Tech Hack

jak trvale smazat účet michat (nejnovější 2020)

Už vás nebaví hrát MiChat a chcete vymazat svou digitální stopu? V následujícím článku se dozvíte, jak snadno trvale smazat účet MiChat

Uprostřed volání po aktivitách doma, jako je tomu dnes, se chatovací aplikace staly nejoblíbenější možností pro socializaci. Přestože WhatsApp dominuje tomuto sektoru, existují různé další chatovací aplikace, které nabízejí řadu vynikajících funkcí.

Jedním z nich je MiChat, gang. Tato aplikace vám umožňuje najít nové přátele a dokonce i přítelkyně prostřednictvím funkcí poblíž. Bohužel kvůli omezenému přístupu a malému počtu uživatelů to rychle nudí.

Pokud už MiChat hrát nechcete, pak čtete správný článek. V tomto článku bude ApkVenue diskutovat o tom, jak snadno odstranit účet MiChat.

Co je MiChat?

Než Jaka vstoupí do hlavní diskuse, možná někteří z vás MiChat neznáte. MiChat je bezplatná chatovací aplikace, kterou můžete použít ke komunikaci s přáteli, rodinou a přítelkyněmi.

Nejen to, můžete se také seznámit s novými přáteli ve svém okolí, dokonce si hledat parťáka, gang. Kromě toho je tato aplikace také mnohem lehčí než WhatsApp.

MiChat si můžete stáhnout prostřednictvím obchodu Google Play pro uživatele Android nebo prostřednictvím App Store pro uživatele iPhone. Tato aplikace je také zdarma, gang.

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

Bohužel v MiChatu jsou i negativní věci, gang. Jaka nedoporučuje, abyste tuto aplikaci používali jako nezletilí.

Jedním z důvodů, proč se mnoho lidí od této aplikace drží dál, je to, že se tato aplikace často používá pro negativní věci, jako je online prostituce.

Směrem k měsíci ramadánu, jaký je nyní, je pro nás dobré držet se dál od negativních věcí a hledat co největší odměnu. Je možné, že smazání účtu MiChat může být prvním krokem k očistě sebe sama.

Jak snadno smazat účet MiChat

Přestože je funkce vytváření nových přátel v MiChatu velmi užitečná, je škoda, že uživatelů je stále velmi málo. Když se nad tím zamyslím, podobnou funkci má i mnohem oblíbenější aplikace Line chat.

Pokud jste unaveni používáním MiChat, můžete tuto aplikaci skutečně smazat ze svého mobilního telefonu. Váš registrovaný účet se bohužel sám nesmaže.

Abych byl upřímný, neexistuje žádná funkce, která by nám umožňovala přímo smazat účet MiChat jako na Facebooku. Můžete však zkusit některé ze způsobů níže, bando.

Ach ano, pokud také hledáte způsob, jak odstranit účet MiChat Lite, můžete také použít tuto metodu, víte.

1. Jak smazat účet MiChat změnou profilu

Prvním řešením pro odstranění účtu MiChat je nahraďte svůj profil falešnými údaji takže když se váš účet objeví v seznamu vyhledávání, ostatní lidé tento účet nepoznají jako váš.

 • Otevřete a spusťte aplikaci MiChat.

 • Pokud jste chatovali prostřednictvím této aplikace, smazat celou historii chatu krátkým stisknutím na chatu a poté vyberte možnost smazat chat. Jeho cílem je vymazat všechny vaše digitální stopy na MiChat.

 • Poté znovu přejděte do hlavní nabídky. Poté klikněte na kartu .

 • Kliknutím na ikonu zobrazující vaši fotografii přejdete na stránku profilu. Změňte svou osobní identitu co nejkreativněji. Fotografie a jména můžete nahradit svými oblíbenými anime postavami.

 • Můžete také změnit pohlaví v aplikaci, MiChat ID, koníčky, region a všechny vlastnosti, které vás mohou explicitně popsat.

 • Po dokončení se můžete vrátit do nabídky.

 • Stejně jako WhatsApp, Facebook a Instagram má MiChat také funkci s názvem Okamžiky kde můžete zveřejňovat cokoli chcete, včetně fotografií, příspěvků, videí a dalších.

 • Chcete-li jej odstranit, přejděte na hlavní stránku a vyberte kartu Okamžiky. Chvíli stiskněte příspěvek a poté vyberte možnost smazání. Pokud použijete titulní fotku, nezapomeňte si ji také změnit, bando.

 • Jakmile bude vaše identita z vašeho profilu odstraněna, je čas zabránit tomu, aby váš profil objevili ostatní. I když byla vaše identita tímto způsobem změněna, osoba, která vaše číslo uložila, stále vidí původní identitu vašeho účtu.

 • Trik je kliknout na záložku , poté vyberte možnost Soukromí.

 • Na stránce Ochrana osobních údajů zkontrolujte možnost Find Me by MiChat ID a Najděte mě podle telefonního čísla vypnout posunutím tlačítka napravo od dvou možností.

 • Chcete-li zajistit, aby byla smazána veškerá vaše historie chatu, vraťte se do nabídky a poté vyberte možnost Nastavení.

 • Klikněte na nabídku Chaty, poté vyberte Vymazat historii chatu.

 • Posledním krokem, jak smazat tento účet MiChat, je odhlásit se z účtu. Trik je otevřít kartu , otevřete možnosti Nastavenía poté vyberte Odhlásit se.
 • Po odhlášení pak můžete aplikaci MiChat bezpečně smazat.

2. Jak trvale smazat účet MiChat

Pokud se s výše uvedenou metodou necítíte bezpečně, můžete svůj účet MiChat trvale smazat podle dalšího postupu. Tudy nemusí být 100% úspěšný, ale nikdy neuškodí to zkusit.

Chcete-li trvale smazat svůj účet MiChat, můžete to zkusit vytvořit e-mailovou žádost o smazání účtu odeslána do centra nápovědy MiChat, které má e-mailovou adresu [email protected].

Musíte vysvětlit důvod, proč chcete smazat svůj účet MiChat. Kromě toho vám ApkVenue doporučuje poslat e-mail v angličtině, gang.

Po obdržení odpovědi od MiChat postupujte podle uvedených pokynů a smažte svůj účet. Ale nečekejte mnoho, protože MiChat málokdy odpovídá na e-maily.

To je Jakův článek o tom, jak trvale smazat účet MiChat. Doufám, že vám výše uvedený článek pomůže, bando!

Uvidíme se zase u dalších Jakových zajímavých článků. Nezapomeňte zanechat komentář ve formě komentáře v uvedeném sloupci.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba