuje funkce bezdrátový pomocí signálu WiFi, to znamená, že můžete odesílat data do tiskárny a tisknout přímo. To je skvělé, jasně, můžetetisk zatímco líný na postel, aniž byste museli zapojovat jakékoli kabely.

4. Přeneste fotografie z digitálního fotoaparátu

Přenos fotografií z digitálních fotoaparátů do chytrých telefonů nebo počítačů a notebooků vyžaduje zvláštní úsilí, zvláště pokud váš fotoaparát nemá funkci WiFi. Naštěstí nyní existuje SD karta, která již má WiFi vestavba v tom víš! SD karta pojmenována Eye-Fi Mobi tohle bude přístupový bod alias horké místo který můžete připojit ke svému smartphonu a notebooku nebo počítači a přenášet data.

5. Sdílejte data z počítače do jiného počítače

Pokud pracujete se svými přáteli v místnosti se stejnou WiFi sítí, existuje snadný způsob přenosu souborů. Jedním z nich je použití aplikace DropBox, která automaticky změní režim odesílání dat přes WiFi, pokud jsou váš počítač a vaši přátelé ve stejné WiFi síti.

6. Připojte smartphone k reproduktoru

Pro připojení smartphonu nebo notebooku k reproduktoru můžete také využít WiFi síť. Co je jasné, nejprve se ujistěte, že váš reproduktor podporuje WiFi síť, ano. Ve skutečnosti je v současné době stále několik reproduktorů, které již v sobě mají funkce WiFi.

7. Zrcadlení obrazovky od smartphonu po notebook

Konečně můžete pomocí signálu WiFi zobrazit displej na obrazovce smartphonu na notebooku nebo PC. K zobrazení displeje smartphonu na notebooku nebo PC stačí použít několik dalších aplikací, jako je AirDroid, Mobizen a další.

To jsou některé z funkcí signálu WiFi, které jsou také užitečné pro vaše aktivity. Ale ukazuje se, že také existuje 5 funkcí WiFi na chytrých telefonech, které se používají zřídka. Nezapomeňte si ji přečíst, ať se vám bude žít lépe.