Intermezzo

zakázaná klíčová slova na google, která vás zaručeně ohromí

Ukázalo se, že jako známá služba vyhledávače Google poskytuje speciální klíčová slova, která jsou vytvořena tak, aby vám poskytovala pohodlí a bavila vás.

Někteří z vás to možná vědí lépe Google jako poskytovatel služeb vyhledávač největší na světě. Kromě toho možná také víte, že Google je obří postava stojící za úspěchem Androidu, který dominuje trhu smartphonů. Věděli jste ale, že Google je plný překvapení?

Jak víte, ukázalo se, že Google vyvíjí hry tajně. Ale nejde jen o hry, ukázalo se, že je má i Google klíčová slova důvěrné!

  • 6 tajných her Google, hráli jste?
  • Překvapení! Můžete hrát Solitaire a Tic Tac Toe ve Vyhledávání Google
  • Vyhledávání Google Plynulá indonéština, můžete chatovat!

Zakázaná klíčová slova na Googlu

Jako poskytovatel služeb vyhledávačGoogle, jak se ukázalo, poskytuje klíčová slova speciálně navržený tak, aby poskytoval překvapení. No, některá ze zakázaných klíčových slov na Googlu, jmenovitě:

1. Udělejte Barrel Roll

Až budete v kanceláři ohromeni a zmateni, co dělat, zkuste pro zábavu napsat klíčové slovo Udělat výkrut na Googlu. Výsledek? Klíčová slova Toto zakázáno způsobí otočení zobrazení prohlížeče o 180 stupňů.

2. Nakřivo

Zadáním klíčová slovaNakřivo ve vyhledávacím poli Google můžete žertovat své přátele. Protože když píšeš Nakřivo na Googlu se po stisknutí klávesy Enter displej vašeho přítele otočí na stranu. Naklání se, jako by se přítelův monitor rozbil. Vhodné pro žert k přátelům, že?

3. Převod dolaru

"Kolik je směnný kurz z 500 USD na rupie?". Pokud jste v odpovědi zmatení, okamžitě zadejte klíčové slovo dolary ve vyhledávacím poli Google. Výsledek? Výsledky vyhledávání najdete ve formě sloupce obsahujícího směnný kurz z amerických dolarů na rupie. Poté už stačí jen vynásobit dolarovou hodnotu pomocí kalkulačky.

4. Kalkulačka

Poté, co znáte směnný kurz dolaru k rupii, nemusíte přecházet na aplikaci kalkulačky. Stále na Googlu, stačí zadat klíčová slovaKalkulačka, tak se to objeví dialogové okno kalkulačka pro vás.

5. Letový řád

Téměř stejné jako klíčová slovadolary který vám umožní zkontrolovat převod dolarů na rupie, můžete použít klíčová slovaLet zkontrolovat plán odletů. K zobrazení jízdního řádu nepotřebujete speciální aplikaci? Po nalezení správného jízdního řádu pak můžete k získání jízdenky použít aplikaci Traveloka nebo něco jiného.

Aplikace Utility PT Traveloka Indonesia STÁHNOUT

6. Zergský spěch

Jste zmateni, jakou hru hrát? Stačí napsat Zergský spěch do vyhledávacího pole Google a poté stiskněte Enter. V důsledku toho nebudete odvedeni do a odkaz nebo seznam zajímavých her, ale zobrazení prohlížeče se změní na krabice hra!

Je trochu nepřesné nazývat to hrou, protože klíčová slova Zakázáno na Googlu toto způsobí, že se vaše výsledky vyhledávání ztratí a budou zmatené. Při čekání na poškození můžete stisknutím vystřelit útočící písmeno O myš a sbírat body.

7. Google Beatbox

Kdo tady rád používá Google Translate k překladu cizích jazyků? Pokud jste jedním z nich, zkuste zadat nebo kopírovat vložit tato slova pv zk pv pv zk pv zk kz zk pv pv pv zk pv zk zk pzk pzk pvzkpvpvzk kkkkk bsch na Google Translate.

V Překladači Google přeložte slova z indonéštiny do němčiny. Pokračovat vyberte Překladač zvuku. Výsledek? Uslyšíte hudbu jako beatbox na Google Translate.

Je to legrace? To je 7 zakázaných klíčových slov na Googlu, která jsou užitečná pro zahnání nudy a také pro usnadnění vašich aktivit.