Aplikace

10 aplikací pro úpravu fotografií pro rozmazání androidu 2019

Chcete fotku rozmazat? Nemáte mobilní telefon s duálním fotoaparátem? Nyní můžete snadno použít aplikaci pro úpravu rozostření fotografií a vytvořit z nich bokeh. (Android)

Funkce trojitého fotoaparátu se nyní stala povinnou funkcí, zejména pro chytré telefony vlajková loď alias cílení na trh high-end.

Kromě lepší kvality obrazu vytvoří lepší dojem také bokeh efekt na fotografiích.

Jaka uvádí doporučení aplikace pro úpravu rozmazání fotografií díky čemuž může váš mobil vytvářet fotografie jako fotoaparát DSLR s efektem bokeh.

Pojďte, podívejte se níže!

Aplikace Android Bokeh Photo Editor

Ti z vás, kteří často žasnou nad fotkami s efekty rozostření nebo bokehem jiných lidí na sociálních sítích, by měli umět dělat fotky, které nejsou o nic méně cool.

Klíčem je použití aplikace pro úpravu rozostření fotografií, která je k dispozici pro Android. Zde jsou nejlepší aplikace pro úpravu bokeh fotografií pro Android, které vašim fotografiím přidají efekt rozostření.

1. Rozostření

První je aplikace Rozmazat které budou poskytovat různé zajímavé funkce rozostření pro vaše fotografie HP.

Nejen, že upravíte fotografie tak, aby působily rozmazaným dojmem, můžete také nechat některé části fotografie vyblednout.

Díky tomu bude zaměření objektu lépe vyzařovat. Použití této aplikace je také velmi snadné a zdarma ke stažení.

Kasumbi Video & Audio Apps KE STAŽENÍ
PodrobnostiRozmazat
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.0 (10,123)
Velikost hry2,4 MB
Minimálně Android4.4 a vyšší

2. AfterFocus

AfterFocus umožňuje přidat efekt rozostření k existujícímu obrázku z galerie nebo fotografii, kterou jste právě pořídili.

Jsou zde dva režimy, první chytrý režim který vám umožní snadno vybrat, na co se zaměřit a co rozmazat pouhým nakreslením okraje prstem.

Druhým je manuální režim, který vám umožní vybrat si, která část zůstane zaostřená. Tato metoda je složitější, ale může poskytnout dobrou ostrost rozostření.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiAfterFocus
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.2 (172,668)
Velikost hry15 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

3. Teleport

No, další je Teleportovat se což je nejjednodušší aplikace pro úpravu bokeh fotografií. Tato aplikace zpracuje fotografii automaticky.

Stačí pořídit fotografii z aplikace nebo prostřednictvím galerie. Po dokončení procesu bokeh stačí upravit intenzitu rozostření na fotografii posunutím páčky doleva nebo doprava.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiTeleportovat se
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.4 (6,123)
Velikost hry51 MB
Minimálně Android5.0 a vyšší

4. PicsArt Photo Studio

Hledáte aplikaci, která umí upravovat fotky do bokehu s různými funkcemi?

Photo Studio PicsArt tohle by mohla být odpověď, bando. Protože máte k dispozici 5 efektů rozostření, které můžete použít, jmenovitě normální, inteligentní, pohybový, ohniskový a radiální.

PicsArt může také vytvářet obrazové koláže s řadou editačních nástrojů, které jsou zcela kompletní. Zvláště pokud budete sledovat předplatné PicsArt Gold který poskytne řadu úplnějších funkcí.

Netřeba dodávat, že PicsArt je jednou z nejlepších aplikací pro úpravu fotografií na Androidu. Pěkný!

PicsArt Photo & Imaging Apps STÁHNOUT
PodrobnostiPhoto Studio PicsArt
HodnoceníHodnoceno pro 12+
Recenze skóre4.5 (8.495.028)
Velikost hryLiší se
Minimálně AndroidLiší se

5. Fotoaparát Cymera

Fotoaparát Fotoaparát je aplikace pro úpravu fotografií, na kterou se můžete spolehnout, protože má řadu zajímavých funkcí a vytváří vynikající kvalitu fotografií.

