Android

4 snadné způsoby, jak přidat a odstranit účet Google na mobilním telefonu

Jak přidat účet Google na mobilní telefon je velmi snadné a můžete to udělat sami. Do telefonu Android můžete také přidat více než dva účty. Pojďte, podívejte se na celou metodu níže!

Mít účet Google je něco, co potřebuje každý uživatel Androidu, bez účtu je těžké telefon plnohodnotně ovládat.

Je důležité mít účet Google pro různé věci související se službami Google, jako je Obchod Play nebo Gmail. Ve skutečnosti existují uživatelé, kteří na svých telefonech Android používají více než jeden účet.

Jak přidat účet Google na HP Je to velmi snadné a zvládnete to sami. Do telefonu Android můžete také přidat více než dva účty. Pojďte, podívejte se na celou metodu níže!

Jak přidat a odebrat účty Google

Mít mobilní telefon s operačním systémem Android je neúplné, pokud nemáte účet Google, protože téměř všechny služby poskytované v systému Android jsou nyní integrovány se samotným účtem Google.

Uživatelé mohou mít tolik účtů Google, kolik chtějí, zejména pokud jde o obchodní potřeby nebo jen chtějí mít různé účty v jedné aplikaci.

Jak přidat účet Google na Android je poměrně snadné a můžete to udělat sami. Zde je návod, jak přidat účet Google, který poskytuje ApkVenue, včetně ilustrovaných kroků. A existuje další způsob, jak odstranit účet Google, pokud nechcete starý účet.

1. Jak přidat účet Google prostřednictvím nastavení HP

Způsob, jak přidat účet Google, je velmi jednoduchý a zvládnete to rychle. Ne všichni uživatelé Androidu však vědí, kde jsou nastavení pro přidání účtu.

Tato nastavení jsou obecně na stránce nastavení HP a jsou umístěna ve sloupci Účet. Můžete zkontrolovat, jak přidat účet Google, pomocí úplného nastavení, které Jaka provedla na následujícím mobilním telefonu Samsung:

Krok 1 - Otevřeno Nastavení a vyberte Účet. Každý mobil má jinou formu nastavení, nastavení účtu najdete ve sloupci Účet.

Krok 2 Klikněte Přidat účet a vyberte Google.

Krok 3 Zadejte svůj e-mail nebo mobilní číslo a vyplňte heslo.

Krok 4 souhlasit Pravidla a podmínkya poté zadejte data, která chcete nainstalovat

Nejprve si přečtěte smluvní podmínky účtu Google, než s nimi souhlasíte, poté vyberte aplikaci, kterou chcete nainstalovat do svého mobilního telefonu, a Obnovitnebo vyberte Přeskočit ignorovat

2. Jak přidat účet Google prostřednictvím Obchodu Google Play

Jak přidat účet Google prostřednictvím Obchodu Google Play je jiný alternativní způsob než prostřednictvím nastavení HP. Chcete-li však použít tuto metodu, ujistěte se, že jste se nejprve přihlásili ke svému účtu.

Obvykle se účet přihlásí automaticky, když do HP přidáte účet poprvé. Chcete-li zjistit, zda je váš účet přihlášen nebo ne, můžete vidět profil účtu Google, který se zobrazí v pravém horním rohu obrazovky.

Krok 1 Přejděte do Obchodu Google Play a klikněte na profil účtu Google. Profil vašeho účtu Google je v pravém horním rohu obrazovky.

Krok 2 Vybrat Přidat další účet.

Krok 3 Přihlášení k účtu Google. Tento krok je stejný jako první způsob, když se přihlásíte ke svému účtu Google.

Kromě použití Obchodu Google Play jako alternativního způsobu přidání účtu Google můžete také použít jiné alternativní metody prostřednictvím Gmailu.

3. Jak přidat účet Google přes Gmail

Alternativní způsob, jak přidat další účet Google, je prostřednictvím Gmailu, který je ve výchozím nastavení k dispozici na každém telefonu Android. Pokud chcete použít tuto metodu, musíte se stejně jako v Obchodě Google Play ujistit, že je váš účet přihlášen.

Gmail se také používá jako první krok k vytvoření účtu Google. Pokud ještě nemáte účet, můžete si registrační kroky prohlédnout v článku Jak vytvořit Gmail Email na PC a HP.

Zde jsou úplné kroky, jak přidat účet Google prostřednictvím Gmailu:

Krok 1 Otevřete Gmail a přejděte na profil svého účtu Google. Profil účtu je v pravém horním rohu obrazovky jako v Obchodě Google Play.

Krok 2 Vybrat Přidat další účeta poté vyberte Google.

Krok 3 Účet Google Přihlaste se.

Účet Google můžete do svého mobilního telefonu přidat třemi způsoby. Pokud máte pocit, že existuje nežádoucí účet, můžete jej smazat ze svého mobilního telefonu. Zde je návod, jak úplně smazat účet Google na HP!

4. Bonus: Jak smazat účet Google

Pokud máte více účtů, někdy je pro vás obtížné je spravovat. V důsledku toho se váš mobil zaplní zbytečnými daty a ohrožena je i bezpečnost.

Výběr určitého účtu Google na vašem mobilním telefonu je tedy důležitou věcí, které byste měli věnovat pozornost. Pokud jste již přidali mnoho účtů, existuje způsob, jak je odstranit, opravdu!

Jak smazat účet Google na mobilním telefonu, můžete to udělat prostřednictvím nastavení, obchodu Google Play nebo Gmailu. Jaka však tentokrát poskytuje pouze způsob, jak jej odstranit prostřednictvím nastavení HP.

Zde je úplná metoda, kterou můžete použít:

Krok 1 otevřeno Nastavení a vyberte Účet. Každý mobil má jinou formu nastavení, nastavení účtu najdete ve sloupci Účet.

Krok 2 Vyberte účet, který chcete smazat.

Krok 3 Klikněte Odstranit účet. Budete dvakrát požádáni, abyste se ujistili, že účet, který chcete smazat, je správný.

Snadné, že? Nyní můžete kdykoli snadno přidávat a odebírat účty Google.

I když máte na jednom mobilu mnoho účtů, můžete používat pouze jeden aktivní účet. Pokud chcete přepnout účty, musíte to udělat ručně.

5. Bonus: Jak překonat zapomenuté heslo k účtu Google

Pokud máte více účtů Google, někdy je pro vás obtížné je spravovat. Zejména pokud zapomenete heslo nebo heslo k účtu.

Pokud k tomu však dojde, stále existuje způsob, jak to obejít, pokud jste zaznamenali všechny důležité informace obnovení účtu. Zapomenuté heslo můžete vyřešit 3 způsoby, a to:

  • Jak překonat zapomenuté heslo Gmailu pomocí klíče telefonu Android
  • Jak překonat zapomenuté heslo Gmail pomocí telefonního čísla
  • Jak překonat zapomenuté heslo Gmailu pomocí obnovovacího e-mailu

Kompletní metodu spolu s ilustrovanými kroky si můžete prohlédnout v článku Jak obnovit zapomenutý účet Google.

Takto můžete přidat účet Google snadno a rychle. Ujistěte se, že účet, který používáte na svém mobilním telefonu, je ověřený a zabezpečený účet, OK!

Nezapomeňte se během této pandemie COVID-19 starat o své zdraví, OK? Nezapomeňte zkontrolovat další tipy na JalanTikus a zanechat komentáře a jako pokud se vám tento článek líbí. Uvidíme se v dalším článku!