Produktivita

Těchto 5 pevných disků vám pomůže vytvořit si vlastní server doma

Některé z níže uvedených možností pevného disku jsou opravdu vhodné pro ty z vás, kteří chtějí ukládat důležité soubory. Podívejte se na krátkou recenzi níže!

V dnešní době je takových okamžiků mnoho chceme zvěčnit. buď ve formě fotografie, videa a texty. Kromě toho, že jsou uloženy v chytrých telefonech a diářích, musíme je také uložit na PC jako a záloha. Nicméně, jaký výkon, omezená kapacita úložiště PC nás nutí potřebovat další nástroje pro ukládání, jmenovitě pevné disky.

Úložný prostor pevný disk nebo pevný disk dá se říct, že je docela velký. I když je velký, je stejný, úložný prostor stále visí kapacity pevného disku. Níže jsou některé možnosti pevného disku velmi vhodné zde pro ty z vás, kteří si chtějí uložit důležité soubory. Podívejte se na krátkou recenzi níže!

  • 15 tipů pro Android, které MUSÍ znát všichni uživatelé Androidu
  • 15 způsobů, jak překonat pomalé zrychlení telefonů Android, ty nejvýkonnější!
  • 50+ tipů a triků Nejnovější funkce WhatsApp 2021, zřídka známé!

Těchto 5 pevných disků vám pomůže vytvořit si svůj vlastní server doma

1. Western Digital Red

Pevné disky toto je speciálně vyrobeno pro NAS a hráči. Společnost Western Digital řekl, že jeho pevný disk měl vysoká spolehlivost takže chybovost tohoto pevného disku je velmi malá, tzn 1,9 procenta prostě. Tento disk od Western Digital je opravdu vhodný, víte domácí server ve vašem velkém domě.

2. Toshiba MD04ABA400V

název Toshiba nejsou v oblasti technologického rozvoje neznámými lidmi. Toshiba je však společnost, která zřídka vyrábí pevné disky. Ale nenechte se mýlit, produkt pevného disku, který Toshiba úspěšně vydala, je typu MD04ABA400V bylo to velmi dobré. Zajímavé je, že Toshiba MD04ABA400V má snímač otáčení zvuku který je pro tento pevný disk jedinečný.

3. HGST HUH728080ALE600

Potřebujete rychlý pevný disk? HGST HUH728080ALE600 takže odpověď! Tento pevný disk má rychlost 7200 ot./min. Míra nepřesnosti tohoto disku je jednoduchá 0,2 procenta za rok, což je mnohem *lepší** než pevné disky Western Digital.

Jaké jsou výhody HGST HUH728080ALE600? Rychlé čtení dat, cívka také v pořádku. Takže se nedivte, že tento pevný disk Velmi zajímavé a vhodné pro domácí servery.

4. Seagate ST8000DM002

Seagate staňte se společností vyrábějící pevné disky, která by v seznamu neměla chybět. Tento pevný disk má rychlost 7200 ot./min vybavený funkcemi 6 GB/s SATA a 12 GB/s SAS. Podle studie tento typ pevného disku Seagate má selhání velký jako 1,2 procenta prostě. Což znamená celkem dobrý ano pro velikost pevných disků v domácnostech.

5. Western Digital Black

Dříve jsme diskutovali o Western Digital Red, no a teď je řada na řadě Western Digital Black tady. Jak je popsáno výše, Western Digital Red je navržen tak, aby NAS. Na rozdíl od Western Digital Black, který je navržen pro vyšší potřeby!

Ano, o výkonu tohoto pevného disku lze říci lepší ve srovnání s červeným typem. Kromě spolehlivosti můžete také kombinovat s jinými aplikacemi. jako střih videa, hraní hera další obecné použití. Pokud jste typ člověka, který průměrný Zde to znamená nejen ukládání velkého množství dat, tento pevný disk doporučeno skvělé pro tebe!

To je několik typů pevných disků, které můžete použít k sestavení serveru doma. Často vyvstává otázka, který pevný disk je nejlepší? Obecně platí, že všechny pevné disky, které jsou navrženy v dobré kvalitě, mají také stejnou funkci. Nicméně zpět k uživateli. Upravte jej podle svých potřeb, abyste získali nejlepší pevný disk, ano!