Kromě toho, že fotce dodáte neostrý efekt, můžete aplikovat i řadu roztomilých filtrů jako např Vánoční selfie dokud Novoroční selfie.

Kromě toho vám bude poskytnuto určité množství nálepka a make-up nástroje které mohou rozjasnit váš obličej. tím to nekončí, existuje také jedinečná funkce pro úpravu obličeje, aby se usmíval.

SK Communications Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ
PodrobnostiFotoaparát Fotoaparát
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.4 (2,452,482)
Velikost hryLiší se
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

Další aplikace pro úpravu fotografií Bokeh...

6. Rozostření objektivu

Pokud vás výše uvedená aplikace mate kvůli mnoha funkcím, můžete se spolehnout Rozostření objektivu. Tato aplikace může snadno přidat bokeh efekt na pozadí fotografie.

Chcete-li ji použít, stačí vybrat část fotografie, na kterou chcete zaostřit, a aplikace fotografii automaticky zpracuje.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiRozostření objektivu
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre3.7 (512)
Velikost hry17 MB
Minimálně Android4.4 a vyšší

7. Rozostření pozadí obrázku

Chcete spolehlivou aplikaci pro úpravu rozostření fotografií?

Rozostření pozadí obrázku může být vaší volbou, protože je schopen vytvářet fotografie jako snímky z fotoaparátu DSLR. Jeho přirozený efekt rozostření splní vaše potřeby.

Můžete také upravit rozostření fotografie ručně a prakticky stejně jako funkci zoom pro přesné úpravy. Můžete si také nastavit intenzitu rozostření, jak chcete.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiRozostření pozadí obrázku
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.0 (138,630)
Velikost hry9,1 MB
Minimálně Android4.1 a vyšší

8. Rozostření bodu

Další je Rozostření bodu, hlavní aplikace, kterou musíte zvolit, abyste fotkám dodali efekt rozostření. Kromě poskytování kompletních funkcí se tato aplikace také snadno používá.

Point Blur má pohodlné rozhraní a je vybaven zajímavými funkcemi, jako jsou: volná ruka a rovné rozostření. Kromě toho existují i ​​další fotografické efekty, které lze použít jako např trojúhelník a pixelace.

Pokud barva fotografie, kterou pořídíte, není atraktivní, tato aplikace také poskytuje řadu možností, jak upravit kontrast podle teploty barev. Zajímavé že?

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiRozostření bodu
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.3 (44,577)
Velikost hry2,6 MB
Minimálně Android4.4 a vyšší

9. Blur Camera: Square Photo Blur

Blur Camera: Square Photo Blur je aplikace vytvořená společností Lolo Apps, která si zaslouží být jednou z vašich možností. Kromě toho, že dělá fotky do bokehu, má pro vás tato aplikace také různé zajímavé funkce.

Tuto aplikaci můžete použít k poskytování textu, filtrů a efektů, které maximalizují výsledky fotografie. Kromě toho je zde také funkce k vytvoření rozostření rozložení.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiBlur Camera: Square Photo Blur
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.0 (3,027)
Velikost hry28 MB
Minimálně Android4.1 a vyšší

10. Square Art Photo Editor

Poslední je Square Art Photo Editor který je vhodný pro použití jako editor fotografií Instagram, protože poskytuje zajímavé výsledky fotografií.

Tato aplikace může způsobit, že fotografie budou mít efekt bokeh, vhodný pro nahrávání na účty Instagram a další sociální média. Kromě toho má tato aplikace také funkce koláž.

Pokud by to nestačilo, stále existuje více než 100 dalších profesionálních filtrů vhodných pro použití ve vašich fotografiích. Skvělý!

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSquare Art Photo Editor
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.4 (94,396)
Velikost hry12 MB
Minimálně Android4.1 a vyšší

To je deset nejlepších aplikací pro úpravu fotografií bokeh verze JalanTikus. Nechte svou fotografii vypadat profesionálně nebo umělecky s efektem rozostření nebo bokeh za objektem.

Nyní můžete snadno upravovat rozostřené fotografie na Androidu, i když váš smartphone nemá funkci duálního fotoaparátu. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Reynaldi Manasse jiný.